nasiona marihuany

Tryptaminy

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Czy zna ktoś obecny, realny sklep w którym znajdę tytułowe psychodeliki? Głównie chodzi mi o Mahometa-Metocyne 4HO-MET bądź 4HO-MiPT ?

Do tej pory brałem z smartszopa, ale skończyło się na wałku i strony juz nie ma...
Nic znaleźć nie mogę, a w ciemno bez polecenia nie ryzykuje ;)
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Siema, mnie zostało sporo 4-ho-mipt w tabletach i prochu. Ale to na mój użytek, czeka na odpowiedni czas hehehe
W PL już tego nie kupisz, jedynie za granicą albo na 'dark netach'. Łatwiej Ci będzie zaszczepić pare 'ciastek' zarodnikami grzybków psylocybinowych, i właśnie takie zebrać i zjeść niż szamać proch z niepewnych źródeł.

4-ho-met w mojej ocenie, z jadłem już na prawdę sporo psychodelików.. jest wspaniały, nauka życia, wszystko przeleci Ci przed oczami, wspaniałe doświadczenie i trudne jednocześnie.. jadłem w dawce 30mg w samotności, ciemność.. to jest klucz, spokój i ciemność.

Pozdro! :)
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Wiem, że w PL nie kupię, od ponad roku chyba.
W tym zamawiałem od szopa z Hiszpanii i szło prawie miesiąc, a następne zamówienie już było wałkiem :/
W planach jest właśnie jakiś growkit
Chociaż tak naprawdę z psychodelików miałem tylko z tym styczność i wolałbym to samo :/
Na wiosnę było 10 pix zamówionych jedna 20mg

Teraz to chociażby jedną chciałbym gdzieś nabyć :D

Byłem głupi i obdarowałem za dużą ilością różne osoby, a sam przeżyłem tylko dwie podróże (raz 10mg a raz cała 20mg)ale były naprawdę zacne, zgodze się z tym co napisałeś, nie ma co tu wiecej opisywać, nie stosowałem i nie chce tego stosować dla zabawy, a dla doświadczeń i resetu ;)

W dodatku poluje na to dokładnie z tego względu iż jako jedna z nielicznych tryptamin trwa dość krótko w porównaniu do innych te 5-6h jest wystarczające a 2h peaku to miazga

Te które posiadałem były z Lizard Labs
[MENTION=78640]Rivi1[/MENTION] rozumiem, że na własny użytek ci to zostało, ale rozumiem również, że sporo :D
Jest szansa na podzieleniem się 1-2 tabsami tego nadzwyczajnego proroka?
Nie wiem co mogę zaproponować w zamian, oprócz PLN-kó, ale może jest możliwość się dogadać pw ?
Juz prawie pół roku szukam i na 2 wałki się nadziałem, nie ukrywam, że moim celem jest odnaleźć to w końcu, to że dostałem odpowiedz ze ktoś to ma jest juz wielkim osiągnięciem i sprawia radość, nic nie dzieje się przypadkiem no nie ? Wszystko jest ze sobą połączone ^_^
 
Ostatnia edycja:

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
hehehe niestety mistrzu, nie puszczam dalej zostawiam na specjalne okazje :)
Jak chcesz coś pewnego, zamów sobie odciski z zarodnikami psylocybe cubensis, na prawdę nie pozałujesz. hodowałem je kilka lat, super sprawa, ale NIGDY nie kupuj gotowych kitów.. nie rozumiem jak ktoś może kupowac kity gotowe zamiast zarodników.

uczysz się całego procesu dostając zarodniki... jest to na prawdę łatwe ;) Twój wybór mordeczko, powodzenia!
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
hehehe niestety mistrzu, nie puszczam dalej zostawiam na specjalne okazje :)
Jak chcesz coś pewnego, zamów sobie odciski z zarodnikami psylocybe cubensis, na prawdę nie pozałujesz. hodowałem je kilka lat, super sprawa, ale NIGDY nie kupuj gotowych kitów.. nie rozumiem jak ktoś może kupowac kity gotowe zamiast zarodników.

uczysz się całego procesu dostając zarodniki... jest to na prawdę łatwe ;) Twój wybór mordeczko, powodzenia!

Jasne @Rivi wszystko rozumiem :)
Może gdzieś kiedyś w końcu się znajdą, chyba trzeba głębiej poszukać.

Nie mając sprzętu, ani bladego pojęcia to i growkit można schrzanić, a co dopiero robić wszystko od A do Z.
Dla takiego świeżaka z grzybami psylocybinowymi, jest dla mnie z tym jak z jazdą na rowerze, na początku jak uczysz się jeździć to z przymocowanymi kółkami bocznymi, tym dla mnie jest Growkit :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół