nasiona marihuany

uprawa na parapecie?

  • Autor wątku naturaHigh
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
N

naturaHigh

Guest
Witam.Jestem poczatkujacy i mam 2 roslinki dostalem od kumpla maja juz moze z 14 cm i liscie mam pytanie czy mozna je chodowac na parapecie????jesli tak to prosze o rady jak ja pielegnowac zeby nie zdechla i zeby wyszedl jakis w miare material
 
D

delete

Guest
a czy niemozesz pomyslec o normalnej miejscowce podworkowej a co to za odmiany tak wogole? na parapecie heh ja hodowalem 2 latat temu przemyslowke za ciekawie nierosla
 
N

naturaHigh

Guest
No ciezko o taka miejscowke wolalbym w domu jae miec na oku.A odmiana to niewiem niby jakas dobra z hollandi mowil zobaczymy jak wyrosnie.I nie da rady tak na parapecie to co w tej sytuacji powinienem zrobic zeby je miec w domu na oku ale bez boxa ??????????????????????????????????????????????????????? :pale:
 
N

naturaHigh

Guest
NO dobrze nasloneczniony pokoj.przekladam je z jednego do drugiego zawsze maja slonce sa postawione przy samej szybie.A jak je pielegnowac????i jakie dac do nich doniczki zeby takie za przypalowe nie urosly???????????? narazie sa w plastikowych kubeczkach.POMOCY jestem laikiem
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Moim zdaniem zle robisz.
1. roslinek nie powinno sie przenosic zwlaszcza kiedy sa jeszcze mlode bo mozna je uszkodzic.
2. Niektore popularne odmiany (HH, EM) rosa dosc wysokie, ta pierwsza nawet do 2m wiec parapet to chyba nie najlepsze miejsce!
3. Jestem prawie pewien ze roslinka nie wyrosnie na zbyt piekna bo badz co badz bedzie miala za malo swiatla. A swiatlo jest BARDZO wazne!
4. Trzymajac w domu na parapecie konopie narazasz sie na przypal! Ryzyko jest male ale zawsze jest...
Ja na twoim miejscu znalazlbym jakies dobre miejsce w plenerze jesli oczywiscie odmiana ktora posiadasz nadaje sie do uprawy w polskim klimacie...
 
N

naturaHigh

Guest
A mozna zrobic cos takiego jak otwarty box????i jak by to mozna zrobic????chodzi taki ze jednej sciany nie ma bo slyszalem ze tak tez mozna.i jaka moze byc minimalna wysokosc takiego boxu?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ja sie zbytnio nie znam na hodowli indoor ale moim zdaniem pierwsze co powinienes zrobic to dowiedziec sie jaka to jest odmiana! A przynajmniej czy outdoor czy indoor! Jesli jest out to ja na twoim miejscu zasadzilbym ja w ustronnym miejscu...
 
N

naturaHigh

Guest
NO raczej to outdor bo tez ma w domu.mozesz mi cos w tej sytuacji zaproponowac?????

[ Dodano: 2006-05-07, 00:20 ]
sorry indoor
ma ja w domu
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Hm...moze daloby sie ja uprawiac w szklarni jesli oczywiscie taka posadasz! Jesli jednak za wszelka cene chcesz hodowac w domu to najlepiej byloby zrobic dobrego boxa. Nie musi byc zbyt wysoki bo jesli to jest odmiana indoor to raczej nie przekroczy 1 m. Powinienes tam zamontowac dobre oswietlenie, wentylator itp. Najlepiej jakbys poczytal cos o hodowli indoor na tej stronce!
 
P

pxr

Guest
naturaHigh, rusz du*e, znajdź jakąś dobrą miejscówke i przesadź tą roślinke na dwór. Na spota będziesz jeździł 2 razy w tygodniu żeby podlać i tyle! Jak dobrze poszukasz to może znajdziesz jakieś ustronne miejsce blisko Ciebie. Przemyśl to.

pozdro
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jesli to co on ma to indoor to raczej w ten sposob zmarnuje krzaczka...
 
P

pxr

Guest
hbsh napisał:
Jesli to co on ma to indoor to raczej w ten sposob zmarnuje krzaczka...
Dlaczego? :albino: Wcale niekoniecznie! Prędzej sobie zmarnuje krzaczka myśląc w tej chwili o budowie boxa! Nie sądze że ze swoją wiedzą o uprawie in zrobi w tydzień odpowiedniego boxa. Już na dniach powinien przesadzać roślinke na spota.

naturaHigh, moim zdaniem w tym momencie to najlepsze rozwiązanie.

pozdro
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
w sumie to masz racje bo niektore odmiany indoor sa bardzo wytrzymale! Ja bym nie czekal tylko szukal miejsca...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół