• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Umowa zlecenie

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
299
Buchów
0
Cześć troche offtop ale może ktos będzie miał podobne doświadczenie. Od paru miesięcy mam źle ustawiany grafik wbrew moim dyspozycjom jako że rozumiem też potrzeby pracodawcy przymykałem na to oko i starałem sie dopasować ale w tym miesiącu jest ewidętne przegięcie. Napisana dyspozycja "cały miesiąc po za 2-5" a w grafiku mam wpisane tyko 2-4 i weekendy (umawiałem sie na prace w tygodniu ale to umowa słowna bo praca zlecenie) co mi daje ok 80 godzin w miesiącu z tego nie da sie wyżyć! Problem polega na tym że mam podpisaną umowe do końca kwietnia a okres wypowiedzenia to 2 tyg. Czy jest jakiś myk żeby go skrócić?
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
392
Buchów
623
Nie przychodz do pracy, kazdy może być chory. Pieniędzy za l4 nie dostaniesz, ale w tym czasie możesz szukać roboty. Tylko najpierw złożyć wypowiedzenie. Pracodawca zapewne nie będzie chciał l4, bo to tylko zlecenie więc nawet do lekarza nie musisz iść. A w tym czasie szukać nowej roboty/ew załatwiać papiery i lekarzy jak się już ma jakąś ogarnięta.
 

Góra Dół