nasiona marihuany

Tytoń.

Wyszukiwarka Forumowa:

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Miałem okazje sprobowac żółtego DRUMa... Rowniez bardzo dobry, mieszanka tytoni bardziej delikatna... W nastepnej kolejnosci bedzie chyba Golden Virginia, palił ktoś? Zachęcam wszystkich do samodzielngo krecenia papierosów!

Pozdrawiam
Ślepy_John
 

bLaNtOnAtOr

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
185
Buchów
0
Gdyby szanowny uzytkownik od poczatku poczytal temat, w ktorym sie wypowiada, z pewnoscia nie uszlo by jego uwadze, ze ktos palil juz golden virginie.
A tak apropo wlasnie rzucilem fajki, krecilem recznie z druma. Teraz uzywam go tylko do lolkow, starcza na dluzej niz fajki (paczka petow 2 dni, drum tydzien) a kosztuje niewiele wiecej, no i lepszy smak.
:zjarany:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
No to streszcze
Davidoffy
Camele
Goldeny
tabaka- red bull ;ozona
tytonie : samson , red bull i polski tani korsarz :]
cygar nie konsumuje chociaż orzechowe są mniam
cygaretki owocowe :]
Właśnie rzucam palenie i mam dziwne wrażenie że czegoś mi w życiu brakuje , rada dla innych zanim zaczniecie palić/rzucać zastanówcie się ze 3 razy
ps. rzucam dla zdrowia bo tak jak palenie kocham sport a to się wyklucza
 

TFD

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2009
Postów
342
Buchów
0
Na codzien LM ligty
Tabaka- Red Bull od czasu do czasu
Chociaz ostatnio miałem okazje zakosztowac wspaniałego ( <lol2>)
tytoniu- Polskiego "Rumaka" (4,70zł)
musze powiedziec ze jest to najgrosze gowno jakie paliłem w zyciu i jakby nie patrzec smierdzi mi zulem.


pzdr
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
paliłem rumaka jak byłem w austrii , kolega podesłał , nie miałem wyboru
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
pie***le, DOKURZAM DZISIAJ i JUTRO MAM W DUPIE CAŁE ŚMIERDZIUCHY. Już od dawna się zabieram i jakoś nie mogę. Najważniejsze znaleźć sobie jakieś zajęcie. Po za tym każdego dnia lepiej wrzucić do skarbonki 7pln niż je wykopcić;) Tak więc trzymajcie kciuki, będzie więcej taniego tytka dla was:D
A obecnie pokurzam Nevada&Viceroy Blue. Są to jedne z najtańszych drogich papierosów i nie śmierdzą jak co po niektóre.
PS. Czy jest tutaj taki kurzok, który potrafi kręcić lolka z niedopałków w popielniczce jak nie ma co z dymem puścić? Bo nie chciałbym być jedyny:D:D
 
Ostatnia edycja:

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Ja wychodzę z założenia, że jak mam się truć, to czymś dobrym. Marlboro, Lucky Strike, Gauloises, takie paliłem, a teraz jaram Goldprince. Chociaż nie powiem, że jak miałem kryzys, to petów z popielniczki nie prostowałem.
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
Ja jak jeszcze paliłem to LM,Lucky Strike,Viceroy chyba tak to się pisze

Ale już od 7miesiecy nie pale<lol>
 

Trel

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2008
Postów
116
Buchów
0
Lucky Strike (red), west silver, malboro, camel
 

teston

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2007
Postów
341
Buchów
6
camele lighty, a tak właściwie to papierosy są do dupy :D
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Nie palę papierosów nałogowo, czasem strzele sobie szluczka do pifka. Zwykle jest to niebieski L&M.
Jednak to, co jest dobre w tytoniu to jego odmiany smakowe, idealne do sziszy. Najlepszy wg. mnie smak to mandarynka, chodź jabłko też daje radę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół