nasiona marihuany

Uszczelki o-ring DynaVap

Wyszukiwarka Forumowa:

mrVerde

Well-known member
Buchów
87
Czy jest tu osoba posiadająca wiedzę, gdzie można kupić silikonowe uszczelki typu o-ring. Potrzebuje do vapcapa M, te dwie co uszczelniają komorę z korpusem, ale cena "oryginalnych" to delikatna przeginka.

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,105
Odznaki
4
Przecież oryginalne kosztują 20-30zl za 5 szt. Szkoda czasu i życia na szukanie jakiś zamienników żeby zaoszczędzić parę zlotych.... a I tak finalnie mogą nie być idealnie spasowane. A jak ci nie szkoda to szukaj oringow silikonowych wysokotemperaturowych

mrVerde

Well-known member
Buchów
87
Ja przepłacać nie lubię, ale tez nie chce tracić na to czasu dlatego zadałem pytanie. Jak nikt nie ma pomysłu, to kupie oryginal i tyle.

@Ż**l podeślę na PW, dzięki!

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Buchów
1,731
Odznaki
6
Sklej silikonem wysokotemperaturowym. Wieczysta robota, może ojciec w piwnicy ma to kapkę weźmiesz za frajer XD

mrVerde

Well-known member
Buchów
87
Przykro z powodu taty, też nie mam, co nie przeszkadza mi toczyć beczki. Jak wyżej, deal with it, to forum dla kryminalistów XD
Proszę Cię, ja się nie przejmuje komentarzami z internetu ;)

Wracając do tematu, zamówiłem oringi na AliExpress, jak przyjadą to dam znać czy są ok. Koszt 50szt. - 6,91zl. Rozmiar OD 8mm ID 6mm CS 1mm.

wesoła_pestka

Well-known member
Buchów
1,084
Proszę Cię, ja się nie przejmuje komentarzami z internetu ;)

Wracając do tematu, zamówiłem oringi na AliExpress, jak przyjadą to dam znać czy są ok. Koszt 50szt. - 6,91zl. Rozmiar OD 8mm ID 6mm CS 1mm.
Ja bym w takim razie wystawił po 5szt za te 25zł na jakims alledrogo xd

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,097
Odznaki
13
xd a czym sie te oringi mogą róznic np od tych uzywanych w róznego tupu urzdzeniach? zapewne mozna dopasowac, wystrczy zmierzyc, wpisac w google i tyle, strasznie ubogie te umysły coraz bardziej na gotowe wszyscy liczą, kolejna sprawa to można sobie wydrukowac u jakiegos znajomego takie uszczeli na drukarce 3d z odpowiedniego materialu

mrVerde

Well-known member
Buchów
87
xd a czym sie te oringi mogą róznic np od tych uzywanych w róznego tupu urzdzeniach? zapewne mozna dopasowac, wystrczy zmierzyc, wpisac w google i tyle, strasznie ubogie te umysły coraz bardziej na gotowe wszyscy liczą, kolejna sprawa to można sobie wydrukowac u jakiegos znajomego takie uszczeli na drukarce 3d z odpowiedniego materialu
xD z ciebie, chciałem się dowiedzieć tylko czy ktoś wie gdzie kupić.

Wymiary też podałem dwa posty wyżej.

Już dzwonię do znajomego w NASA żeby mi wydrukował dwa oringi z Teflonu xD

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Buchów
1,731
Odznaki
6
50 sztuk, sporo.
Prędzej vapcap się zetrze od trzymania niz zjedziesz tyle uszczelek, ale pomysł z Ali spoko, szacun.
Btw jak często w ogóle macie z tymi uszczelkami do czynienia?
U siebie włożyłem komorę w adapter do bonga i czyszczę razem całość. Na oko to nie pracując nie zużywają się.
Co robicie, że w pewnym momencie trzeba je wymienić? 🤔

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,105
Odznaki
4
Ja do mycia zawsze rozkręcam całość i wrzucam do alkoholu i potem przy składaniu uszczelką się podwinęła i wykruszyła.
Ze zwykłymi uszczelkami czy jakimś tworzywem sztucznym bym nie kombinował przecież to się może nagrzać a nie chciał bym pozniej tego wdychać... Też nie lubię przepłacać ale to jest 20 zł za 5 uszczelek które wystarcza na dluuugo

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,097
Odznaki
13
xD z ciebie, chciałem się dowiedzieć tylko czy ktoś wie gdzie kupić.
raczej z Ciebie xd, bo az sie poświecilem i wpislem w google te uszczelki i sa w zestawach z innymi po 10zl, także życzę troche poradnosci.

Już dzwonię do znajomego w NASA żeby mi wydrukował dwa oringi z Teflonu xD
pfff technoligia druku 3d to juz nawet dzieci ogarniaja, nie jest to cos niezwykłego jak kiedys, drukarki są tanie, matariały też :)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół