nasiona marihuany

Training Day

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
fajny film (mi sie podobal) o takim czarnuchu co dobrze ludzi wkrecal podobalo mi sie polecam ogladac film po paru lufkach, za***iscie sie patrzy
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
napisz moze cos jeszcze, bo ja nie znam tego filmu a moze bym sie skusil na obejzenie go :p
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Moj krotki opis:
no to tak to jest film o takim czarnuchu policjancie co pracuje w wydziale do spraw od narkotykow i ma tam jakiegos zoltodzioba i go tam uczy co i jak (trzeba myslec jak sie ten film oglada -i sie fajnie oglada)

1).Jake Hoyt to młody policjant, który marzy o karierze detektywa do spraw narkotyków w Los Angeles. Jego idealizm szybko zostaje skonfrontowany z rzeczywistością. Wkrótce okazuje się, iż jego przełożony, posiadający 13-letnie doświadczenie sierżant Alonzo Harris, stosuje dość radykalne metody dochodzeniowe, wykraczające daleko poza granice prawa. Jest to jednak jedyny sposób by na ulicach zapanował porządek.

2).Każdego dnia na ulicach amerykańskich dzielnic biedoty toczy się wojna: między mieszkańcami, handlarzami narkotyków i ludźmi, którzy przysięgli chronić jednych przed drugimi. Ta wojna pociąga za sobą liczne ofiary, nie tylko wśród członków gangów, ale także w szeregach policji.
Sierżant Alonzo Harris (Denzel Washington) jest detektywem z wydziału narkotykowego policji Los Angeles. Pracuje tam już 13 lat i przez ten czas zasłużył sobie na miano kontrowersyjnego gliniarza, nieustannie przekraczając granicę między tym co legalne i nielegalne. Jego początkowy zapał i optymizm wygasł w trakcie codziennej służby, w której postępowanie zgodnie z prawem oznaczałoby dla niego śmierć. Paradoksalnie, ściganie przestępców wymaga od Alonza i jego kolegów naruszania prawa.
"Dzień próby" - odważny, realistyczny dramat rozgrywa się w moralnie dwuznacznym świecie agentów tajnej policji tropiących narkotykowe gangi. Jake Hoyt (Ethan Hawke), młody kandydat na gliniarza, ma odbyć staż u boku doświadczonego agenta Alonzo Harrisa i poznać specyfikę pracy w wydziale narkotykowym. Nawet nie przypuszcza, że wróci do domu jako zupełnie ktoś inny.
W ciągu jednego dnia młody rekrut musi przekonać swojego charyzmatycznego zwierzchnika, że nadaje się do tej bardzo niebezpiecznej pracy. Przez 24 godziny kryształowo czysty Jake będzie obserwował kontrowersyjne metody pracy Alonza i weryfikował swoje dotychczasowe wyobrażenie o pracy policjanta - nieskazitelnego stróża prawa. Każdy z nich ryzykuje życiem i karierą, by udowodnić, że lepiej wie, czym jest sprawiedliwość.
Dzień próby to pełne napięcia kino akcji, które nie rozstrzyga problemu a raczej stawia pytania: czy jest - a jeżeli tak, to gdzie - granica, której nie można przekroczyć. Czy niepraworządne postępowanie policji jest ceną za sprawiedliwość i bezpieczeństwo publiczne? Czy pragniemy bezpiecznych ulic za wszelką cenę? Czy może raczej powinniśmy domagać się, by policja wykonywała swoje obowiązki ściśle w granicach prawa? "Dzień próby" jest niezwykle realistycznym obrazem wojny, jaka toczy się we wszystkich większych miastach Ameryki. Film zwraca uwagę na bardzo wysokie koszty tej wojny.
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Snoop inwalida spawający crackiem rządzi hehehe
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Dobry był motyw jak Alonso daje białasowi trawke maczaną:D
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół