nasiona marihuany

Trochę skomplikowane

Wyszukiwarka Forumowa:

Yakara25

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2017
Postów
30
Buchów
0
Witam, Postaram sie za bardzo nie namieszać i przedstawić sytuacje jak najprościej.

3 rośliny, dzień 31 , uprawa w boxie 0,70m2 hps 250W. Otoz sytuacja wyglada nastepujaco myślałem, że posiadam 3 automaty Ak47,WW oraz Amnesie, ku mojemu zdziwieniu tylko Ak47 okazał się automatem a dwie pozostałe to normalne nasiona indoor. Od poczatku w boxie mam ustawione naswietlenie 18/6.
Moje pytanie brzmi:
1. Czy takie naswietlenie moge pozostawić do czasu zbiorów AK, potrzebuje pewnie jeszcze jakieś 3-4 tygodnie co daje ponad 60 dni na wegu pozostałych dwóch roślin. ?
2. Czy jeśli zmieniłbym np. w 50 dniu naswietlenie aby rozpoczac flo u dwóch indoorków na 12/12, zaszkodzilo by to ak47 auto w 50 dniu(29 dniu flo) czyli praktycznie pod koniec ?
Ponizej zamieszczam zdjecia:


AK47 (AUTO) 7 dzień flo
ak1.jpg

ak2.jpg

White Widow

ww.jpg
Amnesia

amn.jpg
Z góry dziekuje i prosze o wyrozumiałość :freak:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zmieniaj na 12/12. ch*j w tego automata, ważne żeby reszta urosła :) Ładne rośliny, tylko już mocno zielone, zluzuj trochę z nawozami i będziesz miał ładne krzaki.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Na poczatku odstaw im troche pozywke bo za duzo azotu maja ( bardzo ciemna zielen ) automaty sa foto obojetne wiec bardziej patrz na sezony. A skad taka rozkminka nagle ze to nie af-y?
 

Yakara25

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2017
Postów
30
Buchów
0
Zmieniaj na 12/12. ch*j w tego automata, ważne żeby reszta urosła :) Ładne rośliny, tylko już mocno zielone, zluzuj trochę z nawozami i będziesz miał ładne krzaki.

Okej Juz powinienem zmienić czy poczekać jeszcze jakiś czas ? Fakt troche mi się przelało pare razy, niby trochę ale jednak sporo, zacząłem też zauważać malutkie żółte plamy na dolnych liściach ale w bardzo śladowej ilości, więc zluzuje troche :D .
 

Yakara25

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2017
Postów
30
Buchów
0
Na poczatku odstaw im troche pozywke bo za duzo azotu maja ( bardzo ciemna zielen ) automaty sa foto obojetne wiec bardziej patrz na sezony. A skad taka rozkminka nagle ze to nie af-y?
W porządku ;) Ogólnie to ak zaczął kwitnac juz tydzien temu a dwie pozostałe nie,coś mnie ruszyło i tak z ciekawości wszedłem w maila ( ogolnie zamawialem nasiona z holenderskiej strony bedac za granica) i sprawdzilem dokladnie zamowienie, rośliny sie zgadzały tylko, że odmiany nie, zamiast automatow kupiłem przez pomyłke normalne i nawet o tym nie wiedziałem do dziś :pl: odwalilem amatorke, wiem. Ale to pierwsza moja uprawa wiec na przyszłość bede wiedział, żeby dokładnie sprawdzać zamowienie <lol2>
 
U

Usunięty 65798

Guest
Dawaj przełączaj na 12/12 te sezony jeszcze wystrzelą w gore na indukcji i dogonia automata i wode lej nadmiar azotu w lisciach.
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Przełączaj na 12/12 bo buszu później nie ogarniesz.
Automat da rade tyle że plon mniejszy ale sezonówki ci to wyrównają.
Powodzenia i piątka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół