nasiona marihuany

Trawka

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sdfsdf

Guest
to idz do ogrodniczego :) beda mieli ja w takich workach :) pewnie jestes psem :p bujaj sie :p
 

BlackDeath

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
143
Buchów
0
Ja bede mial tylko poczekaj az sie cieplo zrobi i skosze trawe przed domem :cheers:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
idz na dwor narwać i bedziesz miał :) troche nieswieża bo po zimie ale bedzie bo nie mowiłeś jaką chcesz :queen:
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
po zimie jak po zimie teraz dobrze nawozona wszystkie guwienka sie ukazaly wsam raz do wpierd*** :tongue: mm pyszka trawka


:geek:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehe ael tematy to ludzie zakladaja :D
 
P

predator

Guest
Jak chcesz dostać prawdziwego SCuNa musisz isc na komende albo zadzwonic pod numer 997 napewno dostacza do rąk :) Maja napewno jeszcze inne narkotyki to wybór masz naprawde za***istyi jeszcze dostarczaja pod dom pełen profesionalizm !!
Frajer :ncool:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
irbor napisał:
kupię trawkę!!
....Qrwa co za tekst.......co za z***.....
Ja ci radze napisać do jakiejś gazety. Prawie w każdej są takie działy jak >Sprzedam<, >Kupię<. Napisz, wyślij, podaj adres , numer telefonu i czekaj aż się ktoś zgłosi........

[ Dodano: 2006-03-25, 14:22 ]
,....ale palanty chodzą po tym świecie...
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Rozum - zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przetworzonych danych. Używanie zdobytych doświadczeń do radzenia sobie w sytuacjach życiowych.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
i poco ta cała dyskusja do głu piego tekstu :D :D :)
 
R

Rider

Guest
zwykla prowokacja albo podnieta malolata, kometowanie takiego czegos jest niepotrzebne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół