nasiona marihuany

Upalanie zwierząt

Wyszukiwarka Forumowa:

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Tak jak w temacie piszcie jakie zwierzenta upalliście i jakie były skutki?
Ja upaliłem swojego psa kilkadziesiąt razy palił hasz , gandzie i sqnika . Zahowanie nadpobudliwe gryzł wszysko nawet metal. Drugie zwieżątko kot skutek zahwiania równowaki nadmierna przyjażń.Potem padł. 3 zwierze kucyk młody żrebak dostał jednego macha ale telko wykrzywiał wargi potem poszedłem i nie widziałem co się z nim dzieje . 4 ptasznik nic nie robił stał w miejscu przez kilka dni albo robił pajęczyny. 5 myszoskoczek zjarał 1,5 wora fioletu potem skończył w paszczy kota . I jeszcze jeden pies bezpański zjaraliśmy go skutek wył do okien przez kilka godzin i pił wode . Ja swojego kilka razy tak upaliłem , że leżał i wymiotował . Mam kolesia , który ma psa że jak poczuje palenie (dym) w domu to przychodzi i prosi łapą żeby mu dać . Jeszcze chce upalić krowei świniaka
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
ja spalilem chomika :D wzialem chmure i wdmuchalem do reklamowki jednorazowej i wsadzilem tam chomika na 30 sec hehe :D:D jak wyszedl padł jak mucha ocknal sie za chyba 7h :geek: peace
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Sqnsument napisał:
Tak jak w temacie piszcie jakie zwierzenta upalliście i jakie były skutki?
Ja upaliłem swojego psa kilkadziesiąt razy palił hasz , gandzie i sqnika . Zahowanie nadpobudliwe gryzł wszysko nawet metal. Drugie zwieżątko kot skutek zahwiania równowaki nadmierna przyjażń.Potem padł. 3 zwierze kucyk młody żrebak dostał jednego macha ale telko wykrzywiał wargi potem poszedłem i nie widziałem co się z nim dzieje . 4 ptasznik nic nie robił stał w miejscu przez kilka dni albo robił pajęczyny. 5 myszoskoczek zjarał 1,5 wora fioletu potem skończył w paszczy kota . I jeszcze jeden pies bezpański zjaraliśmy go skutek wył do okien przez kilka godzin i pił wode . Ja swojego kilka razy tak upaliłem , że leżał i wymiotował . Mam kolesia , który ma psa że jak poczuje palenie (dym) w domu to przychodzi i prosi łapą żeby mu dać . Jeszcze chce upalić krowei świniaka
popie****ony jestes facet
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
biedne te zwierzeta... i ty squnsument tez biedny jestes, bo widac ze rozumu ni chu*a nie posiadasz
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Idioci jak nic, ***nąć można jak sie tak patrzey to chyba 50% społeczności na tym forum to dzieci, imbecyle i kretyni. Swiadczy o tym duża ilość po***anych postów... polecam lekturę działu KOSZ!!!
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
Mój pies lubi palic zioło, czasem sprzedam mu jakiegoś buszka (ale z umiarem).
art610 nie jestem idiotą.

Psy ogólnie lubią palić zioło, tylko nie można im zbyt dużo dawać palić.

PiS
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
art610, wk***iasz sie kiedy tylko ktos popełni jakis błąd ja nic do ciebie niemam ale jesli chcesz zmieniac swiat zacznij pierwsze od siebie ten post ktury dałes wyzej odbiega całkiem od tematu i upokarza 50% osub na forum mozesz pisac co chcesz ale taka rada zebys zmienił sie to moze i inni tez sie zmieną :D:D:D


niech ktos wipie****i temat w smietnik :geek:
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
-=*BerniO*=- napisał:
art610, wk***iasz sie kiedy tylko ktos popełni jakis błąd
Przy tym wk***iasz innych ludzi :) Ja na przykład nie lubie jak ktoś cały czas krytykuje innych.

-=*BerniO*=- napisał:
niech ktos wipie****i temat w smietnik :geek:
Jak dla mnie ten temat jest na miejscu i nie ma potrzeby go wywalać. "Historie nastukawszy"
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
a moim zdaniem dobrze to robi zwiezatkom im tez sie cos nalezy od życia hehe :D:D tak jak i ludziom :farao:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Jak ja sięzmienię to oczywiście kretyni znikną!! BAHHAHAHA Nie upokarzam nikogo, wyciągam na wierzch czarną prawdę o tych 50 %. Nie możecie stwierdzić czy się to zwierzętom podoba bo one same nie zapalą, a to że sie zachowują inaczej nie świadczy o ich zadowoleniu a braku samokontroli. A bez krytki ludzie będą popadać w zupełnie skrajny debilizm, i nie krytkuję za małe blędy tylko za te które powtarzają sie po 100 razy i za te zupełnie idiotyczne.
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Zgodze się z tobą , że jestem piżnięty może nawet i ostro . Ale technikum morskie mam skończone jestem studentem Wyższej szkoły . Więc tak jak ty opisujesz nie jest. Ale jak jesz mięso to wszystko jest wpożądku nie patzrysz czy zwierzęta cierpią . Ale raczej nie przynajmniej w rozsądnych dawkach. I jest z tego beka jakich mało. A jak wy się tak oburzczie na postępowanie innych to napiszcie do ,,naj'' albo do uwagi tam was wysłuchają i pomogą. A jak ktoś nie zrozumie ,,po***anych'' to niech spojrzy na siebie może to właśnie jest on inny. I nie oceniaj kogoś po swoich postępowaniach i ideolagiach , które ci ktoś wpoił do główki. Bo mogą i są błędne sposzczeżenia wobec innych. Włśnie ludzie z takim tokiem rozumowania głosują na Pis .
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
art610 napisał:
Jak ja sięzmienię to oczywiście kretyni znikną!!
Czy mnie też wliczesz do Tych 'kretynów'?
art610 napisał:
Nie upokarzam nikogo
Nazywanie kogoś kretynem to właśnie jest w jakiś sposób upokarzanie.
art610 napisał:
Nie możecie stwierdzić czy się to zwierzętom podoba bo one same nie zapalą
Ale mogą zjeść i na to samo wyjdzie, mojemu psu ganja smakuje i gdybym mu ją dał to by ją zjadł.
art610 napisał:
a to że sie zachowują inaczej nie świadczy o ich zadowoleniu a braku samokontroli.
A skąd Ty to możesz wiedzieć? Nie jestes zwirzęciem.

PS. Lepiej czasem ugryź się w język, taka jest moja rada. Poza tym jesteś nowy na tym forum i nie rób sobie od razu na starcie wrogów.

PiS

[ Dodano: 2006-04-02, 12:44 ]
ale się napisałem :)
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
art610 masz moje uznanie :flower: ja tam lubie robic rozne jaja z paleniem a przy okazji korzystaja z tego zwierzątka :D:D...SOry skoro ty wolisz palic w atmosferze grobowej no to przepraszam ze Cie urazilem a te opinie o nas zostaw dla siebie ok ??:D:D bo moim zdaniem jestes jakims **** mlasiem :cat: peace
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Czy ja wilku do ciebie coś skierowałem? To że dacie zwierzęciu spróbować to nie jest błąd, ale spalanie każdego zwierzęcia jak to robi załozyciel wątku to jest już choroba psychiczna.

1 Skoro uważasz że by zjadł to daj mu kilka listków( no co ty nei topów ;];])

Tak się składa że nie głosuje na Pis ;], i nie mam ideologi wpojonej przez kogoś, sam układam ideologię swoją w której nie ma miejsca dla....oj co ja sie rozkręcę może lepiej nie ;]. Ale to co robisz to napewno nie jest poprawna ideologia bo jesteś w mniej niż 1% ludzkości którzy zachowują się podobnie. Słowm uznajmy za normę wiekszość. Zrób ankietę: Kto uważa za dobre(to chyba dobre słowo) upalanie zwierzątek dla własnych doświadczeń i ubawu?

Postaram się trochę oraniczać krytykę ale jak zobaczę objawy skrajności bezintelektualizmu(ale słowotwórstwo :flower: ) to nie będę mógł się nie wypowiedzieć.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja mysle ze wilk ma racje moze jestes inny a moze nie ale z tego co ja widze co jedziesz po wszystkich a raczej po 50% uzytkowników forum a potem piszesz ze nikogo nie upokarzasz i niepisze ze jesli ty sie uspokojisz i niebedziesz nikogo upokarzał to "kretyni" znikna tylko bedzie wszystko ok bo tylko ty dajesz swoje jazdy ze karzdy jest idiotą a "kretyni" nie znikną bo obawiam sie ze ich tu niema
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół