nasiona marihuany

U Fryzjera %)

Wyszukiwarka Forumowa:
O

osesek

Guest
Witam,ja kiedys sie zbakalem no i poszedlem do fryzjera:-D.Na poczatku czekalem w kolejce a ze na stoliku stala salaterka z cukierkami a mnie suszylo ,sliny 0 to zjadlem kilka cukierkow.przyszla moja kolej.usiadlem na fotelu usmiechniety i fryzjerka zaczela mnie scinac.Zamknelem oczy i wyobrazilem sobie ze maszynka ktora ona mnie strzyze to jakis pojazd kosmiczny a ja w nim siedze i wciskam jakies guziki ,przekladam wajhy itp. ,a ze moj leb to jakas planeta/orbita i ja po niej sie poruszam w tym pojezdzie w stanie niewazkosci:p
 
B

Bombel17

Guest
Hehe miałem kiedys cos podobnego tylko ze ja narobiłem sobie troche wstydu ale mniejsza z tym :thumleft:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
O stary ja kiedys poszlem do dentysty zbakany :/ jedna z gorszych decyzji w moim życiu...
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Hehe przypomniałeś mi jedna shize u dentysty.Poszedłem kiedyś na borowanie ,po drodze spotkałem jednego koleszke który szedł do szkoły i zrobiliśmy gięta,po czym rozeszliśmy sie w swoje drogi na moje nieszczęście.Kiedy usiadłem w fotelu rozpoczął sie koszmar-Borowanie.Pani dentystka nie trafiła w zęba ,tylko w dziąsło mało tego powiedziała dosłownie ,,ooo trafiłam!!! '',ja wtym momencie o mało nie wyrwałem z bólu oparcia pod łokiec.To było straszne przeżycie po którym zrezygnowałem z usług wyżej wspomnianej pani dentystki. Ogólnie to trza przyznac że ze służbą zdrowia są niezłe wiksy niestety.
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Nie rób tak bo naprawde jest to doświadczenie nie miłe jak wierci to masz takie uczucie jak by ci ktoś w czache wiertarką wieżdrzał odradzam bo będzie chu.. nie faza . Co do dentysty raz byłem na grzybach i kilka razy na zwale ale to stare czasy :tongue: .
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Do dentysty mam zamiar pójść na tramalu lub jakimś innym opiacie. Powinienem nie czuć wogóle lub prawie wogóle bólu .
 
S

Scoin

Guest
A ja niedługo mam wizyte u dentysty i pewnie znowu mi jakiegoś bedzie leczył ;/ też będę musiał się zastanowić nad jakimś znieczulaczem ;] Nienawidzę dentysty, zawsze muszę się psychicznie przygotowywać do zobaczenia się z nim lub nią.
 
P

predator

Guest
kirałem pewnego dnia pod wieczór koło mojej budy nagle usłyszałem i zobaczyłem szerszenie jak na mnie zaczeły leciec zaczołem spie****ać i nie fartem wy***ałem pękniety nadgarstek i złamana noga wraz ze stawem skokowym. :sunny:
 
S

Sałat

Guest
2 dni temu z kumplami wpadlismy do najbardziej przypałowej piwnicy na całym podwórku, i walimy bongosy:D tam mieliśmy taką małą kanciape, a w niej Bongo, i karton od telewizora. Zamknołem bongosa, kumple tez walili i w jednej chwili w całej piwni było tak głośno ze sąsiad wpadł, a my w 5 do małej kanciapy i zakluczylismy drzwi:) a on " Wyłaźcie bo zadzwonie na policje...."x3 a my no dobra: jak wy***aliśmy z kanciapy tak po sąsiedzie (podeptalismy hu*a). A kanciape nadal mamy
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
strzala napisał:
POSZEDŁEM
słusznie, szczerze wam nie radze isc po paleniu do dentysty- ból wcale nie mniejszy wrecz przeciwnie a najgorsza jest susza w gebie a co za tym idzie wszystkie drobinki z borowania przyklejaja sie do podniebienia jezyka itd. tych wacikow prawie nie moglem sie pozbyc ;]
 
P

predator

Guest
ja po paleniu skoczyłem na gumowej linie z wysokosci 36m dostałem nawet certyfikat
 
B

bialaaa

Guest
Ja kiedyś z rana zajarałam sie bo była sobota i cieszyłam się z wolności a tu moja mama wbija i mówi ze mam dziś na wizyte u dentysty w sprawie jakiegoś tam dodatkowego wybielania zębów :thumbdown: no i poszlam bo zabardzo nie mialam wyjscia.. usiadlam na ten fotel i cholernie chcialo mi się pic ani jednej kropli śliny język bialy podniebienie suche że prawie skora schodzi.. kolesiówa aż sie przestraszyła założyła mi taka rurke (nie wiem jak to się nazywa) żeby śline odsysać bo mialam mieć dłżuszy czas otwarte usta.. a śliny nie ma... chyba przez 2 h prawie wogóle śliny nie było <lol> :sunny: kolesiówa o jakimś odwodnieniu zaczela nawijać i kazała mi iśc do lekarza ;/ Jak wróciłam do domu to chyba z 2 litry wypiłam <lol> Oczywiście do lekarza nie poszłam, bo doskonale widzialam dlaczego nie mialam sliny itp. :) Pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół