nasiona marihuany

Uprawa na dzialce

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bartuss2

Guest
Siema
Niedlugo bede kupowal dzialke i mam zamiar posadzic sobie troche. Czy jest jakies ryzyko ze paly mnie zlapia albo cos? Plz o odpowiedz
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehe na dzialce dobry pomysl tylko uwazaj na sasiadow ;]
 
B

bartuss2

Guest
Taa, ale podobno u nas w miescie jest jakis ***any konkurs na najlepsza dzialke i co jakis czas sprawdzają stan dzialki itp. moze byc przypal :/
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
jesli mowisz o OUT to sobie odposc bo juz jest pozno a zanim kupisz dzialke zanim sie zorganizujesz skielkujesz nasiona podhodujesz sadzonki bedzie juz bardzo bardzo za pozno ten sezon Out juz nie wchodzi w gre ale next czemu nie :thumright:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Sluchaj jak sa jakies konkursy na najlepsza dzialke to wez na furtce napisz ze gowno to cie obchodzi i ze niechcesz w czyms takim uczestniczyc i zeby nie wchodzili na twoj teren bo jak sprobuja to za***iesz jak psa. I zeby nie obserwowali jej zanadto bo cenisz prywatnosc a jak ja ktos naruszy to za***iesz jak kota :) :farao:

[ Dodano: 2006-07-14, 19:03 ]
POza tym troche drutu kolczastego pare min CKM :farao: i juz nikt sie niezblizy [ NAWET PSY] :bounce:
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
ta lepiej unikaj przypalu buehehe ale kto wie moze wezma twe malenstwa jako krzewy ozdobne:D buehehhe rotfl2 :pr: :jocolor:
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
pomysł w 100% popier*olony i debilny :scratch: te konkursy to stanie ci grono dziadków przed płotkiem i będa debatować i przyznawać oceny ale poimyśl dziadek zobaczy że masz konopie a oni wiedzą co to jest bo sadzini przed wojną i po wojnie jeszcze konopie przemysłowe na ziarno na pasze i na włókno albo ktoś ci sięwłamie i przypadkiem zobaczy to jeszcze po złości zadzwoni na policje że masz na działce napletko chyba że byś miał tunel foliowy przez który nie było by za wiele widać i psa jakiegoś duuuuużego to możesz pomyśleć bo to nie boli
 
R

Raz

Guest
bartuss2 napisał:
Czy jest jakies ryzyko ze paly mnie zlapia albo cos?
zawsze jest takie ryzyko
jak masz działke daleko od miasta,to nie ma problemu
lepiej nie sadź o tak o na swojej działce tylko na polu nie daleko twojej działki znam to dobrze
ja mam działke w dobrym położeniu geograficznym, daleko od miasta i wogóle ale jakiś czas temu, mój nowy sąsiad który jest ******m w du*e cwelem wbił na moje ranczo z geodetą(ten od pomiarów) bez pozwolenia podczas mojej nieobecności i wyrwał mi mojego zielonego koleszke i roślinki mojej mamy bo sk***iel twierdził ze było na jego terenie,a przesunął sobie granice i h*j z pyłkiem
miałem ochote przejść się do niego i wyjaśnić mu pare spraw, ale mój stary powiedział:"jeszcze będzie okazja, któregoś dnia przejdziemy się tam obaj"
i czekam...
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jedyna dosc bezpieczna opcja to uprawiac we foli chyba tam Ci nie beda zagladac ale h** ich tam wie , najlepiej zbuduj jakas altanke i bedziesz mogl sobie indoora zrobic ;)
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
według mnie uprawa out na działce jest zbyt przypałowa ale mozna indoor:D
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Też mam swoją działkę na wsi i myśle że może by tak zrobic foliaki jakieś bo pod gołym niebem to odpada nawet na działce w największym zadupiu.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
kikijones, moze by ci sie cos udało bo ludzie na wsi nie interesują sie tym tak bardzo bo pewnie nawet niemyslą ze mozna mj w folaku sadzzic ale bez przyuału lepoiej nie ryzykowac
 
D

delete

Guest
Ludze na wsi nie interesują się tak bardzo? : D hehuehue xd Oni wiedzą o każdym twoim ruchu... Moja babcia musiałą się przed koelżanka chować jak szła ulicą bo nie była w kościele ; d Ludzie na wsi to taka mała społeczność, każdy wie o każdym wszystko...
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Sam mieszkam na wsi.. koles ma u nas dzialke przyjezdza raz w tygodniu a jak go nie ma to kreca sie tam rozne typki.......
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
A ja posadziłem na działce u typa a on nawet nie wie o tym :tongue:
Taki cwaniak jestem.
ma taj zaniedbaną i duża działke że był teraz 3 tygodnie i ja tam chodzilem a on nawet nie wie co sie na jego poletku rozgrywa. :flower:
jak coś to nie moje nie :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół