nasiona marihuany

Uzależnienie

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jose

Guest
Zgadzam się z Tobą Scoin i dodam tylko swoją małą opinię. Palenie jak wszystko inne (nie chodzi wcale o używki ale o normalne życiowe zajęcia) wciąga uzależnia zniewala--->jak by tego nie nazwać. Jest to raczej uzależnienie Twojej psychiki. Papieros ciągnie Cię bo nie masz co zrobić z łapami--uzależnienie fizyczne a trawa uzależnia psychicznie czyli nie musisz palić ale chcesz bo bardzo Ci się to podoba. Lubisz ten stan i chcesz go przeżyć jeszcze raz. Ja byłem już w takim nałogu bo paliłem 2 razu dziennie ale bez problemu wszystko wróciło do normy. Nie powiem że się z tego wyrwałem bo wcale nie chciałem ale ograniczam się czasami. Czasami palę częściej czasami rzadziej ale jedno jest pewne--->nie mam zamiaru rezygnować z konopii. Ty panujesz nad ziołem a nie ono nad Tobą. Jak to rozumiesz to wszystko jest git

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Buchów
0
jezeli ma sie silną wole to mozna przestac nawet na dłuzszy czas a nawet na zawsze
ja osobicie miałem najwieksza przerwe 2,5 miesiaca, wszystko wrociło do normy mniej wiecej koło 2-3 tygodnia od ostatniego palenia. ja lubie robic sobie czasami przerwy po prostu trzeba czasami odpocząć

drjoint7

Well-known member
Weteran
Buchów
0
jak chce to nie pale wiele razy odmawialem z ustawki np bo bylem umówiony z dziewczyna itd to zaden problem ztym skonczyc ale pytanie po co??

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
ja po miesiacu palenia dzien w dzien prawie (wakacje) przestalem palic na 3 miesiac az do grudnia i nie mialem z tym wiekszych problemow :p

J

Jose

Guest
chodzi o to ze kazdy moze przestac ale prawie nikt nie chce... nawet jak zrobisz sobie mala przerwe to po jakims czasie myslisz sobie... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bym sobie zapalil.

D

Di-O

Guest
Jose napisał:
chodzi o to ze kazdy moze przestac ale prawie nikt nie chce... nawet jak zrobisz sobie mala przerwe to po jakims czasie myslisz sobie... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bym sobie zapalil.

zycie jest spie.rdo.l.one i za,***.iscie krotkie wiec po co sobie odmawiac na dluzsze okresy ? ;]

weed

Well-known member
Buchów
0
Di-O napisał:
zycie jest spie.rdo.l.one i za,je*.iscie krotkie wiec po co sobie odmawiac na dluzsze okresy ?

zacząłem jarać po 3 miehcach sądzę, że lepiej się czułem bez palenia.
Znudziła mi się ta faza, ale *****e uzaleznienie ciągnie. :pl:

S

..szwajstak..

Guest
hitman napisał:
zacząłem jarać po 3 miehcach sądzę, że lepiej się czułem bez palenia.
Znudziła mi się ta faza, ale je**** uzaleznienie ciągnie. :pl:

3 miesiące to ie jest duzo .... uzaleznienie ciągnie ?? nie moze cię ciągnąc a to z tego powodu ze trawka nie uzaleznia fizycznie. Jak kolega wyzej napisał to jest na zasadzie " zjadł bym dzisaj jakąś czekolade"...wiedz jesli tak naprawde chciał byś skończyć z paleniem to byś juz dawno nie smolił

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
ja zazwyczaj pale z jednym kumplem (no wiadomo ze czasami ktos sie dolaczy) i jak sobie postanowimy ze nie palimy miesiac czy wiecej to nie palimy i nas nie ciagnie do tego.ale tak jak ktos wczesniej powiedzial - zycie jest krotkie wiec trzeba sie bawic :geek:

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Buchów
0
ja mam zziomka ktory ostani raz zapalił ze mną w zeszłe wakacje (2005) no i powiedział sobie h.uj przestaje i nie pali do dzis i pewnie nie zapali juz nigdy albo za kilka lat dopiero
wiec tutaj wszystko zalezy od psychiki jezleli masz silna wole to mozesz przestac jarac na baaaaardzo długo albo i na zawsze :bounce:

GanjaFan

Well-known member
Buchów
0
tak jak mówili moi przedmówcy ganja nie uzależnia fizycznie tylko psychicznie

rastuch007

Well-known member
Buchów
0
1. Same ziółko cie nie uzależni chyba że palisz skuny :/ których niestety jest bardzo dużo więc jeśli chcesz mieć pewność to sam sobie posadź i smaż :) (j tak zrobilem)

2.Chyba tak ale jaranie chyba uszkodziło mi serce czasem zaboli a podczas palenia cholernie .....

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół