nasiona marihuany

TYTANIT - korzystałeś ? zapraszam.

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Me Pytanie proste jest . :jaja:
A o wypowiedź proszę osobę która stosowała i była zadowolona z efektów ! :dance:

Dzięki ! :coke-sniff::coke-sniff:


Wracając, chodzi mi o STYMULATOR WZROSTU - TYTANIT
a dokładniej o jego Stosowanie i Dawkowanie, bo zagłębiając się w forum dowiedziałem się jedynie że ...
w sumie nic się nie dowiedziłem, bo jeden piszę że pierwszy oprysk dawką 0,8ml na 1L kolejny żeby śmiało pryskać 1ml na 1L i kollejne 2 z rzędu pryskać wodą o pH 5,5-6,5 .. oki spoko .. po chwili czytając "sam producent stwierdza iż stężenie z rzędu 0,08% więcej przynosi strat niż pożytku" :wal::wal:

Więc mój pierwszy oprysk bedzie na Weg'u dla Automatów (Jutroo Ranoooo !! :eek:gl: )

z zaleceń producenta "podklepując" pod POMIDORY:

Pomidor :
Liczba zabiegów: 3–4. Proponowane terminy stosowania ( terminy optymalne, terminy uzupełniające):
rozwinięty 5.–7. liść właściwy na pędzie głównym (BBCH 15–17)
0,2–0,4 l/ha


widoczny 1.–3. kwiatostan ( BBCH 51–53)
0,2–0,4 l/ha

otwarty pierwszy kwiat na 1.–3. kwiatostanie (BBCH 61–63)
0,2–0,4 l/ha

pierwszy owoc osiągnął typową wielkość na 1.–2. gronie (BBCH 71–72)
[FONT=Montserrat, sans-serif]0,2–0,4 l/ha[/FONT]

[FONT=Montserrat, sans-serif]????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Czy na luzie walić 1ml/1L później 2 dni opryskiwać wodą z pH 5,5 - 6,5 (bo podobno może zrobić się biały osad na liściach)
[/FONT]:zjarany: :waving-white-flag:

[FONT=Montserrat, sans-serif]"Dobijając do brzegu" ;) ;p :D
Oprysk na AF AutoBigAK od BIG Seedbank
Kilka dni temu pokazały "pipuszki"
[/FONT]:***:

Ile ml na L co ile Dni ile powtórzeń ;p na weg'u .

Ooo .. proszę znalazłem na stronie producenta :

Zalecany roztwór 0,02–0,04% tj. 20–40 ml stymulatora TYTANIT w 100 litrach wody. Podlewać rośliny 2–3 razy w sezonie wegetacyjnymco myślicie !?

PS. Sorry za ogólny rozpie**** lecz nieraz tak już mnie szarpnie mocniej :D


[FONT=Montserrat, sans-serif][/FONT]:coke-smiley-emotico:hypnotized-smiley::coke-smiley-emotico:hypnotized-smiley::coke-smiley-emotico:hypnotized-smiley::coke-smiley-emotico:hypnotized-smiley::coke-smiley-emotico:hypnotized-smiley:





 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja stosuje co tydzień przez cały okres życia rośliny 1 ml na 1L wody w oprysku i mieszam z różnymi innymi nawozami, odkąd się pojawił na forum i jestem zadowolony, jak dla mnie nie ma lepszego stymulatora.
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
powiadasz nie żałujesz ;p
no dobra okej o to chodziło :dance:
tak też zrobię ! :D
dziękuję :) jedndak czasem można trafić na kogoś konkretnego ;p
poZDRawiam !
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Mieszacie to z kranówą ? Czy woda destylowana? Ja np użyłem NAA 0,3ml na 100ml kranowy i nie klepało, dopiero po zmieszaniu 0,3ml NAA z 100ml wody destylowanej k***y zaczęło wykręcać.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mieszacie to z kranówą ? Czy woda destylowana? Ja np użyłem NAA 0,3ml na 100ml kranowy i nie klepało, dopiero po zmieszaniu 0,3ml NAA z 100ml wody destylowanej k***y zaczęło wykręcać.

Najprawdopodobniej wytrącił Ci się osad po zmieszaniu z kranówką. Normalną rzeczą jest rozpuszczanie tego typu związków w wodzie czystej chemicznie.
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Ja bardzo sobie chwalę Tytanit,pryskałem ze zwykłą,odstaną kranówą,też chyba ( nie pamiętam dokładnie,bo było to z 3 lata temu ) ok1-2ml na 1l.Mieszałem z Nitrozyme i Optysilem.Głupie automaty szły bardzo dobrze , pomimo ,że kobita mi je parę razy przesuszyła,przemroziła itd...
To bardzo dobre i wydajne stymulatory.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Ja dawałem Tytanit 1ml/litr w oprysku.Woda do rozcieńczenia prosto ze studni głębinowej,mieszałem też z innymi specyfikami i było ok.Będę stosował w następnym sezonie.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Stosuje tytanit już dłuższy czas przy każdym oprysku na oucie co do dawkowania zawsze wale na oko do opryskiwacza i jeszcze nigdy nie zdarzyło się przenawozic.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Moim zdaniem uniwersalny i najlepszy srodek na flow i wega, działa znakomicie i nie tylko pobudza rosline ale też ja wzmacnia i chroni, przed warunkami pogodowymi takimi jak susza mroz czy niedobory pierwiastków.
Dawkowanie to najlepiej 1 ml na 1 litr, w stadium dużej rosliny i flow podwajamy dawkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół