nasiona marihuany

Tytoń - Virginia gold

Wyszukiwarka Forumowa:

Uzywasz wyrobow tytoniowych?

  • Tak, pale szlugi

    Głosów: 15 55.6%
  • Tak, wciagam tabake

    Głosów: 4 14.8%
  • Tak, pale fajke wodna

    Głosów: 3 11.1%
  • Od czasu do czasu

    Głosów: 6 22.2%
  • Stanowcze nie...

    Głosów: 5 18.5%
  • Inne (cygara, cygaretki itp)

    Głosów: 1 3.7%

  • Łącznie głosujących
    27
  • Poll closed .

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Wiesz... z reguły im mniejsze nasiona tym mniejsza kiełkowalność.
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
tak właśnie wyglądają nasiona tytoniu:D Gdzie to zamierzasz sadzić?
Jaka odmiana?
 

GranCabra

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2010
Postów
235
Buchów
0
Virginia gold:)
Rosnac bedzie na moim ogrodku dzialkowym, obok automatow:p
 
G

Guest

Guest
ja w tamtym roku posadziłem 40 krzaczkow virginia gold nasiona z alegro zajefajne roslinki poszły na pierwszy raz fakt troche drapie w gardło ,,,,ale jest czysty niezanieczyszczony podczas produkci w fabryce pozatym w papierosie masz tylko 50% tytoniu a reszta to dodatki ( w tym roku posadze własne nasiona 99 sztuk bo tyle mozna sadzic bez pozwolenia , więc warto ,dobrze zfermentowany jest super mi troszke niewyszło ale robilem to pierwszy raz w tym roku sie poprawie <lol>
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
Podziwiam entuzjazm ja jak myślę o tytoniu to mnie jakoś nie cieszy;D ale to może dlatego ze 8ton (suchego) trzeba było zebrać z pola:D
 
G

Guest

Guest
no własnie ty masowka a ja amatorsko co lepiej cieszy ? :bongo4: to tak jak z MJ jak bys posadził 100 he ziłoa tez bys sie niacieszył tak jak 10 sztukami ukrytymi gdzies w lesie :harvest:
 

GranCabra

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2010
Postów
235
Buchów
0
Okolo 200g(juz suchego) przynajmniej tak pisza na forum tytoniowym. Dla porownania ci powiem ze z paczki tytoniu 50g skrecilem 60 papierosow. Ale nie jestem pewien co do tej liosci suszu. Prosil bym o wypowiedz pana Kapec227:spalony:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Proponuję zakup nasion w USA, mnóstwo odmian do wyboru i większa pewność, że sprzedawana odmiana jest właściwą.
 
G

Guest

Guest
ile wychodzi tego ci niepowiem poniewasz liscie sa obrywane stopniowo od dołu do dury tak jak dojzewaja wiec trudno obliczyc no troche tego było
</P>
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
ile wychodzi tego ci niepowiem poniewasz liscie sa obrywane stopniowo od dołu do dury tak jak dojzewaja wiec trudno obliczyc no troche tego było
</P>


Tak jak mówisz ciężko powiedzieć mogę podać tylko tyle ze z jednego krzaka zrywa się około 8-9 razy w zależności od krzaczka. Ale podam średnia jaka można uzyskać z krzaka ale będzie to wartość mogąca odbiegać od prawdy sporo krzaki są różne a ja podzielę ilość suszu jaki miałem przez ilość krzaków
 

GranCabra

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2010
Postów
235
Buchów
0
Witam to znow ja:p

Takie male pytanie.... Czy tyton jest roslina ktora reaguje na zmiane ilosci swiatla? Chodzi mi o dlugosc dnia i nocy... Czy tak jak konopia przechodzi z wega na flo po zmianie cyklu naswietlania?
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
Przy tytoniu raczej nie potrzebna ci faza flo musisz obserwować liście czy sa juz dojrzałe
 

gil

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
448
Buchów
1
A jak to wygląda w świetle prawa?

Piszą że uprawiać sobie bez pozwolenia można do 100 roślin.


Lecz samego przetworzonego tytoniu już nie można mieć, bo potrzebna jest wazna akcyza. Można za to przetrzymywać liscie tytoniu, które jeszcze nie uległy obróbce. Tzn, wysuszone tylko - nie posiekane.

A jak to jest z papierosami? Dużo ludzi kręci po prostu w domu. Co jesli ktoś ma dużo nakręcone?


Nigdze nie pisze ile można mieć papierosów w polsce jako osoba prywatna :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół