nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Myślę że fotorelacja to nie miejsce na pytania. Nie każdy chce mieć śmietnik w fotorelacji.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
I Twoja twórczość przez te 15 lat ogranicza się do spamowania gdzie popadnie :)

Nie widze żeby pytanie o rodzaj trymera było usunięte...
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
Zwykle pytanie albo dzielnie sie fotkami z innymi użytkownikami uważasz za spam?

Bo zostało przywrócone jak napisałem tu... natomiast później moja galeria ze zdjęciami została usunięta już prze ze mnie....
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Powielanie pytań/tematów będących na forum uznawane jest za spam.. ;)

polecam użyć forumowej wyszukiwarki
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Nic nie zostało przywrócone, bo nie zostało usunięte. Nieładnie tak kłamać.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Nigdy nic nie zostało usunięte na tym forum co dodałem. Wystarczy jedna zasada oczekujesz czystości zachowaj ją sam. Świetny cytat przeczytałem w kiblu kfc :D
 
U

Usunięty 82640

Guest
Nigdy nic nie zostało usunięte na tym forum co dodałem. Wystarczy jedna zasada oczekujesz czystości zachowaj ją sam. Świetny cytat przeczytałem w kiblu kfc :D
Ja tam za uj nie mogę znaleźć moich postów z 2017/18 nie na tym koncie :(
 
U

Usunięty 82640

Guest
dziwne bo ja swoje znajduje nawet z 2009 , pod jakim nickiem działałeś?
Żebym ja to pamiętał ;)

Na pewno relkę prowadziłem na ledach 0.36m² z white widow i jack herrer af. Nie jestem pewien czy była dokończona. Wydaje mi się że przejżałem wszystkie działy i nima. W szukajce też nie znalazłem.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jesli była to na bank jest dalej . . . jesli nie była doprowadzona do końca to jest w niedokonczonych . . . natomiast jesli z jakiegoś powodu usunąłes foty to patrz w śmietniku . . . Nic na forum nie ginie i nic nie jest usuwane bez przyczyny . . .
Podejrzewam ze problemem tutaj jest Twoja pamięc ;) - bo ani nie pamietasz pod jakim nickiem działałeś, ani nawet czy konczyłes fotorelacje . . . tak że do końca chyba nie wiesz czego szukasz ;) ale powodzenia życze :)
 
U

Usunięty 82640

Guest
Jesli była to na bank jest dalej . . . jesli nie była doprowadzona do końca to jest w niedokonczonych . . . natomiast jesli z jakiegoś powodu usunąłes foty to patrz w śmietniku . . . Nic na forum nie ginie i nic nie jest usuwane bez przyczyny . . .
Podejrzewam ze problemem tutaj jest Twoja pamięc ;) - bo ani nie pamietasz pod jakim nickiem działałeś, ani nawet czy konczyłes fotorelacje . . . tak że do końca chyba nie wiesz czego szukasz ;) ale powodzenia życze :)
W śmieciach nie szukałem... sprawdzę.
Kiedyś w aptece poprosiłem coś na pamięć. Dostałem lecytynę i zapomniałem jej zabrać z lady....:tiphat::jprd:
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,068
Dostałem lecytynę i zapomniałem jej zabrać z lady....:tiphat::jprd:
Supełek na trąbę ? [ nie jest prawdą, że zupełnie nic nie ginie _ mało co ginie _ ;) ]

Ale ja nie o tym : Czy dało by się :zrobić: w dziale lampy w warsztacie _ "poddział" z wątkami o żyrandolledach ??
Typ _ sprawność _ modyfikowalność _ bebechy _ konwersje _ ect. Może jakiś jeden dla kombinowanego oświetlenia _ ogólnego _ jego przeróbek konwesji itp.

Teraz jest to popularne i zupełnie zastąpiło świetlówki kompaktowe i rurowe [ o tych drugich mało kto pamięta ]
Można by to jakoś uporządkować ;] Typy świecideł + linki do fotorelacji gdzie są : Propozycje modyfikacji ??
 
U

Usunięty 79633

Guest
Dlaczego w liście producentów nasion o tutaj: https://forum.haszysz.com/forums/lista-producentów-nasion.264/
nie ma działu Gnomes Garden albo Gnomes Seeds. Natomiast jest temat:
Gdzie jest kompletny syf... Wszystko jedno na drugim

Dla porównania u PPC jest wszystko fajnie posegregowane:

Można prosić o stworzenie analogicznego działu dla nasion Gnoma? Przy okazji podzielenie tematu na konkretne odmiany. Trochę zabawy będzie, ale będzie ładnie i przejrzyście.
Dziwne że tego jeszcze nie ma :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dział tworzymy albo na prośbę producenta albo użytkownika. Wcześniej takowej nie było ni od jednego ni od drugiego. Teraz jest i zaraz będzie dział.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół