nasiona marihuany

[ts1000=150w][hydroshot80][wilma 4potx11l.] [3xAF diesel blueberry][1xsticky beast]Pierwszy raz.

Wyszukiwarka Forumowa:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Ładnie to wygląda :bro:
Coraz więcej czytam i dochodzę do wniosku że opryski to jednak musza byc.
Ja u siebie nigdy niczym nie pryskalem ewentualnie na wegu czysta woda.
Jednak w aktualnym grow postanowiłem pryskać Rhizotoniciem i szczerze było git roślinki petarda jednak coś gdzieś po drodze musiałem popsuć i aktualnie u mnie w boxie masakra.
Pozdro i fartem do końca :zab:
 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
Okej robaczki, czas na mały apdejt! 3 tydzień kwitnienia mija i druga siatka założona.

Na keramzycie pojawił się zielonkawy nalot jakiś czas temu, a to przeplecione z białym nalotem który w wiekszości zakładam że jest nagromadzeniem sie soli
dzisiaj okazało się że na kilku kulkach jest też lekki meszek co wskazuje na pleśń także w reakcji uzyłem rozcięczonej wody utlenionej 3% aptecznej i spryskałem dolnice z wierzchu, dodałem też dodatkowy wentylator poniżej lini lisci.

cała reszta wydaję się być jak trzeba. trzymajcie kciuki!



 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dlaczego wstawiasz małe zdjęcia? Używaj linków do dużych albo 1680pix. 2 od góry lub drugi od dołu.
 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
In the jungle!

zaczynamy 8 tydzień ! fun fun fun !
Staram odsłonić ile się da przy jak najmniejszej defoliacji ale nie ma łatwo.

W garnku mamy A i B, cal mag, b52 i PK było dodane z 50% zaleceń |
ec 1.6, ph 5.7



 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
update dzien 64


temp. w boxie 22*c
wilgotnosc 55-60%
ec 1.6 // po dodaniu boostera i witamin

pH 5.5-6.1

zmieniłem pompke napowietrzającą na MArina200 i prawie jej nie słychać, kamienie napowietrzające zmieniłem na kurtyny wodne. redukcja odgłosu wibracyjnego zmniejszona do 0 a bombelków nadal sporo.

w Pierwszym rzędzie panny rzuciły białym pyłem dość intensywnie - jaram się !
w drugim rzędzie panny się lekko opóźniają w stosunku do pierwszego ale one tam żyją własnym życiem :))

siema!




 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
updejt to konczymy 8 tydzien kwitnienia jeśli dobrze liczę.

U jednej z pan(prawy górny kwadrant, mocno widać niedobory fosforu, dodawałem PK przez ponad dwa tygodnie. jeśli nie wystarczyło to trudno teraz już zbijam EC powoli i przygotowuje do flusha.
Trichomy sprawdzałem, tylko na jednym szczycie jest jakby gromadka mlecznych pozostale 95% maja jeszzcze przeźroczyste. Planuje scinać pod koniec miesiąca i do tego czasu bacznie bede sie przygladal jaki status będą miały.

Na tej jednej roślinie z niedoborami niektóre liście jak na zdjeciu wyplamiły się i są suche i łamliwe ale tylko niektóre, na niektórych topach tego nie ma.

Jeśli chodzi o zapach, jest niesamowity i bardzo intensywny. W bezwietrzny dzień, w całym domu można wyczuć delikatny aromat kwitnienia, troche palonych olejków eterycznych i jest git.








 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
Witam,

moja pierwsza przygoda dobiegła końca, a pomidory wylądowały w 2l słoikach gdzie będą swobodnie leżakowały.

Wyszło 240g w totalu , po dokladniejszym trymowaniu 180g materiału do palenia - 60g wiotkich topów i trimu zamienimy w masło i nalewki?




Jeśli chodzi o zapach, to doskonale rozumiem teraz dlaczego nazywa się Diesel bluberry. Pachnie tak jak się nazywa, jakbyś ropy rozlał w lesie :):) zobaczymy jak sie zmieni po słoikowaniu.

moja subiektywna ocena :


smak 7/10

moc 8/10

gastro 8/ 10





Na koniec podziękowania dla wszystkich którzy mi pomagali dobrą radą i pomysłami.

Ten projekt uznaje za zakończony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół