nasiona marihuany

Uważajcie, BEZPIECZEŃSTWO.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

Guest

Guest
z jakiej przeglądarki korzystasz ? u mnie na Firefox, Chrome, Internet Explorer wszystko ok i nie ma żadnych błędów

a o komunikaty typu

Google Chrome wykryła niezabezpieczoną zawartość wysokiego ryzyka na stronie

nie ma co się martwić gdyż filmy wklejane z youtube nie są kodowane w ssl i powodują problem[przekreślone https ale połączenie jest dalej szyfrowane] lub obrazki wklejane nie z naszej galerii
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
G

Gość

Guest
Taki komunikat pojawił się po ostatniej aktualizacji firefoxa, nie wiem co to oznacza ale po daniu ANULUJ wszystko dalej idzie bez problemu.
 

Venetian Snares

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
306
Buchów
0
<PcP> HTTPS zabezpiecza tylko przed podsłuchaniem ruchu użytkownik-serwis o ile ktoś np.nie zmusi do przejścia na HTTP, albo nie zmusi do wystawienia fałszywego certyfikatu.
<PcP> U mnie automatycznie przekierowywuje, gdy jest możliwość na HTTPS, więc SOA#1.
<PcP> Możesz ręcznie przejść na HTTPS, ale np.na HR jest błąd i po kliknięciu w dowolny link jesteś znów na HTTP. Zainteresuj się dodatkami do Fx HTTPS Everywhere i HTTPS Finder.
<PcP>Zdarzyły się takie zmuszenia przez atak hakerów na np.COMODO(ma uprawnienia do wystawiania certyfikatów zaufanych) lub rząd stanów zjednoczonych(o ile dobrze pamiętam).
<PcP> Można się zabezpieczyć przed podmianą certyfikatu poprzez dodatek do przeglądarki monitorujący zmiany certyfikatów.
<PcP> Dodatek, który sprawdza czy zmienił się certyfikat dla danej strony od ostatniej wizyty na stronie. Stworzono dodatki w tym celu po atakach na COMODO[/B]

PcP z hr

http://niebezpiecznik.pl/post/falszywe-certyfikaty-ssl-zostaly-zablokowane/

Dodatek opisany wyzej - http://patrol.psyced.org/ "You are also prompted whenever a web site updates its certificate. Then you will be shown the differences between the two certificates - old content shown in red, new content in green"

Forum haszysz Jest ok
6.jpg


haszysz.com Nie jest
7.jpg


Poza tym na chromie nie działają polskie znaki.
Może tylko u mnie albo błąd na serwerze.

Zmien kodowanie
 
Ostatnia edycja:

JahLight

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2011
Postów
1,132
Buchów
0
Wiadomosc na privie

"Cześć. Piszę w takiej sprawie: u mnie w mieście i okolicy jest straszny problem z ziołem. Jestem z Wielkopolskiego. Kiedyś było naprawdę dobrze, mam sporo znajomych i nigdy nie było problemu z dobrym jaraniem. Ale na tą chwilę jedyne co mogę tutaj dostać to kiepski skun. W ogóle nie palę tego shitu. Dobrego blanta w ustach nie miałem od kilku miesięcy, a zaczyna się sezon na fajne imprezy. Myślę nawet aby przejechać się do Holandii po małe zakupy, ale podróż strasznie droga. A jaranie też nietanie. Kiedyś próbowałem sobie wyhodować kilka roślinek, ale nic nie wyszło. Hodowca ze mnie kiepski, ale konsumować lubię.
Wiem, że się nie znamy i mam nadzieję, że się nie obrazisz jeśli wyjdę do Ciebie z pytaniem o chęć kupna czegoś dobrego. Gdybyś w jakiś sposób mógł mi pomóc odezwij się.
Chętnie kupię kilkanaście-kilkadziesiąt gram czegoś naprawdę dobrego, naturalnego (je**ć skuna). Gustuję w sativie. W czasach deficytu chciałbym mieć większy zapas :) no i mam sporo znajomych, z którymi chętnie zapalę. Ale zadowolę się też mniejszą ilością.
Gdyby coś odezwij się!
Będę z Tobą fair: podobną wiadomość wysłałem, po za Tobą, jeszcze do trzech osób z tego forum.
Pozdrawiam,
Łukasz
"

A tak poza nawiasem nie handluje i nie uprawiam - policja czytac podpis :pr:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Wiadomosc na privie

"Cześć. Piszę w takiej sprawie: u mnie w mieście i okolicy jest straszny problem z ziołem. Jestem z Wielkopolskiego. Kiedyś było naprawdę dobrze, mam sporo znajomych i nigdy nie było problemu z dobrym jaraniem. Ale na tą chwilę jedyne co mogę tutaj dostać to kiepski skun. W ogóle nie palę tego shitu. Dobrego blanta w ustach nie miałem od kilku miesięcy, a zaczyna się sezon na fajne imprezy. Myślę nawet aby przejechać się do Holandii po małe zakupy, ale podróż strasznie droga. A jaranie też nietanie. Kiedyś próbowałem sobie wyhodować kilka roślinek, ale nic nie wyszło. Hodowca ze mnie kiepski, ale konsumować lubię.
Wiem, że się nie znamy i mam nadzieję, że się nie obrazisz jeśli wyjdę do Ciebie z pytaniem o chęć kupna czegoś dobrego. Gdybyś w jakiś sposób mógł mi pomóc odezwij się.
Chętnie kupię kilkanaście-kilkadziesiąt gram czegoś naprawdę dobrego, naturalnego (je**ć skuna). Gustuję w sativie. W czasach deficytu chciałbym mieć większy zapas no i mam sporo znajomych, z którymi chętnie zapalę. Ale zadowolę się też mniejszą ilością.
Gdyby coś odezwij się!
Będę z Tobą fair: podobną wiadomość wysłałem, po za Tobą, jeszcze do trzech osób z tego forum.
Pozdrawiam,
Łukasz"

A tak poza nawiasem nie handluje i nie uprawiam - policja czytac podpis

Wiadomości tej treści proszę zgłaszać moderacji forum - gwarantuję, że więcej taki osobnik nie napisze nieregulaminowego pw
 

redarmy_

Member
Rejestracja
Paź 28, 2011
Postów
13
Buchów
0
Co do galerii, posiada ona już filtr który usuwa dane EXIF ze zdjęć?
Wiem że to piszę pod postem o PW od policji :sunny: ale mogę na PW, albo nawet i tutaj wrzucić kod w PHP który by czyścił fotkę z EXIFów (czyli dane aparatu, lokalizacja fotki GPS itd.) które są niebezpieczne.
Ale mam nadzieję że tego typu zabezpieczenie jest już wdrożone...
 

JahLight

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2011
Postów
1,132
Buchów
0
Co do galerii, posiada ona już filtr który usuwa dane EXIF ze zdjęć? Wiem że to piszę pod postem o PW od policji ale mogę na PW, albo nawet i tutaj wrzucić kod w PHP który by czyścił fotkę z EXIFów (czyli dane aparatu, lokalizacja fotki GPS itd.) które są niebezpieczne. Ale mam nadzieję że tego typu zabezpieczenie jest już wdrożone...

Ponoc zawsze mial i nadal ma.
 

Mundek

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2011
Postów
142
Buchów
0
ten temat powinien być jako niezamykalne okno przez 30min :) serio połowa w ogóle nie zwraca na to uwagi.

btw - moim zdaniem telefon to przypał owszem są legalne nasiona ale co z tego?
wiadomo, że nie zbieramy do klasera a w dzisiejszych czasach z wcale nie takim dużym wkładem cashu możesz podsłuchiwać mobila.

to samo gg/skype i inne które korzystają z tych samych protokołów a tutaj to już w ogóle sprawa tak bezczelnie prosta a w necie gotowce...

oczy w dupie zwłaszcza przed euro 2012 i być może już niebawem kolejnych złagodzeń ustawy wobec jaraczy statystyka tylko to się liczy.
 
G

Gość

Guest
Zapytam tu, jestem zielony jeżeli chodzi o sprawy internetu i pytanie może być głupie, ale: na naszym forum jestem codziennie i zastanawia mnie pytanie czy dostawca internetu wie po jakich stornach chodzę? Tzn czy dostawca w jakiś sposób monitoruje po jakich stronach serfują jego odbiorcy?
 

forum#.com

Member
Rejestracja
Gru 20, 2011
Postów
8
Buchów
0
Tekst z 2009r.


W myśl nowych przepisów UE firmy zajmujące się dostarczaniem internetu w przeciągu 12 miesięcy (licząc od dziś) muszą zacząć zapisywać szczegóły dotyczące ruchu sieciowego na swoich łączach (wliczając w to dane o komunikacji za pomocą poczty elektronicznej oraz rozmowach prowadzonych przez internet).


Treść emaili oraz rozmów telefonicznych nie będą zapisywane - przechowywane będą informacje o tym kto do kogo pisał i dzwonił oraz (w tym drugim przypadku), skąd i kiedy wykonane było połączenie oraz ile ono trwało.
Poszczególne państwa członkowskie UE będą mogły wybrać okres, przez jaki dostawcy internetu będą musieli przechowywać powyższe informacje (ma on być nie krótszy niż 6 miesięcy, ale nie dłuższy niż dwa lata).
Nowe przepisy nie wymagają przechowywania danych o stronach internetowych odwiedzanych przez poszczególnych użytkowników sieci, muszą być notowane jedynie godziny logowania do i wylogowania z sieci.
Rozporządzenie stanowi kolejny element działań jakie są podejmowane w celu ulepszenia ochrony antyterrorystycznej w Europie, a które zostały rozpoczęte po zamachach bombowych w Londynie w 2005 roku. Przepisom sprzeciwiają się organizacje broniące praw człowieka, argumentując, że godzą one w wolność osobistą użytkowników internetu.
Istnieje poważna wada nowego rozporządzenia UE - są nią wysokie koszty przechowywania szczegółowych danych o ruchu sieciowym. Niewykluczone, że władze będą musiały zwracać dostawcom internetu te koszty.

Tu ciekawy tekst :

Analiza lokalnych rynków usług szerokopasmowej transmisji danych
2010-04-30, ostatnia aktualizacja: 2010-05-31 15:56
prześlij znajomemu
drukuj
Informacja dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych zawierająca szczegółowe wytyczne dotyczące sposobu zbierania i nadsyłania danych do UKE.

W związku z rozpoczęciem procesu analiz lokalnych rynków usług dostępu szerokopasmowego do Internetu w Polsce, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zwraca się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców telekomunikacyjnych świadczących usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych i biznesowych o przekazanie danych umożliwiających ocenę duplikacji lokalnych sieci dostępowych oraz stopnia konkurencji na rynkach lokalnych w Polsce. Celem analizy jest uzyskanie rzetelnych informacji na temat:

stopnia duplikacji lokalnych sieci dostępowych przez poszczególnych przedsiębiorców w różnych technologiach ze szczególnym uwzględnieniem sieci szerokopasmowych na rynkach lokalnych,
stopnia konkurencji infrastrukturalnej na rynkach lokalnych,
stopnia konkurencji na rynkach lokalnych,
stopnia popularności poszczególnych usług szerokopasmowych i ich łączenia z innymi usługami lub substytucyjności usług na rynkach lokalnych.
Zakres niezbędnych do analizy danych oraz instrukcję opisującą format dostarczenia danych zamieszczono poniżej. Przed rozpoczęciem procesu eksportu danych do plików obligatoryjnie prosimy koniecznie zapoznać się z instrukcją, o której mowa powyżej.
Sposoby dostarczenia danych:

przedsiębiorcy telekomunikacyjni posiadający mniej niż 10 000 użytkowników końcowych mogą przesłać dane w formie plików pocztą elektroniczną na adres rynekszerokopasmowy@uke.gov.pl lub dostarczyć pliki na płycie CD/DVD,
przedsiębiorcy posiadający mniej niż 10 000 użytkowników końcowych mogą przesłać dane w formie elektronicznej na skrzynkę podawczą UKE, która jest dostępna pod adresem https://uke.eboi.pl/. Instrukcja utworzenia konta oraz procedura opisująca proces przesyłania plików została załączona poniżej,
przedsiębiorcy telekomunikacyjni posiadający więcej niż 10 000 użytkowników proszeni są o dostarczenie danych wyłącznie na płytach CD/DVD.
Dane należy przesłać do UKE drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty na nośniku CD/DVD w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 czerwca 2010 r. do godz. 15:00. Adres do nadsyłania korespondencji drogą pocztową:

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead02&news_cat_id=19&news_id=5330&layout=1&page=text

Na tej stronie są załączniki jakie dane musieli dostarczyć zapoznajcie się bo jest to bardzo ciekawe .
 

mushmushgrow

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2012
Postów
274
Buchów
0
Można jakoś sprawdzić czy zdjęcie ma w sobie zapisane dane przez GPS aparatu? Nie znam modelu ani nie posiadam instrukcji do sprzętu.
 

michal.michalski

New member
Rejestracja
Sie 2, 2012
Postów
1
Buchów
0
Widać że nie czytales tematu.
Zainstaluj "Tor" i będziesz mial IP z Zimbabwe

:)

EDIT: a gdyby Polska miała sprawdzać każdego kto wypowiada sie na forum
to zabrakło by funduszy w budżecie.
 
G

Gość

Guest
Psiaki czają się tutaj na forum to już wiadomo od dawna, piszą dziwne propozycje do większych growerów i czekają aż popełni jakiś błąd. Nikt Twojego IP nie zna chyba że na PW ktoś Ci dziwne linki wysyła które są puste a tak naprawdę przekazują IP do smutnych panów. Gdyby haszysz.com było przypałowe to nikt by nie zakłądał fotorelacji, forum jest bezpieczne i nie ma bata że ktoś zna Twoje IP i adres mieszkania.
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
od kad jestem na forum a to juz prawie 4 lata uzywalem przegladarek mozila, IE, i opery, az do dzis. nigdy nic mi sie nie dzialo. dodam ze nie uzywam zadnych torow ani innych pie**ol. popadacie w paranoje, nikt nie jest w stanie was wysledzic i namierzyc jesli bedziecie przestrzegac zasad, typu:
nie wchodzimy w zadne dziwne linki, nie startujemy w osach od dziwnych, niepewnych ludzi, czyt nie dajemy adresu.
nigdy nie dajemy adresu na ktorym moglby byc jakis przypal albo dana osoba jest niepewna i mogla by nas pod***ac w razie kontroli niebieskich.
na forum nie piszemy o swoim prywatnym zyciu, tzn nie dajemy informacji typu,, u mnie w podkarpackim hujowa pogoda,, ,,ostatnio u mnie w miescie byl koncert dzieci z firmy, rpk, czy innego gowna pseudo raperow,,
a wrecz sa zalecane sciemy i matactwo np. mam dwojke dzieci, mieszkam w mozambiku, ostatnio moje 3 corki poszly do szkoly,,
kumacie o co chodzi? w taki sposob jestescie nie do namierzenia, serwer znajduje sie poza granicami i nikt z zadnych sk***ialych sluzb nie moze wyciagnac danych i ip uzytkownikow.
najgorsze jest to ze najbardziej sie sraja plotki z pcboxami, popatrzcie ile ludzi ciagnie grow za growem i to pod lampami 1KW, sa tu od lat i jakos przypalu nie mieli, wiec myslicie ze psy naprawde beda scigac 15 letniego maciusia za 2 krzaki pod 2 swietlowkami w obudowie od PCeta? prosze was, badzcie powazni
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół