nasiona marihuany

Total Kozak 2K21, Outdoorowa produkcja zioła

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
To jeszcze ma czasu troszku zanim zaskoczy. Ona dojdzie pod polskim niebem? Posiadasz takie info?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
ch*j ją wie. Jak zaskoczy odpowiednio wcześnie, no i będzie sucha, słoneczna jesień, to powinna chyba.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!

Witajcie.
Mimo chujozy- nie zniechęcam się.
Przeprowadziłem zbiór trzech roślin automatycznych, z miejscówki gdzie były pozostawione same sobie. Łącznie dadzą około dychy suszu ? Średnia idzie się je**ć.
Na ten moment mam wedding cake od pp, kalashnikove od @TALIB pozdrawiam ?
7 automazzarow od PP w doniczkach, No i automatyczne poletko, gdzie kwitną pozostałości po ataku zwierzyny, no i dwa półautomaty, nabierające masy.
Wrzucam też zdjęcia plantów ziomeczka, naprawdę okazałe auto, napuchnięte pięknie. Pozdro!
















 

OGcl

New member
Rejestracja
Sie 8, 2021
Postów
1
Buchów
0
przegladajac relacje jak twoja fajnie ze w PL tak sobie radzicie a nie te chujostwo z ulicy takze szacun
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Po tym jak już kilka mazarków od PP skosiłem, a ponad 20 mi jeszcze rośnie, wiem już czemu się na nią zdecydowałeś. Tak jak w maju pisałeś, dają piękne zbite topy :) Z tym, że trzeba zaznaczyć, że bardzo powoli się rozkręcają jak na automaty
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Po tym jak już kilka mazarków od PP skosiłem, a ponad 20 mi jeszcze rośnie, wiem już czemu się na nią zdecydowałeś. Tak jak w maju pisałeś, dają piękne zbite topy :) Z tym, że trzeba zaznaczyć, że bardzo powoli się rozkręcają jak na automaty
Sort jest za***isty, bardzo wydajna roślina ? powodzenia
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Piękne te mazarki, patrząc po zdjęciach w przyszłym roku chyba na nie postawie jeżeli chodzi o af
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema!

Czas na mały update.
Byłem na spocie głównym, no i w sumie jestem pozytywnie zaskoczony.
Conieco z tego wyjdzie ? chociaż nie popuchly tak twardo jak w zeszłym roku, ale to przez słabe nawożenie.
Tak czy inaczej coś jest.
Półautomaty zaczynają kwitnąć.

Wedding cake również.
Siedem automatów w donicach, pomału sobie rośnie.
Do przodu ?
Następny up pewnie będzie ze ścinki mazarow.
Pozdro












 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!!

Witajcie!

Wjechałem na poletko i wycialem wszytstkie auto mazzary. Zbiór byłby za***isty, gdyby nie zwierzyna, a tak jest coś na otarcie łez ?
Zaczęła się już panoszyć szara suka, więc ładnie na czas ścięte.
Zioło nie jest jakoś wybitnie nabite, ale bardzo ładnie pachnie i jakość będzie super.
Wiszą i schną od kilku dni, więc lada moment będę ważył.

Na spocie zostały dwa pół-automaty. Jak na ten moment zabierają się za kwitnienie, może dojdą. Jeżeli będzie słoneczna, ciepła jesień, to jest szansa.
Mam jeszcze wedding cake I 7 autosow w doniczkach.
Jest okej ?
Pozdrawiam wszystkich!












 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Jak już wytestujesz tegoroczne mazarki, opisz proszę swoje odczucia co tego jaka jest po nich faza, bo jestem ciekawy czy będzie podobnie co u nnie :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!

Siema, jeszcze sezon u mnie trwa.

Wjechałem zobaczyć dziś na poletko, gdzie była stratowana roślina, zostawiłem ja tam, była naprawdę zmechacona. Na przyszły rok muszę szukać miejscówki..

Automaty które miałem w szklarni, poplesnialy, niewiele z tego nadaje się do użytku, a to co ocalało będzie użyte do produkcji narkotycznego oleju.

@TALIB witaj. Kalashnikova została dziś ścięta i otrymowana, fajnie pachnie. Będzie koło piątki suszu z krasnala. Dziękuję jeszcze raz za siewki !! ?

Wedding cake od @panpestka.pl jest w dalszym ciągu w glebie. Brak oznak plechy.
Będę trzymał jeszcze, tak długo aż nie sk***i się pogoda. Jest ładnie oszroniona ale widać że Jeszcze jej potrzeba ze dwa tygodnie ciepła i słońca. Urodziwa bardzo.

Do następnego.






 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Wedding cake od @panpestka.pl jest w dalszym ciągu w glebie. Brak oznak plechy.
Będę trzymał jeszcze, tak długo aż nie sk***i się pogoda.
Tylko tnij zanim u Ciebie pierwsze śniegi zastaną :) Pogoda już chyba jakiś czas temu się popsuła :) przedwczesne kosy to standard u nas na oucie. Trzymaj się!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema!!!

Wedding cake został w 80% ścięty, może dziś wytnę resztę. Towar jest bardzo żywiczny, jednak nie tak spuchnięty jak mógłby być, gdyby tylko zechciał wcześniej zakwitnąć. Jest jednak jak jest i naprawdę jest dobrze :)
Tak więc dziś kilka fotek i następny up to już będzie finalny raczej :)
Pozdro!!!

IMG_20211028_182119.jpg

IMG_20211028_182152.jpg

IMG_20211028_182209.jpg

IMG_20211028_185541.jpg

IMG_20211031_103348.jpg

Screenshot_2021-10-28-19-04-44-431_com.miui.gallery.jpg

IMG_20211028_215349.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół