nasiona marihuany

Tussi Tussi

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
E tam je**ć jakieś chemikalia na masową skalę :/ jakieś dawki nie dawki ... :/ zakupcie porządnego klocka zioła lub kostke :p i jazda... albo browarki :D
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ale jeśli ktoś oprócz dobrego palonka lubi mocne chemiczne wrażenia to czemu nie? :alien:
 
R

Rider

Guest
mowiac za siebie to lubie kolekcjonowac mocne wrazenia, oczywiscie uzywajac prz tym musku, cos w rodzaju narkonauty ;]
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
zjadlem 20 tabletek i popilem kawa!! nastepnie podczas fazy pilem coca-cole bo suszylo jak po fecie...!ogulnie faza nawet fajna!!przyjenme dreszcze i wogule!!ale nirestety zwala jest po tym taka jak po fecie...:/wiec juz chyba wole kreske bialego bo jest fajniej :flower: zrtuje :puker:
 
L

Luzer

Guest
Hej! Ja jestem ciekaw jak długo to wcinasz. Ja załatwiłem sobie efedrin, czyli czystą efedrynę hcl i łykam od niedawna, w sumie nieduże dawki, głównie do trenowania. Generalnie efekty pozytywne, przypływ energii i nastrój ok. Tylko co się dzieje po dłuższym łykaniu, ha? :)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Luzer, proponuję syntezę efedryny do metkatynonu. Jest przyjemniejszy od efedryny, a wystarczy tylko nadmanganian potasu dostępny bez problemu i recepty w aptece.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
czeym sie ruzni w dzialaniu ten metkatynon??jak go otrzymac dokladnie i jaka faza??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Właśnie sleja napisz jak to otrzymać i czy potrzebna jest czysta efedryna czy tussi.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Potrzebna jest czysta efedryna. Otrzymanie metkatynonu jest na smartshopie. Nie chcę kopiować tekstów userów z tamtego forum, więc wszyscy zaintereosowani niech zajrzą właśnie tam.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Używa się jej w kulturystyce. Nie wiem gdzie kupić. Spytaj luzera.
 
R

Rider

Guest
W pobliskiej siłowni napewno znajdziesz ;] , przez internet tez da rade zakupic ;].
 
D

Dre@d

Guest
ten lek w dawkach nieterapeutychnych sieka wątrobe i nerki. niewarto niszczyć sobie zdrówka dla tak słabej fazy. jak ktoś brał inne stymulanty to zgodzi się ze mną że raczej mocy to niedodaje;) hihi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół