nasiona marihuany

Udalo sie ! :):)

Wyszukiwarka Forumowa:

siedlecki

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
32
Buchów
0
Nareszcie po wielkich staraniach i wielu z***anych nasionkach mam 6 malutkich 3dniowych roslinek Blueberry :D:D kur..wa ale sie ciesze ;];]
Yeah! Cieszcie sie razem ze mna ^_^
 
C

Czaptorro

Guest
jak po wielu z***an* ** nasionkach ? zamawiaj nasiona z pewnych skepów to ci wykielkuja i masz pewnosc ze ci dobry shit wyrośnie :) no prawie pewność mozesz wkońcu ty coś z***** ....skad miałeś te nasionka wcześniejsze co jak napisałes były :"z***a***"????
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Gratulacje. Jakiego pochodzenia były nasionka Blueberry?
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
gratulacje :flower: ja tez po wielu staraniach mam 2 z 4 nev.haze hybrid 2dni i 1 z 10 early bud 7 dni hmm tez sie ciesze z tego powodu ale moglo by byc wiecej :queen:
 

siedlecki

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
32
Buchów
0
No to sie dlugo pocieszylem moj brat bestialsko jest zrzucil i polamal (podeptal) ;(
Tyle kasy wpompowalem w growboxa nasionka i to na nic....kurde a nawet nie odbije sobie tego na nim bo on ma 4 lata :pl:
Jeszcze dobrze nie zaczalem z MJ a juz chyba skoncze....bo juz nie mam kasy ani sily na podlewanie, 1000razy dziennie dogladac, wogole zeby mialy jak najlepiej, nawet nie spalem w nocy bo myslalem co z nimi, wymyslac glupoty ze to cytryna i ona ladnie pachnie..
ehh... szkoda gadac :pale:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Moje kondolencje... Grunt to się nie zniechęcać, początki zawsze są ciężkie.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
siedlecki napisał:
Jeszcze dobrze nie zaczalem z MJ a juz chyba skoncze....bo juz nie mam kasy ani sily na podlewanie, 1000razy dziennie dogladac, wogole zeby mialy jak najlepiej, nawet nie spalem w nocy bo myslalem co z nimi, wymyslac glupoty ze to cytryna i ona ladnie pachnie..
ehh... szkoda gadac :pale:

Niezniechęcaj się!! A co do kiełkowania pamiętaj że ćwiczenie a co z tym idzie doświadczenie czyni mistrza.Nie musisz ich przecież tak często doglądać. To doglądanie wzieło sie u ciebie pewnie z powodu pierwszego wysadzenia i nie chciałes nic z kopać. A najczęściej ten kto chce za dobrze gówno ma :D A co do cytryny, tym razem powiedz że pomarańcza :D:D :) Pozdro
 

siedlecki

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
32
Buchów
0
Hehe ;)
Spoko juz kupilem 5nasion Orange California Bud od Quakemind ;] :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół