nasiona marihuany

ujarani.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

HEMP_zone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2008
Postów
71
Buchów
0
Witam

Nie wiem czy w dobrym dziale, w razie w poproszę przenieść :)

Otóż potrzebuję się zarejestrować na stronie ujarani.pl lecz potrzebuję, aby ktoś mnie zaprosił. Jest tu na forum osoba która posiada konto na tej stronie i nie stanowi to problemu ażeby wysłała mi zaproszenie? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż potrzebuję się skontaktować tam z pewną osobą, ale także rejestracja posłuży mi do dalszej rozrywki na tejże stronie i także do dzielenia się z ludźmi różnymi zdjęciami które na co dzień robię.


PEACE
 

HEMP_zone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2008
Postów
71
Buchów
0
Wladimir- już pisałem kilka wiadomości z prośbą o hasło-kod, lecz na marne, nie odpisują w ogóle. Administracja chyba się ujarała za bardzo i nic nie widzą heheh

Może jednak znajdzie się tutaj jakaś osoba na forum która posiada tam konto.





PEACE
 
C

chrabonszcz

Guest

na forum trawka szukałeś, tam na pewno 3/4 użytkowników ma konta na ujaranych..

i co to w ogole jest za strona, już drugi taki temat, a ja dalej nie kminie bajery o co z tym biega..

 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Z tego co wiem już nie ma takiej możliwości.
 

Ikireru

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
43
Buchów
12
Czytałem na stronie i wiem że jest możliwość zaproszenia właśnie przez kod . Ehh szkoda szkoda
 
U

Usunięty 80704

Guest
Sry, z ciekawości - co to jest ? jakieś forum czy coś ? Czy może nie tylko ujarani a ućpani też np.
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Czy beka to nie wiem. Zresztą można wejść i sprawdzić dla zaspokojenia swej ciekawości. Kiedyś przeglądałem i jest kilku użytkowników #, którzy aktywnie się tam udzielają i powiązać ich konta to nie problem.
Trawa ma łączyć, a nie dzielić jak to gdzieś tam kiedyś leciało. Pozdrawiam.

PS.
W tytule jest błąd. Powinno być .com
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół