nasiona marihuany

UWAGA(dla niekumatych)

Wyszukiwarka Forumowa:

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
ostatnio na gg napisała do mnie jakaś lidka ze skierniewic podająca się za policjantke i powiedziała że moje dane ma z forum i wie że choduje zioło . powiedziała że mam wybur albo jej zapłace 40zł i wpisze mój numer do komputera i będzie nienamierzalny albo mi zrobi wjazd . oczywiście ją wyśmiałem i powiedziałem żeby sobie znalazła innego frajera,a wnioski po jakich stwierdziłem że to wał to:
1.jaki policjant bierze za coś takiego tylko 40zł
2.jak kończyłem z nią gadać powiedziała że będe miał wjazd za trzy dni około godziny 14:00, a jaki policjant mówi o której robi wjazd, a poza tym policja wjeżdża najczęściej o 6:15,
3.po trzecie to nie jest ich województwo
heh pisze to żeby jakiś jeleń jej nie zapłacił bo wstyd.pzdr
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
-=edson=- napisał:
ostatnio na gg napisała do mnie jakaś lidka ze skierniewic podająca się za policjantke i powiedziała że moje dane ma z forum i wie że choduje zioło . powiedziała że mam wybur albo jej zapłace 40zł i wpisze mój numer do komputera i będzie nienamierzalny albo mi zrobi wjazd . oczywiście ją wyśmiałem i powiedziałem żeby sobie znalazła innego fra***,a wnioski po jakich stwierdziłem że to wał to:
1.jaki policjant bierze za coś takiego tylko 40zł
2.jak kończyłem z nią gadać powiedziała że będe miał wjazd za trzy dni około godziny 14:00, a jaki policjant mówi o której robi wjazd, a poza tym policja wjeżdża najczęściej o 6:15,
3.po trzecie to nie jest ich województwo
heh pisze to żeby jakiś jeleń jej nie zapłacił bo wstyd.pzdr

Hyh dziwne powiadasz ze Skierniewic??:| Podaj jej gg jak możesz :D
 
H

haszyszekk

Guest
LOL wielkie rzeczy... Do mnie kiedyś też tak pisali... co sie okazało to użytkownicy forum robią takie głupie wały :pr:
Kiedyś do mnie pisał taki "policjant". Zapisałem sobie jego numer gg pod PIES i tyle :)
Poźniej (kwestia tygodni) wywala mi gg wiadomosć od PSA...
Tekścik typu:
Elo, jestem z forum haszysz... moge ci zająć chwilke?
Odpisuje ze tak i otrzymuje pytanie apropo wentylacji boxa :pr:
Napisałem gościowi że juz mam w liście jego gg (bla bla) na co on powiedział że to gg z którego pisze ma od niedawna bo ku sie komp zepsuł i mósiał wymienić :pr: )...
Nie należy takich ludzi brac ani troche serio...
Najlepiej sie zapytać o włąsny adres - jak nie wie to niech spada, jak wie to powiedziec że nie ma sie hajsu ale w zielsku może sie zapłacić... (jeżeli stróż prawa wzioł by zielsko to chyba by był na prochach ;))... pzdr
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
hehe widze że nie tylko ja mam takie jazdy :D.

Do mnie kiedyś ktoś napisał, żebym mu dał 20 pestek ww albo zadzwoni na policje i mi zrobią wjazd na chate (niby miał moje namiary ale usilnie nie chciał ich podać :D ).

Powiedziałem, że się zgadzam, on napisał że to dobrze że nie chce robić mi bydła itp itd zaczął się zaprzyjaźniać... powiedziałem żeby dał mi mejla i odpowiem za 2 dni bo muszę skołować pestki. Podał mejla a ja sobie wyszukałem parę info na jego temat.

Po czym sam wysłał adres yhyhyhyyy tępy debil. Wysłałem list (a co mi tam niech strace te pare zeta) w środku był ładnie wyrzeźbiony klocek mojego psa :thumleft:

Miałem spore opory coby to wysłać.. ale kolega pomógł - ubrał gumowe rękawiczki i chodziliśmy za moim psem aż zrobi wyjątkową qpe ! :D.

Kilka dni później napisał, że jestem pok***iony i że już dzwonił na pały.

Ja na to, że mam jego adres i z chęcią się do niego kiedyś wybiore :). Sie migał ze to nie jego adres hehe.. qrde ale miałem ubaw :D.

Drugą sprawe miałem raczej standartową, ktoś na gg napisał żebym mu przelał na konto kase inaczej będę miał wjazd na chate przez pały. Ja mówie, że ok, bo w domu nie mam nic a nic co jest prawdą , więc czułem się bardzo pewnie :). Napisałem, że tak czy siak nie chce mieć przypału i że jak mi da spokój to zapłacę, chciał najpierw 200 zł zeszliśmy do 60 hehe. Podał numer konta, a u mnie w banku gdy dokonuję przelewu , dostaję dane osobowe klienta na które wpłacam pieniążki ... dałem na przelew 1 zł dostałem dane i zaraz odwołałem transakcję. Wysłałem mu adres numeru na który miałem dokonać przelew i już więcej nie pisał :D.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
niestety czasem moze zalesc sie frajer!! :pl:
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Za takie rzeczy powinny być bany. Jeśli wiadomo kto tak wali w ch...
 
F

foger

Guest
dziwne rzeczy,łapówkarstwo ? 40 zł ? hehe naprawde mozna sie uśmiać,ludzie mają tak głęboko fantazje ze mozna sie utopic,sikam na to zadziorny jak wiktor,pozdro 600
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
foger napisał:
sikam na to zadziorny jak wiktor,pozdro 600
Ją zią elo elo :roll:
do mnie pisze ostatnio jakis 13latek z lublina, ze chcialby pestki powiedzialem mu ze jasne 20 zl i ma (brakowalo mi do butow) juz nawet sie cos pytal doglebniej,ale teraz kontakt zamilkl zmądrzal, wyjechał ? :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Jeśli ktos wie jakie to nicki i bedzie potrafil to udowodnic to takich ludzi naturalnie wywalimy z forum
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Cz4rek napisał:
foger napisał:
sikam na to zadziorny jak wiktor,pozdro 600
Ją zią elo elo :roll:
do mnie pisze ostatnio jakis 13latek z lublina, ze chcialby pestki powiedzialem mu ze jasne 20 zl i ma (brakowalo mi do butow) juz nawet sie cos pytal doglebniej,ale teraz kontakt zamilkl zmądrzal, wyjechał ? :D

nie wałuj bo zginiesz.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Kiedyś do mnie pisał taki "policjant". Zapisałem sobie jego numer gg pod PIES i tyle :)
Poźniej (kwestia tygodni) wywala mi gg wiadomosć od PSA...

tez mi ktos z tego forum pisal ze jest psem i chce ble ble, ja poprostu wtedy czasu nie mielem i nie siedzialem na gg ani na forum przez jakies pol roku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół