nasiona marihuany

Upgrade Lufy ::Wasze Sposoby::

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KrycHu85

Guest
Chciałem tutaj napisać mój jeden sposób jak ztuningować fife ;]
Ja napisze swój sposób a wy napiszcie swój! wogóle wszystkie sposoby żeby opalanie rury było bardziej efektywne ;];];]

Mój sposób to użycie sprężynki od długopisu. Rozciąga sie ją na długość rury (tak żeb mieściła sie w środku i nie wystawała. Długość taka żeby zmieściła się między górą gdzie sie nabija a zwężoną końcówką. Podczas palenia dużo osadu zostaje na sprężynce a i komete trudno wpuścić ;]
PISZCIE SWOJE SPOSOBY!! ;];]
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Hhyhy moja fifa jest tak za***ane ze nic przez nie niechce przeleciec zadna kometa musze je nawet przepychac pfff ;]` zreszta z wiadra i tak komety niezłapie huehue :D
 
S

sdfsdf

Guest
KrycHu85 napisał:
Mój sposób to użycie sprężynki od długopisu.
a probowales opalac taka lufe? ja probowalem :/ smak OHYDNY!! nie polecam :p
no chyba ze ktos lubi smak metalu w ustach :p
Pozdro!
 
K

KrycHu85

Guest
Coooo ty gadasz!! po sprężynce nie ma takich scen :queen:
 
S

sdfsdf

Guest
to wytlumacz mi czego to smak podczas opalania lagi? bo jesli to nie metal to co to takiego? rumianek? to tej jest OHYDNY :p
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Bielak napisał:
KrycHu85 napisał:
Mój sposób to użycie sprężynki od długopisu.
a probowales opalac taka lufe? ja probowalem :/ smak OHYDNY!! nie polecam :p
no chyba ze ktos lubi smak metalu w ustach :p
Pozdro!
....opalanie szkiełka ze spręzynką nie jestem przyjemną sprawą, ten ''smak'' metalu jest ohydny łeeee. Na szczęście juz nie używam takich wynalazków bo po prostu juz nie potrzebuje, nauczyłam sie palić tak by ttych komet nie było.
 
K

KrycHu85

Guest
Dobra dobra ;] koniec rozważań nad dziwnym smakiem. Czas na to żebyście podawali swoje propozycje co można z lufą zrobić :queen:
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ja zrobiłem tak ze swoją lufą że miałem troche zielonej koszulki termokurczliwej(w praktikerze,obi te rzeczy)nałożyłem pod palnik dostosowała się ładnie do kształtu lufy i mam tera taką zieloną :D w nocy fajne wygląda :geek:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
można zrobić takie coś-z muliny upleść "koszulkę" na lufę w kolorach rasta (w taki sposób jak robi się bransoletki z muliny). Atutem jest to że jest wymiena, jak lufa sie stłucze, można założyć na nowe szkło.

PS. Cza jakaś dziewczyna nie podjęła by się tego za 2-3 pestki?
 
A

ania22x2

Guest
lubo napisał:
można zrobić takie coś-z muliny upleść "koszulkę" na lufę
pomysł mi się podoba, ubranko dla lufki hihi no tak tylko kto się podejmie?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ania22x2 napisał:
pomysł mi się podoba, ubranko dla lufki hihi no tak tylko kto się podejmie?

A może ty zrobisz takie coś?
 
A

ania22x2

Guest
niestety szwaczka ze mnie żadna....
mam zdolności w innym kierunku... np. chodowlanym
ale tak myślę na lato kubraczek z muliny a na zime z grubszej włóczki... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
dobre...trzba z mamą pogadać:D zastępczo można zrobić lufke rasta z taśmy izolacyjnej
 
H

haszyszekk

Guest
Wziąć lufke i wcisnąć w uciety szlauf :bounce: Szlauf najlepiej tak kilka metrów...
Potem siedzisz w budzie przy oknie i masz zaraz pod ręką koniec szlaufu :)
Kolo kilka metrów od ciebie podpala (trzeba troche ciągnąć zanim dym dojdzie... aaaaale ;)) i masz bezprzypałowe jaranie :cheers: Jak ktoś sie czepnie to dmuchasz w szlauf, kolo wie o co chodzi i zwija sie ze sprzętem a ty buszek za okno i nie ma winnych smrodu w klasie :joker: Ogólnie fajna opcja... pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół