nasiona marihuany

Upgrade Lufy ::Wasze Sposoby::

Wyszukiwarka Forumowa:
Ż

żółf

Guest
moj sposob na palenie bez komety z lufy za 50 gr to wsadzic w koniec tipa(taki jak do blanta) i wtedy niema komet a pali sie za***iescie... ogolnie wole faja wodna i baty. ale chyba jak wszyscy zaczynalo sie od lufy
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
A mój sposów aby nie ściągać komet to nauczyć się powoli zaciągać a nie takie na szybkości :) a rozpala się i tak bdb :D
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
oj pie****icie towrzyszsu
aby nie poszla kometa to ja postu pluje do lufki troche wkladamrzezuche i dopycham jakim patyczkim albo czyms
lufka jest wilgotan lapie tean syf a rzrzucha sie trzyma
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
blee

nie lepiej poprostu kupić lufke pare groszy droższą z kolankiem? :)
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
Ja jak pale z normalnej lufki takiej za 15gr u mnie w kiosku kupuje jak zbliza sie koniec to cigne powoli i nie ma prawa poleciec kometa
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
ew. sposob dzisiejszy bo mnie sie lufa stlukla ( [`] :D ) na ustniki i tak nierowno zaklepilem tasma izolacyjna i wystje jej tylko gora 1 mm w dwoch miejsach co skuteczie lapie syf
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
oj pier******** towrzyszsu
aby nie poszla kometa to ja postu pluje do lufki troche wkladamrzezuche i dopycham jakim patyczkim albo czyms
lufka jest wilgotan lapie tean syf a rzrzucha sie trzyma
oblesny jestes... naucz sie po prostu bic dobrze. Jak dobrze zbijesz i nie bedziesz ciagnal jak smok to kometa nie ma prawa poleciec...
btw. Kometa w ciemnym pomieszczeniu fajnie wyglada i jak towarzystwo jest juz zbufane yt jest za***isty powod do smiechu :D
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
ehhh ja na haram glutem na lufe tylko zwilzalm jak jest nowa (bo wtedy ajturdniej zeby sie trzymala) :geek:

ja kiedys mialem komete w zime jakis 3 lata temu co prawda byl to tylko kiepo wcisnity majeranek (no bo trudno aby kumpel do ciebie podszedl z lufa :D ) ale naprawde efekt w ciemnosciahc jest fajny :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ehhh ja na haram glutem na lufe tylko zwilzalm jak jest nowa (bo wtedy ajturdniej zeby sie trzymala)
jakkolwiek by nie bylo to jest oblesnie...
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Shadow napisał:
oj pier******** towrzyszsu
aby nie poszla kometa to ja postu pluje do lufki troche wkladamrzezuche i dopycham jakim patyczkim albo czyms
lufka jest wilgotan lapie tean syf a rzrzucha sie trzyma
oblesny jestes... naucz sie po prostu bic dobrze. Jak dobrze zbijesz i nie bedziesz ciagnal jak smok to kometa nie ma prawa poleciec...
btw. Kometa w ciemnym pomieszczeniu fajnie wyglada i jak towarzystwo jest juz zbufane yt jest za***isty powod do smiechu :D
zgadzam się,najlepsza beka jest z reakcji tego co właśnie pochłonął kometke. :santa:
 
D

Di-O

Guest
nie probowalem ale slyszalem zeby ten caly syf zebrac i w***ac do browarka ;p podobno niezla fazka ;p kiedys sproboje ;d
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ja ostanio z kumplem wymyslilem fajny patent
owinelismy cybuch lufki drucikiem oporowym do tego podpielismy potecjometr i baterie 9v
efektem czego wyszla troszke nieporeczna lufka to byl prototyp
podczas palenia troszke zabardzo sie nagrzewala i musielismy okleic ja plastrem :D
plusem jest to ze jesli sie troche pobawimy taka lufka moze zastompic vaporyzator
pozdrawiam
ps . teraz jestem chory wiec jesli znajde troszke druciku oporowego jeszcze to moze sie pobawie i wstawie foto jak to wyglada
 

ambicja

Member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
12
Buchów
0
Ja też swoją fife wyginam , ale nie nad gazem tylko zapalarą żarową albo takim palnikiem małym. Można uzyskać fajny efekt.A jak fifka jest już za***ana osadem tak że jest cała czarna to od stronu ustnika ładuje tam czysty grass ewentualnie jak nie mam to tytex i przetykam aż do cybucha , wtedy fifa jest czysta na całej dlugości. nieraz jest tak że z cybucha aż kapie tym olejem heh - taką ma konsystencje.No i nawet po zapaleniu samego tytoniu nasączonego tym syfem jest faza a z czystym ziołem to już Poezja !<wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół