• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Uprawa bez odsiadki...

QQrydza

Well-known member
Buchów
3
A ja mam pytanie troszkę z innej beczki ale nie chce zakładać nowego posta. Jeżeli w domu gdzie prowadzona jest uprawa znajdują się inni domownicy (są tam zameldowani) i wpadają psy? Czy inni domownicy będą mieć z tego powodu jakieś problemy chociaż do uprawy nie przyłożyli rąk ale o niej wiedza?

sputter_green

Well-known member
Buchów
1
Jak udowodnią, ze wiedzieli to w PL moze byc roznie.
Generalnie przy wjezdzie na chatę, powinni wjechac tylko do Twojego pokoju a reszte nie ruszyć.

hippie

Well-known member
Buchów
0
Załóż sobie zamek w drzwiach do pokoju, a oni niech mówią, że nie wiedzą, bo nawet nie mają wstępu, skoro jest zamek.

K2

Guest
na papierach od nakazu przeszukania masz napisane co będa przeszukiwać, czy są to pomieszczenia tylko zajmowane przez Ciebie. Masz tam wpis na papierach co nie ?

hippie

Well-known member
Buchów
0
Fragment z art. na temat uprawy przez Wietnamców, których zatrzymano na dniach:

"Zatrzymani wynajmowali hale, finansowali zakup wyposażenia i odbierali narkotyki. Zarzuty w tej sprawie usłyszeli również dwaj właściciele nieruchomości, którzy o nielegalnej uprawie wiedzieli oraz elektrycy, którzy przygotowywali hale pod tą działalność."

sputter_green

Well-known member
Buchów
1
Akurat znam niestety przykład na dobrym koledze, ktoś go podpierdolił, że biega z białym i jak zapukali rano to przeszukali TYLKO i wyłącznie pomieszczenie zajmowane przez niego. Na pozostałych 3 pokojach mieszkały 4 inne osoby które wynajmowały konkretne pokoje i NIE zostały przeszukane.

K2

Guest
Ja miałem na nakazie napisane: nakaz przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez .... .... i nic innego nie przeszukali, tylko pomieszczenia zajmowane przeze mnie. Ja wtedy tam nie byłem. Wiadomo, siedziałem na piździe zamknięty....
Przez pryzmat lat się człowiek cieszy i dziwi, że dali tym pieskom, co miały takie małe łapki wtedy przeszukanie zrobić... Oni nawet nie wiedzieli jak się za to zabrać.

Ostatnia edycja:

CrimeStoppers

Member
Buchów
0
Odswieze temat, kolego jesli chodzi o twoje pytanie na temat co lepiej mniej roslin wiecej wat czy wiecej roslin mniej wat to juz Ci mowie ze mialem nie dawno przypal w uk i oni licza ilosc plantow nie wazne czy masz male duze licza calosc,wiec lepiej mniej plantow a wiecej wiecej wat,pradem sie nie przejmuj przez to Cie nie zgarna,moja rada zero zapachu,nikomu nie mow co robisz a spisz spokojnie,ja wpadlem bo mnie zajebali z dupy...

Góra Dół