nasiona marihuany

Torf Odkwaszony

  • Autor wątku Bless Herbalist
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
B

Bless Herbalist

Guest
Mam okazje dostać troche torfu odkwaszonego i zastanawiam się czy nadaje sie na out. Doradzcie coś :) pakres ph to chyba 55-65 czy coś koło tego, moge się pomylić o 0,2 ph
 
C

Canabis_16

Guest
Ph ziemi powinno wynosić 6-6,5. Ale jak torf jest odkwaszony to napewno rośliny będą za***iście rosły bo torf ma za***iście bużo związków mineralnych w sobje,czyli jest sam w sobje nawozem. A jak nie wiesz dokładnie jakie ten torf ma ph to kup se w ogrodniczym taką taśme czy papierek i se zmierz ph. Powiesz ze chcesz coś takiego a oni ci napewno dadzą co trzeba i wytłumaczą jak się to robi... Pozdrawiam. :thumleft:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
No jesli ten torf ma ph od 6,0 do 6,5 to bierz go tylko pamietaj lepiej sie dowiedz ile sie go daje zebys nie przesadzil czasem z dodawaniem go
 
C

Canabis_16

Guest
hlor napisał:
No jesli ten torf ma ph od 6,0 do 6,5 to bierz go tylko pamietaj lepiej sie dowiedz ile sie go daje zebys nie przesadzil czasem z dodawaniem go


Jakto dodawaniem przeciesz on będzie go urzywał jako ziemi na spota a nie nawóz!!!!
A przynajmniej nic nie muwil ze to bedzie jako nawuz.................. :scratch:
 
B

Bless Herbalist

Guest
ma ph od 5.5-6.5 dzisiaj sprawdałem

i ja nie zamierzam go dodawać tylko na nim sadzić :)
 
C

Canabis_16

Guest
Tak myślałem że będziesz na nim sadził bo kto urzywa torfu jako nawóz???????
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół