nasiona marihuany

Trening do oceny ??

Wyszukiwarka Forumowa:

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Witam, pierwsze lst za mna mam nadzieje, ze znawcy doradzą bo z bolem serca ją naginalem. AF mimoza okolo 20 dzien życia, zastanawiam się troche czy nie za nisko i czy te odwrócone liscie nie zgniją ale nie mam zbytniu jiz miejsca by inaczej ja nagiąć. Z gory pozdrawiam pozdro
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
zaczepiony masz tylko szczyt czy łodyga przy ziemi też jest podwiązana?
 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Witaj. Weź sobie ugnij z drutu takie U, które wypie****isz w ziemię i przycisniesz odrosty.
U mnie spisuje się perfekcyjnie. Najmniej ***ania.
A poradxilem sobie, dorwalem haczyki z bambusa w drogerii, chyba jakies ala koreczki do zakąsek, tez nie bulo piersolenia, ale dzieki za rade. Dzisiaj rano jak zajrzalem to liscie byly w strone lampy i szczyt tak samo, takze udalo sie ?dzieki za rade pozdrawiam
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
dociagnij tego liscia z prawej strony rosliny do ziemi, rosline masz tak skrecona, ze z odrostow, ktore ida do dolu bedziesz popcorn zbierac.
 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
dociagnij tego liscia z prawej strony rosliny do ziemi, rosline masz tak skrecona, ze z odrostow, ktore ida do dolu bedziesz popcorn zbierac.
Dociągnięty i lekko ja poprawilem, niestey troche sie spoznilem z treningiem i nie bylo juz zbytnio miejsca, reszte będę trenowac wczesnie pozdro ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół