nasiona marihuany

Trening wuja bena - uncle ben

Wyszukiwarka Forumowa:

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Czesc, chciałbym prosic o informację na temat Bena na outdoor(FEMinizowane krzaki). Czy jest sens, czy dużo tracimy, co zyskujemy, czy są jakieś problemy. Jak rośnie roślina.
Prośba o info, skłaniam się do tej opcji na nowy sezon.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
U mnie najlepiej się sprawdzał topping, zrobiony w chwili gdy krzak sięgał do pasa/pępka tak +-. Dawał dużo dużych szczytów, przynajmniej 6-8 dominujących praktycznie tej samej wielkości. Cięcie wuja bena na out średnio do mnie przemawia, będziesz miał tylko 4 duże topy i trochę mniejszych poniżej. Ben to fajny trening do boxa, jak chcemy upchać jak najwięcej dużych szczytów tej samej wielkości na małej powierzchni, na out gdzie roślina zazwyczaj jest lepiej oświetlona z każdej strony topping będzie lepszy.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jak na out ,to moim zdaniem , ważne żeby u***ac czubek a w jakim momencie to już mniej istotne. Tak czy inaczej porosna klamoty duże.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
U mnie najlepiej się sprawdzał topping, zrobiony w chwili gdy krzak sięgał do pasa/pępka tak +-. Dawał dużo dużych szczytów, przynajmniej 6-8 dominujących praktycznie tej samej wielkości. Cięcie wuja bena na out średnio do mnie przemawia, będziesz miał tylko 4 duże topy i trochę mniejszych poniżej. Ben to fajny trening do boxa, jak chcemy upchać jak najwięcej dużych szczytów tej samej wielkości na małej powierzchni, na out gdzie roślina zazwyczaj jest lepiej oświetlona z każdej strony topping będzie lepszy.
skorzystam z porady. dzieki. Czyli benek bardziej indoor do mniejszej ilosci miejsca. Topping na out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół