nasiona marihuany

Uprawa grzybków... Boczniaków ;]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam! Chcę uprawiać boczniaki. Z tego co na fotkach widziałem wiara uprawia to na słomie, która jest w workach, ja myślałem o trocinach, ale co do nich trzeba dodać? (oprócz namoczenia i zmieszania z grzybnią)? : d ktoś coś wie? I nie chodzi mi o halucynki, tlyko o boczniaki! ; o ew. pieczarki.

Edit.
Zna ktoś moze adresy jakis forum na ten temat? ; o Znalazłem jedno, ale tam same dziadki i 10 letnie przeszczały siedzą... Ludzie jacyś nienormalni ; o prosisz o coś, a tu wszyscy odrazu linki do książek podaja, żadnej konkretnej strony nie znalazłem, a jak coś pisze, to tyle co sie domylić można np. słoma musi byc czysta, zapakuj ja do worka z grzybnia i daj w ciemne miejsce.. tak jak by poradnik tutaj to było "Wsadz nasionko w ziemie i czekaj aż zapalisz jointa. Marysia musi miec dużo słońca"
 
H

haszyszekk

Guest
Heh na co Ci to??? Koszty Ci sie pewnie nawet nie zwrócą. Boczniaki są tanie dosyć. pzdr
 
D

delete

Guest
Dla sadysfakcji : ] + zakamuflowania inncyh grzybków kiedyś ; d
Wiem że sie nie zwrócą.. ; ( 15zł na grzybnie i 2zł na trociny to 17zł, za to by było dużo grzybków ; d ale prawdziwki kosztują 300zł kilo ;] pewnie daltego że się ich chodować nie da....
BTW. Nie wiedizłęm że nie może używać [ you ] ; ( to poco to wogle jest, jak nie można używać... ; (((
 
H

haszyszekk

Guest
Nie można używać dla robienia haosu. Na twoj post by odpowiedziało kilka że ma gdzieś co do nich mowisz. Koniec wyrozumiałości, czas na czyny ;) pzdr
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
co ja widze TIBIJCZYK. o ku**a idz stad.
 
D

delete

Guest
nie gram w ten syf od prawie pół roku ;dd po dwóch latach grania ; (( Tak mi wstyd ; oo a avatar nie ma nawiązywać do Tibii (choć wykozystałęm w nim grafike z tej gry, bo innego ludizka nie miałem, a rysować nie potrafię za ładnie) tylko do ojczyzny ; d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół