nasiona marihuany

Totalna kicha

Wyszukiwarka Forumowa:

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
http://img319.imageshack.us/my.php?image=dsci0002zk7.jpg

OCB?

Rosliny tracą liscie po kolei od dołu.2 mają to samo,napewno nie przenaworzenie bo jeszcze nie używałem.Rosliny wyglądają juz jak badyle jakieś...podejżewam że to wina ziemi (ph-6,2-7,2 jest OK) ale nie jestem tego pewien.rosliny znajdują się na balkonie (prawie cały dzien słońce)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
jak na moje oko to albo złe ph albo jakiś niedobór.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
lubo o co ci chodzi z tym podpisem?! i kiedy ja tak napisalem?
 
B

blancik

Guest
Za wysokie PH (100%)
Zrób plukankę korzeni, daj nową ziemie i będzie ciuciu-miód
 
B

blancik

Guest
Musialbyś dodać jakiegoś kwaśnego podloża lub jego mieszaniny z torfem wysokim, albo zastosować jakiś nawóz zawierający siarkę i to by obniżylo napewno, ale to pytaj się w jakimś ogrodniczym sklepie bo dokladnie niewiem bo niemialem takiego problemu.
Prościej byloby ci zmienić tą ziemię i nawet taniej, dużo roboty z tym niema.

Znalazlem jeszcze coś takiego na marihuana.prv

"Jeśli pH jest za wysokie i wynosi 7,5 albo powyżej, możesz dodawać pół łyżeczki do herbaty siarki do każdego 6 calowego naczynia. Dodawanie siarki może być stosowane jako roztwór, albo w formie ziarnistej (proszku), chociaż przy proszku będzie wolniej widać reakcję, ale Ty decydujesz, z której formy będziesz korzystał. Małe ilości sypkiej siarki są dostępne w sklepach chemicznych lub aptekach (szukaj raczej w hurtowniach). Btw, powinieneś być zainteresowany, siarka jest dużą ochroną przeciw najazdowi grzyba spora, itd., kiedy będzie atakować twoje rośliny. Właśnie siarka zapobiegnie inwazji. Inny przepis to łyżeczka płaska kwasku cytrynowego na 2-3 litry wody."
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
blancik nie sugeruj sie tym co pisza na tej stronie bo pisze tam tez sporo glupot np.
zeby wbijac zapalke w loduge to wytwarza wiecej thc a tak naprawde to tylko kaleczenie rosliny i przez to malo co by kumplem nie pokaleczylismy a moze nawet zniszczylismy jego roslin. dobrze ze poczytalem troche te forum to teraz nie popelnie wielu bledow :cheers:
pozdro
 
B

blancik

Guest
wy pewnie zle wbijaliście te zapalkę, dlatego pewnie prawie zabiliście niewinną roślinke :ncool: to o tym PH to akurat się zgadza z tej strony.
musze tam wiecej poczytać a możesz i mieć racje, nieraz bzdury co niektórzy mogą pisać.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
blancik napisał:
wy pewnie zle wbijaliście te zapalkę, dlatego pewnie prawie zabiliście niewinną roślinke

no naszczescie nie wbijalismy jeszcze zadnych zapalek bo tam pisalo ze wbijac pare dni przed scieciem a pozniej poczytalem o tym na forum i zmienilismy zdanie
 
B

blancik

Guest
na to jest podobno jakaś specjalna technika, wbija sie prostopadle czy coś w tym stylu, kiedyś o ty czytalem i ztego co pamiętam to nie tylko na marihuana.prv

[ Dodano: 2006-07-19, 01:07 ]
Gazometer no i jak roślinki? postanowileś już coś z nimi zrobić?
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Jednej roslince wymieniłem glebe a reszte podlalem 2 razy roztworem z kwaskiem,u jednej rosliny zauważyłem poprawe,nowe liscie na szczytach juz są OK.Napewno jeszcze zdam relację.
 
B

blancik

Guest
oby tak dalej, powodzenia i dbaj o nie! i pisz co z nimi co jakiś czas :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół