nasiona marihuany

TOTALNA MIESZANINA-TOTALNY ZAMOT!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

.:Kudłaty:.

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2006
Postów
10
Buchów
0
Jak myslicie co by było jakby sie zmieszało wszystkiego po trochu np. Zielsko,Wódka,Wino,Hera..........i tak dalej (UWAGA:nie próbujcie tego w domu!!!)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Wow ale za***isty temat. Chyba raczej do usunięcia.

.:Kudłaty:. napisał:
Wódka,Wino

Przecież masz taką samą na***kę po tym i po tym.

Pewnie jakiś dzieciak założył temat.
 
H

haszyszekk

Guest
Temat bardzo dobry ;) Kiedyś chciałem mieć mocniejsza jazde to wziołem z 3g zielonego, 5 piff (0,65 czy jakoś tak) Tatra, butelke birolu i na deser jakies 10 ibupromów max (takie podłuzne w blistrze). Wszystko nowe brałem jaoś tak spontanicznie (miałem tylko przypalić) i sioe skończyło na niezłej jeździe.
Potem mnie wszystko nap*** przez 3 dni, a skutki czułem do końca tygodnia :puker:
Ogólnie nie polecam mieszac :) Chociaż fajną sprawą jest nalewka z MJ (spiryt w THC :)) A! Jeszcze mała rada... jak macie starą instalacje kanalizacyjną to nie wyżucajcie nic co jest nasączone rozpuszczalnikiem do kibla.... jak takl zrobiłem i potem ***88 w całym domu :sunny: pzdr

[ Dodano: 2006-04-24, 07:18 ]
lubo napisał:
.:Kudłaty:. napisał/a:
Wódka,Wino

Przecież masz taką samą na***kę po tym i po tym.

No nie do końca... po wódzie jest ciężko... chce sie bełtać, ogólnie jak sie za dużo wypije to mało przyjemnie potem jest, a jak sie z winem pije to jakby troche lzej wchodziło (i schodziło)... Z resztą jak piłbys samo winko to jest już zopelnie co innego niż po czystej strażackiej ;) Jesc ciepło, miło, fajnie i ogólnie pozytyw.
Zastanawiałeś sie dlaczego najczęściej jak men chce schlać wooman :))) to używa albo owocowych drinków (wino tez ma owoce przecież), wina albo szampana (wino musujace)... nie wiem dlaczego ale tak najczęściej jest :scratch:
Sam nigdy laski nie schlałem (jak dla mnie barbarzyństwo) ale nikt nie uczy sie tylko i wyłacznie na swioch błędach ;) (brat cioteczny został ojcem) :sunny: pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
.:Kudłaty:. napisał:
np. Zielsko,Wódka,Wino,Hera..........i tak dalej

wyprobuj i potem jak (o ile...) przezyjesz to zdasz relacje jak bylo...
 

.:Kudłaty:.

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2006
Postów
10
Buchów
0
No to chyba nie piłes wódki nigdy ze dla ciebie są takie same fazy po alkocholu i po dragach wes ty sie człowieku zastanów!!
 
R

Rider

Guest
hehe temat wylądowal w koszu, choć nawet mi się podobał ;p trzeba go troszke przerobic i dam go "dragow". Wtedy tez opisze co o tym sądze :D

oczywiście o ile urban, nie ma niec przeciwko ;]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
.:Kudłaty:. napisał:
No to chyba nie piłes wódki nigdy ze dla ciebie są takie same fazy po alkocholu i po dragach wes ty sie człowieku zastanów!!

Postaraj się czytać ze zrozumieniem co do ciebie napisałem tłumoku.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Prawda, że idiota ? Ja pier***ę. Takich ludzi Scun powinien eliminować na wstepie testem logicznego myślenia. Jakieś 2 zagadki, lol.
 
P

predator

Guest
.:Kudłaty:. napisał:
Jak myslicie co by było jakby sie zmieszało wszystkiego po trochu np. Zielsko,Wódka,Wino,Hera..........i tak dalej (UWAGA:nie próbujcie tego w domu!!!)
dawaj każdego po troszku i zobaczysz czy da rade ;] Jaki DEBIL!!
Stary ty jesteś normalny :?::?:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
oj moze sie spalił i cos mu poszło zeby taki temat zazucic bywa karzdy robi błedy
ty tez ładnie dałes z nasionami ja miałem błedy
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Właśnie, wyluzujcie do chu*a wacława...
Kolo sie podjarał wizją przepizgania kilkoma substancjami na raz, za malolata tez takie wkrety lapalem.
A jesli chodzi o wino+wodka, to jednak zmieszanie ich, tez zmienia conieco calokształt spozywania, ze wzgledu choćby na prawdopodobniejsze wystopięnie problemów zwiazanych z przewodem pokarmowym... no ale olać to.
Pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
On nie wie nic o narkotykach. Heroine mieszać z wódką.....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół