nasiona marihuany

Uzależnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

gomeS

Well-known member
Buchów
0
ja nie pale juz sporo czasu i mnie nosi, jak nic nie robie to mysle tylko o tym zeby zapalic, wiec chyba to zrobie zaraz :)

G

Green

Guest
rastuch007 napisał:
1. Same ziółko cie nie uzależni chyba że palisz skuny

OOO LOL kolejny ktory nasluchal sie teorii od znajmoych z lawki po blokiem

drjoint7

Well-known member
Weteran
Buchów
0
na to wyglada ziolo uzaleznia wchuj mniej niz papierosy wiem zdoswiadczenia ale tytex i tak rzucilem

gomeS

Well-known member
Buchów
0
mysle ze czuc to uzaleznienie, szczegolnie jak nie ma nic do roboty :) a ma sie ochote na ziółko :D

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
ochote na ziolko to ja mam zawsze pewnie tak jak wiekszosc tego forum :D ale fakt faktem ostatni raz palilem 10 dni temu ponad wiec nie jest tak zle :p kolejne plany dopiero na ten weekend :sunny:

drjoint7

Well-known member
Weteran
Buchów
0
chyba ze ma sie co robic no ale fakt faktem cisnie jak ch*j

rastuch007

Well-known member
Buchów
0
greenlife napisał:
rastuch007 napisał:
1. Same ziółko cie nie uzależni chyba że palisz skuny

OOO LOL kolejny ktory nasluchal sie teorii od znajmoych z lawki po blokiem
Stary wiem lepiej od ciebie więc nie gadaj.....mój kumpel właśnie przez takie chemiczne gówno siedzi tera na odwyku! zoabcze go dopiero za 6 miesięcy:(

S

Sobieski

Guest
ja tam pale i przestac nie moge.. chyba ze mam co robic, ale nawet jak juz to zrobie to pozniej i tak zapale heh chyba jednak ciezko jest przestac.

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Buchów
0
powiem tak jak ma co do roboty czyli jak mam gdzie na czym jezdzic (na desce) to jakos mnie nie ciagnie do jarania ale jak jest zima pełno sniegu wszedzie to jak patrze na lufke i na poł sztuki spoczywajace w mojej rece to az mnie ciagnie ale tez zdazaja sie wyjatki np przed jakims sprawdzianem albo jak jakis ziom znajdzie miejscowe i mozna pojezdzic chociaz troche :queen: :queen: :bounce: :bounce:

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
ja codziennie wstaje i juz zaczynam myslec o paleniu

porto

Well-known member
Weteran
Buchów
0
plaonko uzależnia bardzo mocno tylko że można bez niego wytrzymać, ale jak niema nic do roboty to się pali i to jest wyjście zamykające się w koło zamknięte gdzie po jakimś czasie niewidzi sie nic ciekawszego od palenia

B

BlaCkFish

Guest
mówiliscie że pamięć wraca wam po jakimś czasie, a słyszałem, czy ktoś mi tam mówił że jaranie zabija szare komórki nieodwracalnie, przez co traci się pamięć i uszkadza mózg że tak powiem

Shadow

Well-known member
Weteran
Buchów
15
rastuch007 napisał:
Stary wiem lepiej od ciebie więc nie gadaj.....mój kumpel właśnie przez takie chemiczne gów** siedzi tera na odwyku! zoabcze go dopiero za 6 miesięcy:(
no coz... mogl nie palić "skunów"... LOooooooooooooooooooooooooooooooOL
zalosne... ile lat masz? 13?

rastuch007

Well-known member
Buchów
0
Shadow napisał:
rastuch007 napisał:
Stary wiem lepiej od ciebie więc nie gadaj.....mój kumpel właśnie przez takie chemiczne gów** siedzi tera na odwyku! zoabcze go dopiero za 6 miesięcy:(
no coz... mogl nie palić "skunów"... LOooooooooooooooooooooooooooooooOL
zalosne... ile lat masz? 13?
nie jestem na tym forum żeby sie z kim kolwiek kłócić....więc daj spokój...nie nie mam 13 lat....16 pozdro

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół