nasiona marihuany

uprawa roślin outdoor systemem indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

kr3d

Member
Buchów
0
Witam,
od początku mojej kariery forumowej czegos sie tam dowiedziałem, znam już techniki LST, HST, wymagania dot. świateł dla poszczególnych roślinek i innych różnych rzeczy. Moja pierwsza plantacja to 5 x ak47, 1x early skunk i 2 x durban posion, wszystko robione outdoor w naturalnej glebie (poza ak47- w doniczce). Mam takie pytanie- czy roslinki, które wedle normalnych standardów powinny rosnąć outdoor można zasadzić w domu, w powiedzmy dość dużych doniczkach (kilkuset litrowych), a reszte (światło, wiaterek z went. itd) dopasowywać do rozmiarów plantacji? Np. Early skunk dochodzi do 2-3m, ale jest to outdoor i czy takiego bydlaka można zakitrać w domu jeśli się ma miejsce i warunki? Czy będzie to jakiś smieszny plon typu 80g.
Od razu mówie- przeczytałem ten temat https://www.forum.haszysz.com/uprawa-indoor-pigu-322-ce-od-t53427.html , ale nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi (wg. mnie)
Z góry dziekuje za pomoc.

Pain

Active member
Buchów
0
Każdy Outdoor można sadzić IN. Nie każdy IN można sadzić WSZĘDZIE na Out bo nie wszędzie każda odmiana dojdzie.
Plon zależy od mocy lampy i ogólnie warunków.
Amen

kr3d

Member
Buchów
0
Wypowie się ktoś jeszcze czy jest to prawda absolutna? :D

G

Gość

Guest
tak to prawda i wcale nie musi Ci urosnąc 2 metrowy plant to Ty bedziesz zadecydujesz kiedy przelaczysz swiatło i ma zaczac kwitnąć, przy długim wegu mozesz i rosline miec 4 metry :)

kr3d

Member
Buchów
0
Dziękuję zatem. I przy okazji- jest jakiś ogólny standard ile przestrzeni (m2/m3) powinien przeznaczyć na roślinke i jej korzonki? Np. takie 2-3M planty, wystarczy DONICZKA KWADRATOWA 18L / 30.5 x 30.5 x H30.5 CM na 1 ziarenko?
Z góry dziękuję

Pain

Active member
Buchów
0
Dziękuję zatem. I przy okazji- jest jakiś ogólny standard ile przestrzeni (m2/m3) powinien przeznaczyć na roślinke i jej korzonki? Np. takie 2-3M planty, wystarczy DONICZKA KWADRATOWA 18L / 30.5 x 30.5 x H30.5 CM na 1 ziarenko?
Z góry dziękuję

18L spokojnie starczy. Tylko uważaj jak będziesz przełączać światło, w sensie żeby nie były za duże. Dziewczyny podczas kwitnienia potrafią się jeszcze nieźle wyciągnąć.

mefiu1234

Well-known member
Buchów
0
wtrace sie w wasza rozmowe wlasniew jestem z takim problemem okazalo sie ze dostalem nasionko out passion1 i wiem ze n ie ma sensu juz sadzic tego na out...roslinka ma juz 4 pietro czyli moge to chodowac w boxie na lampie 150 hps? i jedna z wazniejszych rzeczy bedzie ja naginac tak?

Pain

Active member
Buchów
0
wtrace sie w wasza rozmowe wlasniew jestem z takim problemem okazalo sie ze dostalem nasionko out passion1 i wiem ze n ie ma sensu juz sadzic tego na out...roslinka ma juz 4 pietro czyli moge to chodowac w boxie na lampie 150 hps? i jedna z wazniejszych rzeczy bedzie ja naginac tak?

Tak, uprawiaj w boksie.

mefiu1234

Well-known member
Buchów
0
a kiedy zaczac juz ja naginac ? jak ma juz 4 pietra mam ja przesadzic ? do 18litrowej doniczki? sory za glupie pytania

kr3d

Member
Buchów
0
Pain- ogromne dzięki za pomoc, tylko to mi było potrzebne do wiedzy. Wielki plus dla Ciebie :) PosĘpny- także bardzo Ci dziękuję.

Mefiu - raport za podpianie się pod cudzy temat i zaśmiecanie.

S

sru

Guest
każda odmiana out może spokojnie rosnąć pod lampą ale może nie być tak dobrze jak z typowymi odmianami indorowymi - p#1 bardzo szybko kwitnie więc niby idealnie ale na zachodnich forach piszą że struktura topów jest lipna i nie warto pod lampą

ale warto spróbować a jak ktoś będzie jechał to niech wrzuci foty :)

kr3d

Member
Buchów
0
Dziękuję STU, dzięki Tobie i innym tutaj temat żyje :).
Nie wiem czy mogę, co prawda temat mój, ale dział nie ten. Najwyzej się wytnie.
O co chodzi z lampami UFO LED? Na allegro kosztują od 470 zł do 900 zł (w zalezności od mocy), a te typy za 470 zł pobierając 50W dają wedle tej tabelki:

Rozmiar:
Ф175x60mm
Kolor diod:
niebieski, czerwony

Moc:
50W (50x1W)
Długość fal:
630mm, 460mm

Ratio
8:1
Temperatura pracy:
-20oC+40oC

Lumeny:
1500Lm

Żywotność:
50 000 godzin

Napięcie wejściowe:
AC85-264V
Obszar oświetlenia:
19m2 przy 3m wysokości

Prąd wejściowy:
300mA
Certyfikaty:
1CE, RoHS

Prosta matematyka- przecież mamy tutaj zaledwie 30 lumenów na wat, skąd zatem taka cena? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół