nasiona marihuany

urzyżnianie

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kkk36

Guest
mam pytanie czy morzna do doniczki z roślinką dać dżownice?? i ile ??


i jeszcze jak morzna dawać guwienko krowie jeśli jusz sie ma krzaczek
czy morzna rozpuścić z wodą i podlewać??, i czy morzna nim przedawkować??

i prosze o inne metody urzyżniania i naworzeniu śr. naturalnymi:)

pozdro
 
M

MILKA

Guest
kkk36 napisał:
mam pytanie czy morzna do doniczki z roślinką dać dżownice?? i ile ??


i jeszcze jak morzna dawać guwienko krowie jeśli jusz sie ma krzaczek
czy morzna rozpuścić z wodą i podlewać??, i czy morzna nim przedawkować??

i prosze o inne metody urzyżniania i naworzeniu śr. naturalnymi:)

pozdro

Dzdzownice moim zdaniem nie zabardzo jak bedzie się rozwijał system korzeniowy to pewnie bedzie zjadac korzenie a co do guwienka to bedzie Ci śmierdziało za bardzo nie radziłbym ale spróbuj z wodom a użyźniac możesz perlitem, nawozem kokosowym coś takiego jest nie pamietam dokładnie więc niech ktoś inny napisze :thumright:
 
G

Green

Guest
Milka im wiecje czytam twoich postow tym bardziej jestem przekonany ze co do twojej niklej wiedzy
jak niby perlitem uzyznic glebe uzyznic glebe to inaczej wprowadzic do niej okreslona licznbe zwiazkow w postaci micro i marko elemntow latwo przysfajalnych dla rosliny w postaci odchodow zwierzecych naprzyklad.
A jak niby ma to zrobic perlit skoro to obojetne medium, poprawia jedynie strukture gleby jednakze nic do niej nie wprowadza jako tako

co do krowich odchodow to nalezlao by to zrobic jeszcze przed zasadzeniem rosliny naprzyklad suchy juz w miare przefermentowany nawoz wymieszac z soil mixem, o zapch bym sie nie martwil poniewaz krowie "placki" niesmierdza prawie wogole kiedy wyschna i nie sa swieze
ogolnei to nie polcam nawozic , robic soil mixy ze swirzych odchodow zwirzecych taki obornik musi okreslony czas przefermentowac aby zwiazki w nim zawarte9w szczegolnosci amoniak) ulegly przeksztalceniu(amioniak w azotany itd) na latwo wchlanialne skladniki ktore roslina moze pobrac z gleby

co do dzdzownic to wiem ze jeden moj znajomy stosowal je w licznie okolo 30 sztuk na donice okolo 15L i mowil ze planty rosly my bardzo dobrze osobiscie nie wiem czy to zdaje egzamin wiec Ci nie powiem czy uzyc tego czy nie
 
M

MILKA

Guest
Peace co do twojtego postu to masz racje nie mam znacznej wiedzy i się do tego przyznaje!! pisze to co myśle!!!( nie mowie że jestem zjarany ale na to nie patrze :ncool: i tym nie bede się usprawiedliwiał) nie bede wnikał co do perlitu!! moj błąd :pale:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół