nasiona marihuany

Trening a czas wega

Wyszukiwarka Forumowa:

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Witam, planuję uprawiać 4 krzaczki pod ledem indoor. Chciałem potrzymać na wegu +- 10 dni i przełączyć na flo. Tutaj moje pytanie, czy roślinka w ciągu tych 10 dni zdąży podrosnąć na tyle, żeby zastosować u nich topping? A może polecacie dłużej trzymać na wegu?

A jeszcze pytanie o kolejność treningu. Najpierw lst, później topping na głównej łodydze i odrostach? Czy mogę zrobić topping w tym samym czasie na odrostach i głównej łodydze?
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Bez sensu jak tak to leć od razu 12h światła

Poczytaj jeszcze o treningu bo skoro zadajesz takie pytanie potrzebujesz poczytać.
 

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Pierwszy raz indoor, a z doświadczenia wiem, że podczas flo też rośnie roślina przez jakiś czas. Ile dni wega polecasz?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Moja rada to: daj od początku 12/12 i będzie dobrze ;)
podczas kolejnej uprawy sobie będziesz wprowadzać zmiany, a na początku nie kombinuj za dużo i wyciągaj wnioski z tego jak rośnie pod sztucznym światłem.
Pytasz o czas vega, a nawet nie wiemy ile masz miejsca w szafie i jakie odmiany planujesz uprawiać (to ma znaczenie)
 

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Moja rada to: daj od początku 12/12 i będzie dobrze ;)
podczas kolejnej uprawy sobie będziesz wprowadzać zmiany, a na początku nie kombinuj za dużo i wyciągaj wnioski z tego jak rośnie pod sztucznym światłem.
Pytasz o czas vega, a nawet nie wiemy ile masz miejsca w szafie i jakie odmiany planujesz uprawiać (to ma znaczenie)
Box 70x70x160 a odmiana na pierwszy raz to royal gorilla od rqs. Nie znam się na indoor, stąd taki zamysł był w mojej głowie. A ile radziłbyś trzymać panny na wegu? 3 tygodnie? Dłużej?
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Box 70x70x160 a odmiana na pierwszy raz to royal gorilla od rqs. Nie znam się na indoor, stąd taki zamysł był w mojej głowie. A ile radziłbyś trzymać panny na wegu? 3 tygodnie? Dłużej?

Miejsca masz to spokojnie można wegować 3 tygodnie minimum, rośliny ładnie podrosną. Polecam na początek nie kombinować z treningami i zrobić cięcie na bena, będzie Pan zadowolony ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół