nasiona marihuany

Uzależnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Buchów
15
denatto napisał:
może to śmieszne dla was ,ale widzę ,że po kilku użyciach MJ nie mam takiej sprawności umysłowej jak kiedyś
autosugestia? Wkrecasz sobie ze tak jest i sam w to wierzysz... ehhh ta potega umyslu...

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Buchów
0
taka prawda to jest tylko wkrecanie sobie, moj ziomek sobie wkrecił ze jest uzalezniony od ganji i teraz musi jarac codzinnie bo se tak głupio wkrecił

denatto

Well-known member
Buchów
0
Shadow napisał:
denatto napisał:
może to śmieszne dla was ,ale widzę ,że po kilku użyciach MJ nie mam takiej sprawności umysłowej jak kiedyś
autosugestia? Wkrecasz sobie ze tak jest i sam w to wierzysz... ehhh ta potega umyslu...
dobre pytanie,muszę się nad tym zastanowić,ale ciężko to będzie sprawdzić.
Może po prostu nie musicie się skupiać nad np.analizą matematyczną i kryterium cauche'go albo ciągłością funkcji,i nie widzicie różnicy,a ja mam z tym kontakt dość często na studiach.

rastuch007

Well-known member
Buchów
0
Kostek napisał:
Ja palę codziennie (oraz biorę jeszcze inne rzeczy) i nie mam żadnych problemów z koncentracją / sprawnością umysłową.

zobaczysz za kilka lat :))

[ Dodano: 2006-12-24, 13:37 ]
towarzyszhaszys napisał:
taka prawda to jest tylko wkrecanie sobie, moj ziomek sobie wkrecił ze jest uzalezniony od ganji i teraz musi jarac codzinnie bo se tak głupio wkrecił
schizofremik :sunny:

baku123

Well-known member
Buchów
0
heh ja z tym mam styczność niestety :/ ... a funkcji to od czasów podstawówki nie rozumiałem taka przewalona sprawa że musze zawsze wiecej czasu na to poswiecic .. ale co do nauki to nie nazekam ... nie jest ze mną tak źle ... chociaż ostatnie dni przed swietami to mialem takie zamulone ze moj mozg nie funkjonowal i spac mi sie chcialo ciagle ale moze to przez cisnienie albo przez to ze chory bylem :)

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
mi palenie nie przeszkadza w nauce bo mi sie nigdy nie chce uczyc :p ale zawsze gdzies 3-4 tygodnie przed zakonczeniem semestru biore sie powazniej za nauke zeby poprawic oceny ale nie rezygnuje z MJ :thumright:

baku123

Well-known member
Buchów
0
eee w Liceum to i ja tak robiłem no czasem się uczyłem naprawde kiedy było to konieczne ale teraz :/ ...

L

Lord_Dariusz

Guest
uzależnienie istnieje!!!!!!!!

ps. ale jest zupełnie nie groźne ;]

Joint

Member
Buchów
0
Widząc po sobie to odczuwam juz skutki długego palenia...

Pierwsza oznaka: czytam coś i po pewnym czasie orientuje sie że nie wiem co czytam :shock:

Druga oznaka: od zawsze byłem dobry z matematyki ale ostatnio gdy widze obojetnie jakie zadanie to mam pustke przed oczami :idea:

Trzecia: że już nie wspomne o codziennych rzeczach ktore sie przytrafiaja tzw. dziury :pl:

Czy jestem uzależniony??? Odpowiem tak : NAŁÓG KONTROLOWANY :wink:

baku123

Well-known member
Buchów
0
Joint napisał:
Druga oznaka: od zawsze byłem dobry z matematyki ale ostatnio gdy widze obojetnie jakie zadanie to mam pustke przed oczami
a może to dlatego że z każdym rokiem idziesz do wyższej klasy i masz trudniejszy materiał ?

kombajn

Well-known member
Buchów
0
Wydaje mi sie ze jakby czesc z was siegaja po marihuane z wlasnego dorobku to nie mowilibyscie ze ejstescie tak bardzo uzaleznieni itp. Jak ma sie swoje to sie pali, a jak sie skonczy to juz mniej sie pali i chyba taka jest prawda..

baku123

Well-known member
Buchów
0
hmm jeśli to jest forum Growerów ... to znaczna większość powinna korzystać z własnych zbiorów a jak jest to nie wiem ..

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół