nasiona marihuany

Uprawa po cichu

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Temat ten założyłem dlatego bo pomyślałem o dyskretnym INDOORZE w domu(strychodwiedzany przez tate srednio raz na 2 miechy w którym stoi zawsze pełno dużych kartonów wszystko pozawalane).

Mam WW regular także pomyślałem czy by nie posadzić jej w karton... Wymiary kartonu są nawet nawet bo wysokość 90 cm a podstawa kwadrat ok 50x50... możliwość mam zamontowania jedynie świetlówek.

Zamiary:
-szybki veg a potem flo normalnie
-wszystko zakryte zeby nie odkryli mi uprawy
-jakieś palenie(choćby coś)
-dobra zabawa

Proszę o komentowanie,porady,poprawki ;) bede zaznaczal ze pomógł JEŚLI POMOŻE CZYMŚ CZEGO NIE WIEDZIAŁEM ten ktoś :D
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
wsumie dobry pomysl tylko bedziesz musial wszytsko dobrze zabezpieczyc zeby strych nie poszedl z dymem ;) noi jakas dobra wentylacje zamontowac bo jak czyms przykryjesz growboxa i dobrze zabezpieczysz zeby nie bylo szpar to zeby sie tam roslinka nie ugotowala. Noi bedziesz musial pewnie ograniczac swoje wizyty zeby rodzice nic sie nie skapowali bo to troche podejzane jak codziennie bedziesz chodzil na strych heh ;) zycze powodzenia pozdro
 
R

Rider

Guest
Pamietaj o wentylacji , i chyba przyda ci sie jakis jonizator ;]
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
jonizator niekoniecznie wystarczy dobra odmiana ja bym polecal papaye duza moc a mam taka cicha hodowle u siebie i juz 4 tydzien kwitnienia i zadnego zapachu wczesniej mialem ww to bylo czuc w calym domu....
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
niebezpiecznie tak w tych kartonach, zadbaj o każdy szczegół bo puścisz sobie chate z dymem. Nie sadzisz ze nie kapnie sie jak wejdzie na strych? bedzie slychac wentyle lub czuc zapach
 
R

Rider

Guest
W sumie to gdyby dał jonizator , wentylatory na mniejszych obrotach a jego stary niczego by nieszukał w poblizu to moze sie uda ;]
 
H

haszyszekk

Guest
kaczor20, napisał że da świetlówki.... ryzyko pożaru momentalnie spada...
Będziesz miał problem z tempertaura pewnie, bo słońce grzeje dach a ciepło podgrzewa powietrze na strychu (u mnie temp. na strychu wyniosi w lato ponad 40ts. :thumleft: )
Najlepiej jakbyś dał im bimbrownie, bo wtedy mósiałbyś zbić mniej temperatury (czytałem że z odpowiednimi dostawami co2 nieźle sobie rosna nawet w temp. 38st.).
Na taką cicha chodowle to masz nieodpowiednią odmiane ;) sam mam WW i nie narzekam na zapach tyko dlatego że go lubie :) dla kogoś z zewnątrz jest to nie do zniesienia! Możesz zrobić jakiś prowizoryczny filtr z wegla aktywnego... jonizator to wydatek ok. 100, więc rozważ co ci sie bardziej opłaca....
Alternatywa jest (jak twoj paps odkryje chodowle) wciśnięcie kitu o projekcie z biologii... albo że odkryłeś swoje powołanie i przygotowujesz już dane na prace magisterską z dziedziny zdrowego żywienia ( :sunny: ) ściągnij sobie Hemp revolution... jak starszy to obejrzy to moze uwierzy :)
Jeżeli box ma wysokość 90cm to będziesz sie mósiał mocno postarać z trenowaniem... polecam podwiązać i cać siateczke... oczywiście weg mósisz dać krótszy (przy trenowaniu ostrym jakies 3-4 tygodnie) i zapewnić jakiś dobry nawóz (im większa temp. tym szybsze są reakcje chemiczne) kiedy roślina ma b. ciepło, dużo co2 i susbtancje jej dostarczysz to spodziewaj sie wysoko jakościowego plonu :)
kaczor20 napisał:
jakieś palenie(choćby coś)
Coś będziesz miał na pewno.... a jak sie postarasz to moze nie takie małe coś :)
kaczor20 napisał:
wszystko zakryte zeby nie odkryli mi uprawy
Możesz dać wentylacje odprowadzającą ciepłe powietrze na zewnątrz... troche z tym roboty, ale nikt by sie nie kapnął, a i zapach by był mniejszy... wystarczy dobrze zamaskowana rura i wentylator kanałowy (nie są taki głosne)... pzdr
 
R

Rider

Guest
bogusik2 napisał:
Możesz zrobić jakiś prowizoryczny filtr z wegla aktywnego... jonizator to wydatek ok. 100, więc rozważ co ci sie bardziej opłaca....
Jonizator jest lepszy , dobry filtr z wegla aktywnego bedzie pewnie taki jak pół jego boxa ;]
 
H

haszyszekk

Guest
urban napisał:
dobry filtr z wegla aktywnego bedzie pewnie taki jak pół jego boxa
TO niestety prawda... ale zawsze te kilka złotych sie zaoszczędzi ;) pzdr
 
R

Rider

Guest
Za 70 zł sa jonizatory na allegro , wiec chyba lepiej poczekac i uzbierac te pieniadze.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Mam jonizator ;) nie wiem czy dobry ale działa i jest ok. z tą wentylacją problem. Są gdzies na bazarach u rumunów lub w sklepach takie wentylatorki gotowe do podłączenia?? starszy wchodzi tam raz lub rzadkow iecej na pare miechów, mama chyba nigdy a siostra tez nie... karton by stał w kącie za kilkoma następnymi a co do swietlowek moglbym max 2 lub 3 zainstalować tylko nie wiem jak tow szystko tam umieścić kiedyś uprawialem pod 1 swietlowka 9watt( haha ) i byl samiec ktory mial 30 cm i zakwitł to go spuściłem w kiblu.

Co do temperatury na strychu to jest tam zawsze zimno :/ moze nawet mniej niz 20 stopni.. działa tam dmuchawa od kominka ktora mysle ze zagłuszy prace urządzen takich jak joniator czy wentylatorek. Ale nadal mnie kusi zeby wyrąbać WW na outa razem z czterema cindy 99. Co myslicie?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Czemu WW ma nie dojść? jak nie to zetna jej topy takie jakie beda nawet jesli trichomy beda biale i tak wkoncu bedzie te 15% thc czyli 1 shooter.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół