nasiona marihuany

Uprawa De a Pl

Wyszukiwarka Forumowa:

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
Siema jak to jest z uprawa w de w pl za własny użytek znam historie dozoru a co grozi w Niemczech Max co mi kolezka mówił to grzywna utrudnienia z prawkiem i rekwiracja plantów jest gorzej czy lepiej niż w pl ogólnie
 

Zmieszany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2021
Postów
193
Buchów
823
miałem 10 sadzonek około 6 lat temu, dostałem 45h godzin społecznych, nie zrobiłem tego, to poszedłem na 7 dni za kraty. zależy od sedzi, jak Cię psy złapią to nie fikaj.
 

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
No niby ta a jest np jakoś gorzej względem podejścia między północą np a polodniem bo w pl tez to się od województwa różni
 

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
Nie chce robić spamu ale przeczytałem wątek z przed kilku lat o pestkach tutaj ze ciężko z zamówieniem lepiej zamówić w pl i przywieźć czy normalnie pytam bo nowy jestem hehe
 

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
Okolice luxemburg ma ktoś doświadczenia jak z podejściem bo wiadomo prawo prawem a i tak w życiu inaczej
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
Okolice luxemburg ma ktoś doświadczenia jak z podejściem bo wiadomo prawo prawem a i tak w życiu inaczej
to jest kraj federalny a w takich sprawach obowiazuje prawo kraju zwiazkowego a nie "obok luksemburga czy nastawienie sedziego". skoro zamierzasz tam uprawiac to sprawdz prawo a nie pytaj co tam kto slyszal bo to powazna sprawa a republika federalna to powazne panstwo. i jesli tam to nielegalne to zadenuncjuje cie kazdy niemiec ktory sie o tym dowie, kazdy!
 

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
Rozumiem to jak wyglada ogólnie tam sprawa bo nie mogę znaleźć wiarygodnyc zrodel
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
W Niemczech pracują nad legalizacją, społeczne nastroje są raczej pozytywne pod kątem konopii, podobnie jak w PL. Ogólnie policja jest zajęta turkami itd. Bo to oni tam teraz rządzą pół światkiem, bez chwalenia się na prawo i lewo + zachowując BHP uprawy nie powinno być przypału, szczególnie jak nie będziesz na siebie uwagi zwracał i normalnie pracował.

W PL myślę, że większa lipa, ale na plus to, że od powiedzmy 50 krzaków już będą na Ciebie patrzeć jak na G's, więc nie ma różnicy jak lecisz na grubo czy masz 50 czy 5000 krzaków, tak samo przewalone.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół