nasiona marihuany

Uschnięte liście MJ

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Więc podczas uprawy ogromne ilości liści żółkną, schną, chorują i ogólnie trzeba je uciąć.
Wiem że ze zdrowych usuniętych liści można sobie zrbić niezła fazke, ale czy takie zółte, chor ei zaschnięte liście sie do czegoś nadadzą?
moze je ususzyć zmieliś na proszek, podsmażyć na oleju i dodac do kefiru?
Nie suszyć i jakoś przyżadzic? Nadaja sie do spożycia/spalenia :scratch:
Co o tym myślicie? pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a ja te liście wrzucam psu do miski :):):). Teraz mu je podsmaże i mu wrzuce, zobaczymy co bedzie :D Próbowałem też je palić ale było coś na granicy placebo.
 
H

haszyszekk

Guest
Ja dzisiaj miałem bardzo spoko fazke po tych listkach WW :queen:
Ususzyłem je i zrobiłem 6 nabić w bongo własnej roboty ;)
Poszło ok. 1,5g suszu ale efekcik był całkiem niezły. fazka jak po dobrej trawie :cheers: N9ie wyżucajcie liści!!! palcie albo ususzcie na wiór i jak topów zabraknie to se weźmiecie ;) Smaczek miało troche gryzący, ale znośny...
Dym z tych zżółkłych liści był taki niebieskawy jak z dobrego cygara i smakowła nieźle ;) pzdr
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
w sumie też się zastanawiałem co zrobić z listkami i raczej skusze się w stronę podsmażania na patelni :)
 
H

haszyszekk

Guest
Z tym że z patelni są ochydne :pale: Ja robiłem jajecznice i ledwo zjadłem. pzdr
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
a ja myslałem ze są do niczego potrzebne i wy***ałem pół reklamówki listków
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
bogusik2 napisał:
Ja dzisiaj miałem bardzo spoko fazke po tych listkach WW
Ususzyłem je i zrobiłem 6 nabić w bongo własnej roboty
Poszło ok. 1,5g suszu ale efekcik był całkiem niezły. fazka jak po dobrej trawie N9ie wyżucajcie liści!!! palcie albo ususzcie na wiór i jak topów zabraknie to se weźmiecie Smaczek miało troche gryzący, ale znośny...
Dym z tych zżółkłych liści był taki niebieskawy jak z dobrego cygara i smakowła nieźle pzdr

liście z vega czy z flow?
 
H

haszyszekk

Guest
Liście z wega... głównie te zżółkniete - Rośłinki to WW z cannabis.fr.pl pzdr
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ooo to fajnie wiedziec, bo kolezka co prawda dawal nam zwyklych lisci i mielismy fajnie po koktajliku z nich, ale on suszone wyrzucal, takie zolte itp. to teraz wlasnie konczy mu sie indoor to mu za***iemy tego z 4 plantow :D (on jest tak glupi, ze uzywa tylko topy :D ) w sumie z niego ch*j nie kumpel, ale daje liscie wiec nalezy kontynuowac kolezenstwo :D
nie to zem pazerny czy cos tylko jak glupi i daje za darmo to co robic? mam mnie uczyla, ze jak daja to brac :p
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
moja pierwsza bania była właśnie z liści :D także mam do nich swoisty sentymen :geek:
 
H

haszyszekk

Guest
Ja na liściach sie uczyłem robić takie fajne sztuczki z dymem :cheers:
Do robienia kółek nie doszedłem ale umiem troche poimprowizować i ściagnąć dymek nosem :sunny: Np. robie sobie nosowe bongo :) Ciągniesz nosem i wysychasz ustami... jak sie już sfazujesz to fajne uczucie tam przez nos jak dym leci :) pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół