nasiona marihuany

[TUTORIAL] Wrzucanie zdjęć do haszyszowej galerii

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765

Witajcie!​


Wielu osobom wrzucanie zdjęć do galerii przysparza dużo problemów, zniechęca do korzystania z forum lub spędza sen z powiek. Przybywam z odsieczą niczym Gandalf do Helmowego Jaru, bądź Sobieski pod Wiedeń. Szkoda tracić czas na gadanie - zaczynajmy szkolenie!

LINK DO GALERII: https://galeria.haszysz.com/

Zdjęcia umieszczane na serwerze są całkowite bezpieczne, usuwane są IP i dane EXIF. Niemniej jeżeli chcesz mieć komfort psychiczny zaleca się uzywanie VPN oraz TOR.​


Wersja dla użytkowników niezarejestrowanych:

(limit rozmiaru zdjęcia: 2MB)


1. Klikamy przycisk "Rozpocznij przesyłanie':

01.jpg


2. Następnie przeciągamy w okno przeglądarki lub wklejamy wcześniej skopiowany/e plik/i, bądź wybieramy je z poziomu przeglądarki:

02.jpg


3. Po załadowaniu zdjęć ukaże się Nam taki widok:

038d91555063073a55.jpg



4. Teraz pora na wybór odpowiedniego kodu do obsadzania w polu wybory pod obrazkiem podpisane "kody do osadzenia". Osobiście stosuję linki do dużych zdjęć bez odnośników do galerii (BBCode full), ale Wy możecie sobie wybrać takie które Wam odpowiadają najbardziej. Po wyborze odpowiednich kodów nie zapomnijcie kliknąć przycisku 'KOPIUJ':



04.jpg


5. Teraz możecie wkleić zdjęcia do swojego postu, a zdjęcia teraz mogą cieszyć oczy innym użytkownikom!



Wersja dla użytkowników zarejestrowanych:

(limit rozmiaru zdjęcia: 10MB)

Jak dało się zauważyć wraz z przeniesieniem forum ze starego serwera na nowy zaszły pewne zmiany. Jedną z nich jest rozłączenie serwera forum z serewerem galerii. Z tego powodu trzeba utworzyć osobne konto w galerii, aby móc w pełni korzystać z jej funkcji. Informacja ta przewijała się już wielokrotnie w różnych wątkach, miga co rusz nad shoutboxem, jednak w świecie stonerów trzeba starać się bardziej, aby dotrzeć do ich spowitej dymem percepcji. ;)


1. Aby utworzyć konto: wchodzimy na stronę galerii i klikamy znajdujący się w prawym górnym rogu niebieski przycisk 'Utwórz konto'.

2.jpg


2. Kolejnym krokiem jest wpisanie odpowiedniej kombinacji liter/liczb/znaków oraz zaznaczenie dwóch kwadracików. Po czym z dumą klikamy przycisk 'Utwórz konto':

3.jpg


3. Po aktywacji konta za pomocą linku otrzymanego na podany adres mail możemy cieszyć się wszystkimi funkcjami galerii! A są to:

- zwiększenie rozmiaru uploadowanych zdjęć do 10MB

- możliwość tworzenia albumów (publicznych/prywatnych)



- możliwośc przenoszenia zdjęć z albumu do albumu

- usuwanie zdjęć/albumów z galerii

- lajkowanie zdjęć innym użyszkodnikom

- followowanie innych użyszkodników


Wrzucanie zdjęć odbywa się tak samo jak u użytkowników niezarejestrowanych z tym, że mamy możliwość wyboru albumu do którego uploadujemy zdjęcia.


Mam nadzieję, że tym krótkim poradnikiem pomogłem potrzebującym!

Pozdrawiam. :tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gniadystefan

New member
Rejestracja
Kwi 29, 2022
Postów
1
Buchów
0
Link aktywacjny nie doszedł do mnie do żadnego z folderow. Nie mogę rowniez wstawić fotki z telefonu.

@SCuN
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

OjciecMorfeusz

New member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Postów
1
Buchów
0
Witam , mam problem na włączonym Torze nie wczytuje grafiki a na zwykłej przeglądarce bez problemu ? Przyznam szczerze że słabo się w torze orientuje. Ktoś coś podpowie?
 

BakeryPox

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2013
Postów
127
Buchów
5
Witam , mam problem na włączonym Torze nie wczytuje grafiki a na zwykłej przeglądarce bez problemu ? Przyznam szczerze że słabo się w torze orientuje. Ktoś coś podpowie?
Jeśli masz tryb najbezpieczniejszy, może nie ładować plików zdjęciowych, bądź inne ustawienie odpowiedzialne za ładowanie obrazów.
 

MOTH Labs

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2022
Postów
52
Buchów
24
Siemka
Zdjęcia z urządzenia mają coś wspólnego ze zdjęciami z galerii? Chodzi mi o to czy mogę usunąć zdjęcia z urządzenia, a mieć je w galerii?
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Ja tylko chciałbym uczulić o trwałym kasowaniu zdjęć by w razie wpadki nikt nie mógł przywrócić starych zdjęć co jest banalnie proste.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Mi też nie wrzuca zdjęć do galerii. Nic się nie dzieje, tor - poziom bezpieczeństwa standardowy
 

Yelen

Member
Rejestracja
Lip 2, 2023
Postów
11
Buchów
0
Ja próbuje przesłać zdjęcia z iphona i mi mówi że są za duże 🤷🏼‍♂️
 

Tarnin

$$$
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
437
Buchów
864
Odznaki
3
Sprawdź jaki masz rozmiar zdjęć. Jeśli za dużo zajmuje to po prostu przytnij🙂
 

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,934
Buchów
1,243
Albo łatwiej ustawić trochę mniejsza jakość w tel... Aby zdjęcia zajmowały mniej niż 10mb
 

Tarnin

$$$
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
437
Buchów
864
Odznaki
3
Zależy jaki ma się tel. Można dostosować ustawienia przed robieniem fotek. Np. proporcje 3:4 . Rozdzielczość mam wtedy 3000x4000 i zdjęcia o rozmiarach od 6mb do 10mb, w zależności od światła, więc w tym przypadku idealnie pasuje. Jakość całkiem dobra . Oczywiście nie robię ich aparatem pro bo wtedy grube rozmiary wychodzą. Nie wiem jak to jest w Iphonach. Ja mam Xiaomi.
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Ja próbuje przesłać zdjęcia z iphona i mi mówi że są za duże 🤷🏼‍♂️
Musisz się zalogować do galerii,jeśli tego nie zrobisz to wtedy wyskakuje taki komunikat że są za duże.Posiadam iphona i nie mam żadnych problemów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół