• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Uwagi i pomysły

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Buchów
3,357
Odznaki
5
Myślę że fotorelacja to nie miejsce na pytania. Nie każdy chce mieć śmietnik w fotorelacji.

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Buchów
3,737
Odznaki
1
I Twoja twórczość przez te 15 lat ogranicza się do spamowania gdzie popadnie :)

Nie widze żeby pytanie o rodzaj trymera było usunięte...

cannabis sativa

Well-known member
Buchów
73
Zwykle pytanie albo dzielnie sie fotkami z innymi użytkownikami uważasz za spam?

Bo zostało przywrócone jak napisałem tu... natomiast później moja galeria ze zdjęciami została usunięta już prze ze mnie....

Żul

Porządkowy
Obsługa forum
Moderator
Buchów
10,004
Odznaki
3
Powielanie pytań/tematów będących na forum uznawane jest za spam.. ;)

polecam użyć forumowej wyszukiwarki

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Buchów
3,737
Odznaki
1
Nic nie zostało przywrócone, bo nie zostało usunięte. Nieładnie tak kłamać.

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Buchów
266
Odznaki
2
Nigdy nic nie zostało usunięte na tym forum co dodałem. Wystarczy jedna zasada oczekujesz czystości zachowaj ją sam. Świetny cytat przeczytałem w kiblu kfc :D

MarryJanek

Well-known member
Buchów
93
Nigdy nic nie zostało usunięte na tym forum co dodałem. Wystarczy jedna zasada oczekujesz czystości zachowaj ją sam. Świetny cytat przeczytałem w kiblu kfc :D
Ja tam za uj nie mogę znaleźć moich postów z 2017/18 nie na tym koncie :(

MarryJanek

Well-known member
Buchów
93
dziwne bo ja swoje znajduje nawet z 2009 , pod jakim nickiem działałeś?
Żebym ja to pamiętał ;)

Na pewno relkę prowadziłem na ledach 0.36m² z white widow i jack herrer af. Nie jestem pewien czy była dokończona. Wydaje mi się że przejżałem wszystkie działy i nima. W szukajce też nie znalazłem.

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
16,902
Odznaki
2
Jesli była to na bank jest dalej . . . jesli nie była doprowadzona do końca to jest w niedokonczonych . . . natomiast jesli z jakiegoś powodu usunąłes foty to patrz w śmietniku . . . Nic na forum nie ginie i nic nie jest usuwane bez przyczyny . . .
Podejrzewam ze problemem tutaj jest Twoja pamięc ;) - bo ani nie pamietasz pod jakim nickiem działałeś, ani nawet czy konczyłes fotorelacje . . . tak że do końca chyba nie wiesz czego szukasz ;) ale powodzenia życze :)

MarryJanek

Well-known member
Buchów
93
Jesli była to na bank jest dalej . . . jesli nie była doprowadzona do końca to jest w niedokonczonych . . . natomiast jesli z jakiegoś powodu usunąłes foty to patrz w śmietniku . . . Nic na forum nie ginie i nic nie jest usuwane bez przyczyny . . .
Podejrzewam ze problemem tutaj jest Twoja pamięc ;) - bo ani nie pamietasz pod jakim nickiem działałeś, ani nawet czy konczyłes fotorelacje . . . tak że do końca chyba nie wiesz czego szukasz ;) ale powodzenia życze :)
W śmieciach nie szukałem... sprawdzę.
Kiedyś w aptece poprosiłem coś na pamięć. Dostałem lecytynę i zapomniałem jej zabrać z lady....:tiphat::jprd:

sub23

nudziarus offtopicus
Buchów
2,465
Dostałem lecytynę i zapomniałem jej zabrać z lady....:tiphat::jprd:
Supełek na trąbę ? [ nie jest prawdą, że zupełnie nic nie ginie _ mało co ginie _ ;) ]

Ale ja nie o tym : Czy dało by się :zrobić: w dziale lampy w warsztacie _ "poddział" z wątkami o żyrandolledach ??
Typ _ sprawność _ modyfikowalność _ bebechy _ konwersje _ ect. Może jakiś jeden dla kombinowanego oświetlenia _ ogólnego _ jego przeróbek konwesji itp.

Teraz jest to popularne i zupełnie zastąpiło świetlówki kompaktowe i rurowe [ o tych drugich mało kto pamięta ]
Można by to jakoś uporządkować ;] Typy świecideł + linki do fotorelacji gdzie są : Propozycje modyfikacji ??

Góra Dół