nasiona marihuany

Troszkę o moim przypale.

Wyszukiwarka Forumowa:

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Witajcie moim mili.

Troszkę się wahałem aby uaktywniać się na forum...ale już generalnie po wszystkim to moge opisac co mnie spotkało...

przypał,przypał,przypał i wyrok!

Jak pewnie większość stałych bywalców wie,to leciałem z tematem tu i tam.

Trochę out,trochę in..

zaczęło się tak:

Lecę z IN. Box pełen,zapach już spory i zaleciał ziomek ze znajomym,którego nie byłem pewien.
Pełna konspiracja,totalnie bez pucki i ***any pech chciał że wlazł tam gdzie nie miał...nosz sk***esyn.

Przypaliłem Janka,szybko zmieniłem temat i zabrałem go z pomieszczenia gdzie był box.
Na drugi dzień wszystko wy***ane.
Wycięte i posprzątane.

Po prostu się bałem że gośc nie pewny.

Minęło z pół roku i nadal cisza.
Ale w mej pamięci było nadal że złapałem przypał i z niczym nie startowałem.
Pewnego dnia domofon....halo? kto tam? odpowiada...."kurier" myślę ch*j..czekam za paczką,na chacie nic nie ma.
Ok właź.
A że handluje tym i tamtym to kurier u mnie to nic nowego...

No i wleźli....ku**a kurierzy...aż 6ciu.

Od razu wiedzieli gdzie iść...Otwierają a tam wielki ch*j,nie ma nic.
Już siedzę na bananie że chu*a mają i ida z kwitkiem....
Zaczeli ryć po chacie.....

Zrobiłem się blady.....nosz ku**a....zapomniałem!!!

W szafie było wiaderko z badylami i odpadem do zrobienia masła (choć w zamrażalce leżalo 2kg zrobionego masła)-ojjjj jak ciastka z niego ***ały....(tego nie zabrali).
Znaleźli ten ***any odpad i suche liście.

ku**a,w***ali to na wagę i wyszło ponad 80g.
Wiem,wiem. Moja wina i jestem debilem!

Wyszedłem z dołka po 24h. Dzięki że moja żona jest tak ogarnięta i poleciała do papugi.

minęło już 1,5 roku i wyrok...14 miesięcy.

Jakby było 12 miesięcy to bym przyjął na klate i zabrał dozór elektroniczny.

Więc nadal walka trwa.Więcej dać nie mogą,mogą dać tylko mniej.

Tak dla innych na przestrogę,Każda wątpliwość że zostaliście zdekonspirowani ...czyśćcie wszystko.
Wypie****cie lufki,młynki,bletki,bonga i co tam tylko możliwe fo palenia. K***y podciągają wszystko!

Oczywiście w mojej sprawie jest tyle niewiadomych i błędów psiarni że jest dość spore pole do obrony.

Walka trwa....O postępach będę informował.
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Jak mogl pech tak chciec? Sam zes nie przy orientowal ja bym ziomka z***al za to ze przyprowadza mi gosci co nigdy z nimi nie gadalem i nie znam go wogole bym nie wpuszcil. Jak ziomek wiedzial to nachuj kasztana przyprowadzil ehh masz nauczke zeby nikogo nie wpuszczac poza rodzina piatka na farta :)
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Powodzenia! :salut:


A tego frajera :iconev:

Będzie dojechany ale po sprawie końcowej. Na razie jest określony jako "tajemniczy donos"
Nie chciałbym aby pojawił się na sprawie i powiedział wszystko w ryj. Bo cała obrona legnie.

---------- Post Zaktualizowany 07:31 ---------- Data pierwszego postu 07:29 ----------

Jak mogl pech tak chciec? Sam zes nie przy orientowal ja bym ziomka z***al za to ze przyprowadza mi gosci co nigdy z nimi nie gadalem i nie znam go wogole bym nie wpuszcil. Jak ziomek wiedzial to nachuj kasztana przyprowadzil ehh masz nauczke zeby nikogo nie wpuszczac poza rodzina piatka na farta :)

Ziomek miał pojechane...Gadałem z kasztanem ale nie byłem go pewien. Pech chciał że akurat niewłaściwy pokój się otwarł.
Na razie nie lecę z niczym,muszę się przygacikować i poczekać aż wszystko przycichnie.
 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
39
Buchów
0
Nie gadaj o tym nikomu. Jeżeli robisz coś takiego najlepiej zebys żebyś wiedział o tym tylko ty. Będziesz wiedział na przyszłość ;) ludzie lubią się chwalić, z jednej osoby przejdzie na drugą itd.. sam popełniłem ten błąd, bardzo żałuję ze powiedziałem o tym najlepszemu przyjacielowi, a teraz o tym wie każdy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół