nasiona marihuany

Total Kozak 2K21, Outdoorowa produkcja zioła

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Widzę u was błędy których ja nie popełniłem. Z każdym rokiem człowiek jest coraz mądrzejszy czy może bardziej wyczulony żeby czegoś nie zepsuć. W tym roku robię wszystko na spokojnie żeby było dobrze. Stawiam na mniej krzaków(choć co roku coraz więcej) a będę starał się z nich wydusić maksymalny plon. Pozdrawiam i obfitych zbiorów życzę!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
@ceu troszkę chaotycznie podszedłem do tematu, ale liczę że auto mazzary od Panapestki wybaczą. No jakoś to się będzie dalej kulac. Cieszy mnie że lecisz na grubasie, tutaj tak na pół grubo w tym roku bym powiedział. Korci żeby jeszcze coś wysadzić, nawet jakiś fast powinien się jeszcze wyrobić ze wzrostem i kwitnieniem, co myślisz?

@wzgórzeskaliste tak jest, tak powinno być, no i dużo słońca do tego i ciepłe noce
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Kozaku! Myślę że fasty się jeszcze wyrobią. Tym bardziej że ma już być tylko lepsza pogoda.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kozaku! Myślę że fasty się jeszcze wyrobią. Tym bardziej że ma już być tylko lepsza pogoda.
Taka odpowiedź, to odpowiedź oczekiwana ?
Mam dwie sadzonki, ale korci żeby coś dorzucić.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!!


Siema.
U mnie trochę pizdeczka na outdoorze.
Coś w***alo się na spota i wyzarlo rośliny, niektóre w całości a kilka zostało.
Fakt faktem jest sracz.
A cały ten obraz nędzy i rozpaczy, miałem nieprzyjemność zobaczyć, przy okazji wycieczki, celem której było posadzenie dwóch fastow big bud od PP.
No ch*j. Kiełkuje 8 fastow - bruce banner I big bud, no i wsadze je w wolne miejsca.
Pozdro!!





 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Przykra sprawa Kozaku :( powodzenia w dalszych poczynaniach.
Masz to ogrodzone ? Podejrzewasz, co to mogło być?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No masz Ci los... Moje kondolencje.
Wal Fasty! Coś tam porosną jeszcze a i sorcik mocniejszy niż z af.

P.S.. Co do autoflosów - to jest właśnie ten moment w którym 15 mini automatów okazuję się tą lepszą opcją. :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dzięki Panowie.
No ch*j, nie poradzimy nic. Trzeba się pogodzić ??? i odrodzić.

Obstawiam że jakiś zwierz to był, chociaż nie było jednoznacznych śladów.. no nie wiem.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema , u mnie tez cos w ten sam sposob opie****ilo dwie rosliny , byly kopane dziury pod roslinami y chyba tam wciagane bo sladu duzego po nich nie zostało , kup cos na dzika zwierzyne albo zabezpiecz rosliny jakas siatka men ! bedzie wtedy dobrze
 
U

Usunięty 70681

Guest
Szybko fasty dosadzaj i licz na ciepłą jesień . U mnie zazwyczaj kwiatki sarny podgryzały , ale nigdy takich młodych . Wnioski i z fartem do przodu .
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ehhhh przykra sprawa
siatka jest za***ista tylko troche przypałowa ale jak miejscówka dobra to ja bym grodzil siateczka lesna oczko 10x10 i masz luzik nie jest droga , pare tyczek bambusowych i sie szybko robi ogrodzenie jedynie pilnujesz od slimaka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół