nasiona marihuany

Uprawa medycznej marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sie 1, 2020
Postów
5
Buchów
1
Cześć.

Jestem w tej chwili pacjentem medycznej marihuany.
Realnie patrząc na całą moją sytuację to w sumie niewiele mi tam zostało i zastanawiam się zwyczajnie w świecie aby miec totalnie wy***ane i sobie zapie****ić własną uprawę za to co mi hajsu jeszcze zostało w życiu i nie pchać w kieszenie farmaceutów. Przy dobrych wiatrach z automatami to ze 2 zbiory dożyję.

Tak czysto teoretycznie czy będąc na końcu drogi muszę się przejmować legalnością czy raczej nie dadzą specjalnie rady w rok mnie zapuszkować więc mogę mieć wy***ane bo i tak będę mieć zwolnienie lekarskie na każdą rozprawę aż do końca.

Nie zależy mi, pytam bo w sumie mogę rozpie****ić hajs na co innego niż płacenie jak żyd za matkę w aptece przez kilka kolejnych miesięcy a sobie własne zrobić X razy taniej.
Ktoś mniej więcej "słyszał/wiedział" czy w takiej sytuacji bardzo się dopie****i policja czy raczej z wolnej stopy i mogę mieć równo wy***ane? Bo poza czasem nie są mi w stanie już więcej nic zabrać.
 

Dawidzior

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2022
Postów
84
Buchów
59
Jak jesteś pacjentem to sąd może to potraktować jako okoliczność łagodzoncą. Może nie musi
 
U

Usunięty 83507

Guest
Jezeli nawet cie ***ną, a jak widzisz na forum jest setki o ile nie tysiące osób, których nie ***li, to jezeli nie będzie to uprawa na masową skalę i nie na sprzedaż, to co najwyzej zawiasy. Nie wiem czy na medyczną nie mozna starać sie o pozwolenie. Ale to gdzieś tylko słyszałem, trzeba by doczytać
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Sie 1, 2020
Postów
5
Buchów
1
Jezeli nawet cie ***ną, a jak widzisz na forum jest setki o ile nie tysiące osób, których nie ***li, to jezeli nie będzie to uprawa na masową skalę i nie na sprzedaż, to co najwyzej zawiasy. Nie wiem czy na medyczną nie mozna starać sie o pozwolenie. Ale to gdzieś tylko słyszałem, trzeba by doczytać
życia mi nie wystarczy na ***anie się w pozwolenia aby sobie ćwierć kilo zrobić.
 

MrNobody

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2022
Postów
257
Buchów
151
To jak pytać pacjentów zakładu psychiatrycznego czy znają Napoleona. Sadzić i jeszcze raz sadzić tylko jedna zasada nie mówić nic nikomu.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak Twój los jest przesądzony to ruszaj z uprawą. Nic do stracenia nie masz. A do puchy za takie pierdoły jak 2 krzaki dla siebie się szybko nie wjeżdża. Szybki wjazd to za morderstwo byś miał.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Własne palenie najlepsze ale lepiej uprawiac anonimowo wszytko kupować nie zostawiając śladów zagranicy zamawiasz to urzad skarbowy przejże zawartosc paczki akcyze naliczy najlepiej z PL growszopów i seedów zamawiać płacic gotówką i masz towar pierwszej klasy jak uprawiasz w organice czy zima zamiecie masz lekartwo pod ręką, po plonach zapas na kilka miesiecy plus satysfakcja że sam to stworzyłeś i to twoje dzieło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół