nasiona marihuany

TVN 19:45 UWAGA!

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy w szkole powinno zarzywać się zioło?

  • a)Tak

    Głosów: 0 0.0%
  • b)Nie

    Głosów: 0 0.0%
  • c)Nie mam zdania

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    0
Status
Ten wątek został zamknięty.

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
No to po programie sypcie komentarze...
 
H

Harry

Guest
Jak w ogóle można zaznaczyć pierwszą odpowiedź? Jeśli idziesz do szkoły żeby się czegoś nauczyć to bezsensem jest jaranie.
Chociaż w sumie to można by zaznaczyć odpowiedź pierwszą no, ale w tedy nie idziesz do szkoły żeby się uczyć. Tak, więc po co w ogóle iść do szkoły?


:puker:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ewentualnie masz bardzo stresujący dzień w szkole i postanawiasz się zrelaxować za winklem szkoły :D. Tylko potem gorzej już z koncentracją... :farao: chyba, że masz plastyke,sztuke, czy jak to sie teraz tam nazywa to moze wpłynąć pozytywnie.. w końcu wielu artystów, malarzy itp po ziole doznawało olśniewających wizji oraz nowe spojrzenie na swoje dzieła :rendeer:

Muzyka.. stajesz się bardziej wrażliwy na dźwięki :tongue: , polski.. może trafisz na lekcje o filozofii :farao:

Jest dużo minusów ale plusów także chyba nie brakuje.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Jak chcesz cos wyniesc z lekcji to lepiej nie jarac ,ale przynajmniej ja jesli nie jestem zamulony to na lekcji czasami wlacza sie taka fazka ze chcesz cos tworzyc czy o czyms opowiadac co moim zdaniem jest pozytywne np jak atomboy wspomnial ze na plastyce , ja juz takich przedmiotow niemam ale np na polskim mozna cos tam zamotac :D
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
No jakby była legalizacja to w 2 liceum codziennie by się zjaranym przychodziło... A teraz jak coś wyczają to odrazu do dyrektora i chu*nia...
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Widac ze nauczyciele maja odpowiednie pojecie o narkotykach....Hahahahahaha :twisted:
 
P

pxr

Guest
hehe dokładnie :) oczywiscie pozdrawiamy radę pedagogiczną :bigsmurf:

EDIT: pr0 ankieta :p
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
ogladalem, stwierdzam ze wiedza polskich nauczycieli nt. naroktykow jest rowna zeru. podziwiam tez pana prowadzacego za jego subiektywne opinie
 
D

delete

Guest
kurde no a ja przez skleroze (heheh) zapomnialem o tym programie dzisiejszym :(
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jakby sobie przypalili to by zmienili zdanie :) ogólnie to strasznie, ale czego się spodziewaliście? gdyby coca cola była nie legalna też by ją tak przedstawili, że niszczy mózg otumania zero korzyści itp :geek: yeh ciekawe gdyby marysia była legalna to czy zmieniło by się poglądy? .. ale to nie nastapi dopóki mamy Kaczke :D
 
M

maz

Guest
:king: trzeba jarać zioło w szkole wtedy będzie weselej :bounce:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Ja czasmi lubie w szkole zapalić, zależy jeszcze jaki dzień w szkole. Najczęściej jaramy przed wykładami, pełny luzzz, zawsze jest wesoło. Jak nie palimy w szkole to po szkole :thumleft: ___i___jest____dobrze____ :thumleft:
 
P

predator

Guest
Zawsze jak sie zjaram to lubie isc na lekcje fajnie sie wkręca lekcja np.Biologia :sunny:
 
S

Scoin

Guest
Jak jest luźny dzień w szkole i ma się dosyć dobre oceny to można sobie pozwolić na zbakanie sie :D Ale ja bym z tym nie przesadzał tak jak mój kumpel z klasy :p
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół