- Rejestracja
- Sie 6, 2018
- Postów
- 816
- Buchów
- 1,560
Witam wszystkich zapaleńców szalonych wypraw!
Nie planowałem już robić relacjii ale w tym roku wyjątkowo coś tam pokażę,tzn mam nadzieję,że będzie co pokazać
Będą 2 spoty. Jeden z automatami a drugi z fastami. Ziemia w połowie kupna wymieszana ze spotową plus dolomit i trochę obornika bydlecego.
Nawozy i środki ochrony - Ja zawsze staram się ekologicznie działać z szacunkiem dla przyrody i standardowo z nawozów oprócz obornika granulowego bydlęcego bedzie gnojówka z pokrzyw i Astvit plus potem dokupię Top max. Nie stosuję żadnej ochrony na pleśń bo uważam,że jest to całkowicie zbędne,jedynie na ślimaki przygotowałem podwyższenia co ma im utrudnić dostęp,miedziane blaszki - słabo działają ale miałem to też dałem no i pierwszy raz zdecydowałem się użyć granulek Vitrol-Bros,ale tylko dlatego,że podobno bezpieczne dla innych zwierząt a równie skuteczne,ale to się okaże jak pojawią się te małe obślizgłe bestie,póki co nie ma deszczów u mnie więc dają mi fory.
Nasionka - tutaj podziękowania dla darczyńców @grzes @d3bza @Jotu @Eko . Wymieniam tylko te co już rosną albo będą rosły. Reszta na zapas-wymianę.
Automaty:
1x Purple Marok - Szila Seeds
1xSanta Marta Haze
3xRuntz - GGS
3x Afgan Kush - Jotu
3x Oreoz - Jotu
3x Gorilla cookies x Afgan kush - Jotu
4x Lilak - Eko
5x Pinato - d3bza
Fasty:
1x Cream Caramel
2x Manitoba - Szila seeds
2x Ultra Early Love - Eko
3x Top Purple - d3bza
4x Gorilla Glue - GGS
Spot Szczyt z Fastami - dzień sadzenia 11 maj
Dzisiejsza wyprawa 27.05
Już jakiś ciekawski ryjek postanowił przekopać 2 roślinki akurat te które nie rosły w podwyższeniach. Poległa Top Purple.
Gorilla Glue poturbowana,połamana ale odratowana,rośliny tak przekopane przez zwierzęta często wyrastają na bardzo ładne.
Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających moje skromne poczynania i życzę Tłustych Topasów
Nie planowałem już robić relacjii ale w tym roku wyjątkowo coś tam pokażę,tzn mam nadzieję,że będzie co pokazać

Będą 2 spoty. Jeden z automatami a drugi z fastami. Ziemia w połowie kupna wymieszana ze spotową plus dolomit i trochę obornika bydlecego.
Nawozy i środki ochrony - Ja zawsze staram się ekologicznie działać z szacunkiem dla przyrody i standardowo z nawozów oprócz obornika granulowego bydlęcego bedzie gnojówka z pokrzyw i Astvit plus potem dokupię Top max. Nie stosuję żadnej ochrony na pleśń bo uważam,że jest to całkowicie zbędne,jedynie na ślimaki przygotowałem podwyższenia co ma im utrudnić dostęp,miedziane blaszki - słabo działają ale miałem to też dałem no i pierwszy raz zdecydowałem się użyć granulek Vitrol-Bros,ale tylko dlatego,że podobno bezpieczne dla innych zwierząt a równie skuteczne,ale to się okaże jak pojawią się te małe obślizgłe bestie,póki co nie ma deszczów u mnie więc dają mi fory.
Nasionka - tutaj podziękowania dla darczyńców @grzes @d3bza @Jotu @Eko . Wymieniam tylko te co już rosną albo będą rosły. Reszta na zapas-wymianę.
Automaty:
1x Purple Marok - Szila Seeds
1xSanta Marta Haze
3xRuntz - GGS
3x Afgan Kush - Jotu
3x Oreoz - Jotu
3x Gorilla cookies x Afgan kush - Jotu
4x Lilak - Eko
5x Pinato - d3bza
Fasty:
1x Cream Caramel
2x Manitoba - Szila seeds
2x Ultra Early Love - Eko
3x Top Purple - d3bza
4x Gorilla Glue - GGS
Spot Szczyt z Fastami - dzień sadzenia 11 maj
Dzisiejsza wyprawa 27.05
Już jakiś ciekawski ryjek postanowił przekopać 2 roślinki akurat te które nie rosły w podwyższeniach. Poległa Top Purple.
Gorilla Glue poturbowana,połamana ale odratowana,rośliny tak przekopane przez zwierzęta często wyrastają na bardzo ładne.
Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających moje skromne poczynania i życzę Tłustych Topasów



