nasiona marihuany

Twój pierwszy grzybowy growkit? Zadaj pytanie!

Wyszukiwarka Forumowa:

Lykan

Member
Buchów
0
Witam mój pierwszy growkit z zamnesia. Fresh mushrooms McKennaii. Mam pytanie czy wyciągać z boxa?

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Buchów
3,963
Odznaki
3
Mam pytanie czy wyciągać z boxa?
To zależy czy na chwilę obecną masz tak naprawdę gdzie… jeżeli posiadasz większy pojemnik a w nim na dnie ze 2cm wilgotnego wermikulitu lub perlitu to pewnie bo z tego kita i w tym rzucie więcej byś wyciągnął… ale jeżeli nie jesteś na teraz przygotowany to zostaw jak jest ten rzut i wyjmij ciacho na kolejny.
Pamiętaj by na powierzchnie wermu/perlitu położyć kawałek folii alu by ciacho nie stykało się bezpośrednio

Lykan

Member
Buchów
0
Dziękuję za pomoc niestety zaklinowały się w boxie. Nie mogłem ich wyciągnąć, musiał bym czymś podważyć. Tak to wygląda obecnie. Parę wyszło bokiem. Myślę że dzisiaj po pracy kilka zbiore, zobaczymy jak to będzie wyglądało.

medmat

New member
Buchów
0
Witam ostatnio kupiłem growkit z strony shroomit.Teraz zamierzam kupić growkita z growkitpoland .Moje pytanie czy growkita z growkitpoland są dobre czy jest lepsza strona z growkitami?

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Buchów
2,019
Panowie, czy to już gotowe?

1000000278.jpg

Największe kapelusze są już otwarte.
Jack Rabbit full auto od Mykożercy. 14dni od otwarcia przesyłki.

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Buchów
3,963
Odznaki
3
Myśle że wieczorem powinno być akurat… ale jeszcze nie miałem tego szczepu

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Buchów
2,019
Dzięki za odpowiedź. Właśnie miałem dylemat czy do wieczora nie będzie za późno i finalnie już się suszą.
1000000281.jpg

1000000280.jpg

1000000279.jpg

Jestem pod wrażeniem tego jak prosto można uzyskać swoje grzybki z tego growkitu.
Ciacho trochę podlałem i wsadziłem do lodówki. Jutro wyjmę i zobaczymy czy dalej będzie ładnie owocować.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół