nasiona marihuany

Total Kozak 2K21, Outdoorowa produkcja zioła

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
ehhhh przykra sprawa
siatka jest za***ista tylko troche przypałowa ale jak miejscówka dobra to ja bym grodzil siateczka lesna oczko 10x10 i masz luzik nie jest droga , pare tyczek bambusowych i sie szybko robi ogrodzenie jedynie pilnujesz od slimaka
Dobrze prawisz, ewentualnie na te narko sarenki i rasta dziczki polecam nasączyć ropą naftową lub innym dieslem a nawet zwykłą wachą - jakąś szmatę lub szmaty i takie namoczone tkaniny dyskretnie wcisnąć to tu to tam w obrębie spota, namaczać szmaty ponownie gdy dla ludzkiego węchu zapach ropy/beny będzie słaby po wzięciu tkaniny w ręce i podsunięcie se pod nochal.
Zwierzaki kopytne mają lepiej rozwinięty zmysł węchu. Mocniej czują te aromaty, a nie są to aromaty zachęcające do odwiedzin w ich mniemaniu. Nie wiem czy po prostu chodzi o nuty aromatyczne, czy może z biegiem czasu i ewolucji zaczęły kojarzyć ten swąd z samochodami i cywilizacją, co nie jest ich naturalnym środowiskiem.. ch*j wie jak działa ten mechanizm... Wiem, że to działa na te parzystokopytne stworzenia.

Na ślimaka miedziuche mogę polecić z czystym sumieniem. Sprawdziła się w zamierzonej roli bezapelacyjnie, co można zobaczyć w mojej fotorelacji....
W 2022 rezygnuje całkiem z sancola.

:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!

Siema, witajcie.
Chwilę mnie nie było, ale wracam.
Out tegoroczny będzie zdecydowanie najmniej udanym, w mojej historii ? Ale tak to jest, kiedy się człowiek nie postara należycie, plus zdarzenia losowe dobiją.

Na spocie automatycznym, fimowane przez sarny automaty, idą wzwyż. Coś z nich będzie, jednak bardziej symboliczna ilość.
Między automatami, wsadziłem pięć pół auto od PP. Zobaczymy co z tego wyjdzie..

@TALIB Na skraju lasu, mam jednego kalashnikova od ciebie. Zarośla dookoła skutecznie ograniczają światło, ostatnio pousuwalem conieco, więc mam nadzieję że odbije jeszcze.

Na podorędziu mam też wedding cake, również od PP. Jestem bardzo ciekaw czy to dojdzie pod naszym niebem ?
Pozdro.









 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Uuuu... Panie Kozaku no tym razem to średnio buja ta muza. Moje autokarły mimo żartobliwej szydery okazują się lepsze od kozackich nie kozaków.

No ale lepszy rydz niż nic i byle do kosy bez dodatkowych strat... W tedy zbierzesz z tych wszystkich mega automatów tyle co ja z 3 karłów haha. Szach mat ku**a! Karzełków mam 11 plus 8 nie karzełków, terefere sratatata ... Tera ja się nabijam. Żartobliwie i po ziomalsku oczywiście.

???????✌️
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
@Gość. Wszystko z nią okej ? ona jest do grubych prac, typu przekopywanie całego spota. Do wsadzania młodych najlepsza jest mała, wąska łopatka ?

@BZK buja, buja, ale nie urywa chu*a ?
Bądź co bądź, ziółko jest na spocie, a poletko ma potencjał na przyszły sezon, tylko lepiej zabezpieczyć start.
Nie skreślaj karzełków, jeszcze będziesz zaskoczony jak zbierzesz. Jak mawia stare ludowe porzekadło: "mały, niedołężny, a wypie**** ma potężny" ??
Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
U mnie też ten rok będzie nieudany... Mam karzełki, te automaty, które wysadziłem przed wyjazdem na wakacje nie za bardzo poszły do przodu (była susza dokładnie przez dwa tygodnie). Spadł deszcz 3 dni temu i wczoraj padało, co nie bardzo ratuje sytuacje. Fastów jeszcze nie oglądałem, mam nadzieję, że będzie co oglądać. Rumcajzowe fasty (dwa się zbierają. Automaty mi karłowate wyrosły). Taki mamy dziwny rok, ale ja to już wiedziałem na początku, bo nie bardzo mi to rosło... Przyszły rok będzie rekordowy !

Trzymam kciuki Kozaku!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
@Quaker Witaj Quaku! Jeszcze nie ma co przesądzać i skreślać. Fasty uratują sytuacje.
Najważniejsze że lecimy z tematem.
Trzeba będzie nadrobić w indoorze ?
Dzięki wielkie !
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
@Quaker Witaj Quaku! Jeszcze nie ma co przesądzać i skreślać. Fasty uratują sytuacje.
Najważniejsze że lecimy z tematem.
Trzeba będzie nadrobić w indoorze ?
Dzięki wielkie !
Tak jak u Was tak i u mnie.
rok przedziwny a wytłumaczenia tego brak z mojej strony , jednak żyje wszystko , potworów nie spodziewam sie, ważne by wkład sie cofnął i będzie git :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
@amatorek Znowuż amatorszczyznę uskuteczniasz xd Koszty się zwrócą, to na bank ?
Ale trzeba będzie się pobrudzić detalem hahaha

Nie będzie źle, na przyszły rok polecimy konkretniej. Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dokładnie. Ale u mnie wszystkie rośliny zamuliły... Nie wiem co takiego jest w tym roku, że nie idzie jak powinno... Dosadzę jeszcze cztery autosy, bo znalazłem a mi akurat 3 sztuki coś zjadło jak mnie nie było. :)

Mówię Wam, będzie rekordowy rok w przyszłym roku!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół