nasiona marihuany

Tussi Tussi

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jeśli macie jakieś pytania na temat tego gówna z apteki to pytajcie, bo siekam to często, może jakoś z butów nie wyrywa ale jest fajnie. Pytajcie a się dowiecie :D:D:D :clown:

[ Dodano: 2006-01-20, 21:31 ]
No dobra napiszę coś na początek, tussipect to lekarstwo na kaszelek, 20 tabletek za 4-6 zł. Zawiera efedrynę, środek pobudzający, jeśli siekniecie sobie 10 jesteście tak jakby naspeedowani, ale lekko, po 20 trochę mocniej. Czujecie lekkość ciała, dlatego że efedryna rozluźnia mięśnie. Macie siłę do roboty po tym. Działanie utrzymuje się ok. 3-4 godzin. Spróbujcie sobie tego lekarstwa, jeśli lubicie sobie trochę poeksperymentować. Jedna uwaga, panowie mogą po tym mieć lekkie problemy z rozmiarem swojej strzelby :mrgreen: , która troszkę się kurczy, ale to normalna reakcja organizmu :lol: .
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
przyjemne są dreszczyki :twisted: prze***ana akcja z masakrycznym brakiem apetytu.. przy włożeniu pokarmu do ust prawie że odruch wymiotny miałem :alien: ale moim zdaniem lepiej chyba przyj***c kreske... aha no i najlepiej aplikować z 2 energy drinkami(minimum) bądź mocnymi kawami..lepszą sprawą od tussipectu są suplementy dla sportowców z ameryki nie mają laktozy i zawierają dodatkowo extrakt z guarany tyle że z tego co mi wiadomo to są w tej chwili tam zakazane lub tylko na recepte :alien:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Szkoda zachodu żeby siekać jakieś suplementy. A kreche, sory ale nie. JA chcę teraz przyj***ć sobie z 15 tussiaków pod koniec jarania, kiedy już wiem że zaraz będę miał zejście i muła, może to jakoś odmuli porządnie.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ehh lubo na twoim miejscu nie jadl bym zadnych lekow z DXM ale jak juz lubisz i wogole to sobie pojedz Acodinu tez lek na kaszel tylko z mocniejsza dawka dxm w srodku polecam dla niemyslacych jak ci bedzie jeszcze malo po 20 tabletkach to popij jeszcze wodka pozdro :lol:
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
DXM nie ma w tussipectach.a acodin to zależy w jakiej dawce jest fajny :alien: sympatycznie może być przy 7,5mg/kg masy ciała i powyżej do 10mg/kg masy ciała później hardcore można zostać kwiatkiem na łące :alien:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no moze nie konkretnie DXM ale podobny w dzialaniu bo faza nie jest taka inna jak po acodinie i tussipect... i tak robi ci krater na muzgu :D jest jeszcze jakas dawka dopuszczalna raz na tydzien ale nie wiem ile wynosi na hyperrealu poczytajcie (ja tego nie jem to nie musze wiedziec ile mam jesc 8)
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
MaoVi napisał:
no moze nie konkretnie DXM ale podobny w dzialaniu bo faza nie jest taka inna jak po acodinie i tussipect...
mylisz się efedryna i dxm to zupelnie co innego w związku z czym trip też jest zupełnie inny :alien: efedryna jest stymulantem a dxm psychedelikiem :mrgreen:
MaoVi napisał:
i tak robi ci krater na muzgu
nie zaprzeczam :twisted:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Efedryna tylko pobudza i masz dreszcze, ale z mózgiem to nie masz jakiś mega faz, czujesz się jak po kilku (bardzo) mocnych kawach albo po dużej ilości red bulli. A czytałem gdzieś że wątroba nie musi tak bardzo pracować jeśli rozrobimy to w wodzie. No więc pokruszyłem i rozpuściłem w wodzie, zrobiła się obrzydliwa zawiesina, każdy łak wchodził ciężko, to popiłem wodą gazowaną. I to było złe. Spieniło mi się w mordzie i wyglądałem jak pies ze wścieklizną

:alien: pozdro :alien:
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
A w aptece bez żadnych takich sprzedadzą ? Nie na recepte ? Bo jak efedryna... to dobrze sie zapowiada ;) Nie ma to jak uczucie "radości" i euforii :)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czasem nie chcą sprzedać, wtedy wciskamy jakąś bajkę farmaceutce albo idziemy do następnej apteki.

MaoVi napisał/a:
i tak robi ci krater na muzgu

nie zaprzeczam

Zaprzeczam. Znam osobę która zjadła w życiu spokojnie kilogram dxm i nie jest głupia, otępiała czy nie wiem jak sobie wyobrażacie zrycie. Ze znanych mi ćpunów najgorzej wyglądają feciarze, heleniarzy nie znam żadnych.
 
R

Rider

Guest
Tussi jest bez recepty a w nim nieznajduje sie czysta efedryna tylko pseudoefedryna
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
tak mistrzu sleja zjadles wszystkie muzgi i nalezy ci sie szacunek qwa kilo dxm (a ja znam typa co zjadl kilo sniezku i tez jest normalny) :lol: powiedz mi jeszcze ze dxm w duzych ilosciach nie szkodzi to wogole uznam cie z wzor :wink:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Teraz porównajmy TWOJE przypuszczenia i MOJE doświadczenia. Nie mowa już nawet o tamtym kolesiu, a o mnie. Zjadłem tyle substancji, a nadal jestem stukroć inteligentniejszy od ciebie co pokazałeś postem w innym wątku. Jesteś permanentnym głupcem.

MaoVi, masz dysortografię. Jak wiadomo, wszystkie dys- to poprostu papierki od speców, potwierdzające kretynizm i lenistwo, ponieważ nie chce się komuś nauczyć kilku prostych zasad. Ze swoim niskim poziomem intelektualnym możesz conajwyżej zmykać stąd w podskokach.

powiedz mi jeszcze ze dxm w duzych ilosciach nie szkodzi to wogole uznam cie z wzor

Poprawka, nie zjadł kilograma, lecz jadł jak to napisał ok 300 razy. Znajomy ma jedynie zawiechy, co jest raczej spotykane u palaczy konopii niż ćpunków. Jak można wogóle porównywać ścierwo do DXM. Znajdź mi jakieś badania naukowe, które mówią o szkodliwości dxm na psychikę. Teraz pomódl się do mnie.
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
przeczytaj na neurogroove o typach którym od***ało kilku takich tam pisało :alien: ja mam znajomych co żrą baaardzo dużo więcej ode mnie(oraz częściej) i rzeczywiście nic im się nie dzieje(żadnych skutków ubocznych) ale znam tez typka któremu od***ało na jakiś czas(jednak przeszło).nie potrafie zdefiniować w tych przypadkach słowa "od***ało" mam na myśli po prostu "nieco dziwne" zachowania :twisted:.nie ma szans że dxm czy inne zabawki z apteczki nie ryją wątroby!postaram się znaleźć źródła z których to wiem :roll:

[ Dodano: 2006-01-24, 22:26 ]
urban napisał:
Tussi jest bez recepty a w nim nieznajduje sie czysta efedryna tylko pseudoefedryna
w tussipect'ie znajduje się efedryna jednak nie jest w czystej postaci extraktu.pseudoefedryna to inna bajka.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Efedryna jest w tussi, a pseudoefedryna np. w ibupromie zatoki :D ale dziala gorzej podobno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół