nasiona marihuany

!!!! Uprawa !!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

sivy

Guest
Kiedy najlepiej przejsc na to aby roslina nie była non stop oswietlana ? po jakim czasie mniej wiecej , lub po wysokosci , i czy podczas przejscia roslina bedzie rosnac czy tylko rozwijac kwiaty ?
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Człowieku!!!! to kur***kiej nędzy czytaj forum i dział uprawa na haszysz.com a nie zaśmiecasz forum pytaniami które sązadawane po 1098231489039 razy na dzień!!!!! Przeczytaj cały dział o uprawie od dechy do dech i nie będziesz miał wątpliwości . Możesz też użyć opcji szukaj na forum ale oczywiście łatwiej wpie****ić bezsensownego posta niż wpisać 3 słowa w wyszukiwarce.

PROSZĘ UPRZEJMIE : http://www.haszysz.com/index.php?id=uprawa mj

kolejny post do kosza
 
S

sivy

Guest
Przeczytałem cały ten artykuł juz dawno , ale chce sie dowiedzec kiedy np wy przestawilisce uprawe swa :salut:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Mówisz do słupa a słup jak dupa, wszystko zależy od technik uprawy, rośliny, wysokości boxa, twoich zachcianek, piardnięć kolegów z przedszkola itp
 
S

sivy

Guest
Ej to mówisz ze pierdzisz ? Dobra koniec tematu , bo z niektórymi lamusami ciezko sie dogadac .
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
Ty jestes lamusem.
Dajesz rosline na dwor jak juz podrosla a na dworze jest juz dosyc cieplo-MAJ
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Ty dzieciaku zamknij pyszczydło, bierzesz się za coś za co tatuś może ci dać klapsa. Pokazujesz jak jesteś nieprofesjonalny, czy da ci coś że ludzie ci powiedzą że przesadzili dokładnie w tym momencie w ktorym nakazuje poradnik?? Już raz o to pytałeś w czyimś poscie i powiedzieli ci to co ja. Więc po kiego ku**a ***anego hu*a zaśmiecasz forum?? AAA a może nie czytasz bo masz z tym problemy, jak większość gimnazjalistów??

[ Dodano: 2006-04-01, 10:36 ]
A ty trace po co go objezdzasz zeby na dwór wystawiał jak on pisze to w dziale indoor?
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
po***alo mi sie,nie popatrzylem na to i pomyslalem ze kolejny temat o tym kiedy na dwor,je**c i tak temat do kosza
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół